Vand Okuma Synex

dai un ban, da' stai in fata

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
ciptes
senior
senior
Mesaje: 402
Membru din: 27 Feb 2009, 23:21
Localitate: Simeria HD
Contact:

Vand Okuma Synex

Mesaj de ciptes » 11 Ian 2011, 20:51

Vand doua mulinete Okuma Synex SN 660a, pescuite 5 partide , 5+1 rulmenti, tambur aluminiu+tambur rezerva grafit, worrn shaft oscilation system, rotor anti tangle. Una este putin zgariata in partea de jos de la transportul in geanta. Pret 400 ron amandoua. Nu am decat o cutie pentru ca una am aruncat-o. Una am tinut-o sa pun tamburii de rezerva.

img0368h.jpg

Foto:
http://img228.imageshack.us/gal.php?g=img0365q.jpg

Avatar utilizator
ciptes
senior
senior
Mesaje: 402
Membru din: 27 Feb 2009, 23:21
Localitate: Simeria HD
Contact:

Re: Vand Okuma Synex

Mesaj de ciptes » 13 Ian 2011, 12:42

390 Ron

Avatar utilizator
ciptes
senior
senior
Mesaje: 402
Membru din: 27 Feb 2009, 23:21
Localitate: Simeria HD
Contact:

Re: Vand Okuma Synex

Mesaj de ciptes » 13 Ian 2011, 14:40

uita-te la link mai bine si dupa aia sa vorbesti ! Nu stii sa citesti ? Nu te mai baga in seama degeaba. Mai esti si Dinamovist-- cred ca imi schimb echipa. Valabil !

Avatar utilizator
musoiu
membru activ
membru activ
Mesaje: 79
Membru din: 06 Sep 2010, 14:39
Localitate: Bucuresti

Re: Vand Okuma Synex

Mesaj de musoiu » 13 Ian 2011, 16:39

http://www. UITE CITE ESTE UNA NOUA SI ESTE SYNEX 665A ,CEL CARE A SCRIS MAI DEVREME A ZIS BINE VREI CAM MULT PE ELE ,FARA SUPARA DAR CRED CA NU ESTE NIMEMI PROST SA ITI DEA ATITEA BANI PE ELE CIND POTE SA LE IA NOI.

Avatar utilizator
conirdr
senior
senior
Mesaje: 490
Membru din: 29 Ian 2010, 13:14

Re: Vand Okuma Synex

Mesaj de conirdr » 13 Ian 2011, 20:35

musoiu scrie:http://www. UITE CITE ESTE UNA NOUA SI ESTE SYNEX 665A ,CEL CARE A SCRIS MAI DEVREME A ZIS BINE VREI CAM MULT PE ELE ,FARA SUPARA DAR CRED CA NU ESTE NIMEMI PROST SA ITI DEA ATITEA BANI PE ELE CIND POTE SA LE IA NOI.
cu scuzele de rigoare ca intervin, dar cred ca voi nu va uitati bine unde trebuie, scrie stoc epuizat. Acele mulinete nu se mai fabrica si nu se mai gasesc noi pe nici un site, au fost cele mai bune mulinete okuma, raport calitate pret. eu am avut 6 buc 660.

Avatar utilizator
ciptes
senior
senior
Mesaje: 402
Membru din: 27 Feb 2009, 23:21
Localitate: Simeria HD
Contact:

Re: Vand Okuma Synex

Mesaj de ciptes » 13 Ian 2011, 21:07

Lasa-i sa scrie ca asa fac si ei bilute rosii :)) :)) :)) . Stiu ca nu se mai fac modelul asta dar de bagatori in seama sunt satul ! Anunt valabil !

Avatar utilizator
Leonov
membru activ
membru activ
Mesaje: 55
Membru din: 05 Noi 2010, 22:37
Localitate: Bistrita, B-N

Re: Vand Okuma Synex

Mesaj de Leonov » 13 Ian 2011, 21:09

ciptes scrie:Vand doua mulinete Okuma Synex SN 660a, pescuite 5 partide , 5+1 rulmenti, tambur aluminiu+tambur rezerva grafit, worrn shaft oscilation system, rotor anti tangle. Una este putin zgariata in partea de jos de la transportul in geanta. Pret 400 ron amandoua. Nu am decat o cutie pentru ca una am aruncat-o. Una am tinut-o sa pun tamburii de rezerva.
Ma lasi... orice lucru, istrument, masina, caruta, bla bla-uri... oricat de noua sau de veche ar fi, nu o mai poti vinde cu acelasi pret cu cat l-(ai) cumparat(o).
Uita-te la modelul statelor civilizate in care un lucru cumparat astazi, maine are jumate pretul, chiar daca nu a iesit cu el, sau numai cat la despachetat.
Cat despre zgarieturile alea... :-q :-@ ceva nu-i cusher acolo. Se poate sa nu am dreptate, nu stiu... si pe aceasta cale imi cer scuze daca te-am suparat in paragraful acesta...
Iar, cat despre ce am scris mai sus... Crede-ma ca stiu ce vorbesc

Numai bine
"Respecta-ti partenerul de la celalalt capatul al firului..."

Avatar utilizator
ciptes
senior
senior
Mesaje: 402
Membru din: 27 Feb 2009, 23:21
Localitate: Simeria HD
Contact:

Re: Vand Okuma Synex

Mesaj de ciptes » 13 Ian 2011, 21:16

Am cumpat mulinetele cu 220 ron bucata . As posta un link de pe alt forum sa vezi ca cineva vinde tot doua cu acelasi pret dar trebuia sa se gaseasca cineva sa comenteze, nu ? Iti trimit link-ul pe privat. Anunt valabil !

Avatar utilizator
ciptes
senior
senior
Mesaje: 402
Membru din: 27 Feb 2009, 23:21
Localitate: Simeria HD
Contact:

Re: Vand Okuma Synex

Mesaj de ciptes » 13 Ian 2011, 22:29

380 ron !

Avatar utilizator
caloo78
utilizator
utilizator
Mesaje: 42
Membru din: 12 Ian 2010, 11:31

Re: Vand Okuma Synex

Mesaj de caloo78 » 13 Ian 2011, 22:51

Ai pescuit 5 partide si "le-ai dat de le-ai julit in geanta" , sa fim seriosi
Pai ori suntem pescari ori nu mai suntem....se pare ca unul din noi e mai "pescar" decat ceilalti :)
Spor la vanzare, gasesti tu un "fazan" pana la urma :))))

Avatar utilizator
ciptes
senior
senior
Mesaje: 402
Membru din: 27 Feb 2009, 23:21
Localitate: Simeria HD
Contact:

Re: Vand Okuma Synex

Mesaj de ciptes » 13 Ian 2011, 23:55

Mai dar multi bagatori mai sunteti. Deja ma plictisiti ! Nu vreti sa le dau de gratis ca atunci cred ca imi umpleti folderul de MP sa le luati si tot astia mari pescari cu gura =)) . Puneti si voi o mutra la avatar sa vad si eu cu cine conversez sau poate de mari pescari ce sunteti nu aveti ce tine in brate =)) dar de stricat topice va pricepeti. Anunt valabil ! 380 ron!

Avatar utilizator
Leonov
membru activ
membru activ
Mesaje: 55
Membru din: 05 Noi 2010, 22:37
Localitate: Bistrita, B-N

Re: Vand Okuma Synex

Mesaj de Leonov » 14 Ian 2011, 00:41

Mai pescarule, hai ca nu mai are rost, deja am patinat de la subiect. Ai vazut si tu pe un alt forum ca unu le vinde cu 400 RON, si te-ai gandit sa te bagi si tu. Macar alea nu erau zgariate...
Iar, cat despre zgarieturile alea, vorba unui mester "le-ai dat de le-ai julit in geanta", mai bine cauta ala scuza, sau macar fa-o sa para credibila.
"Respecta-ti partenerul de la celalalt capatul al firului..."

Avatar utilizator
ciptes
senior
senior
Mesaje: 402
Membru din: 27 Feb 2009, 23:21
Localitate: Simeria HD
Contact:

Re: Vand Okuma Synex

Mesaj de ciptes » 14 Ian 2011, 01:45

Bai smechere eu ti-am bagat mana in buzunar sau te-am fortat sa le cumperi? Astai marfa si asta-i pretul asa ca nu va mai bagati in seama . Nu cumperi---am inteles. Scrii ca sa te afli in treaba-----si asta am inteles. Anunt valabil !

Avatar utilizator
ciptes
senior
senior
Mesaje: 402
Membru din: 27 Feb 2009, 23:21
Localitate: Simeria HD
Contact:

Re: Vand Okuma Synex

Mesaj de ciptes » 15 Ian 2011, 03:08

Valabil ! 380 ron fara PAPAGALI ca sunt satul! Discut cu oamenii seriosi ! Fara aluzii, pe cuvant. :-@

Avatar utilizator
ciptes
senior
senior
Mesaje: 402
Membru din: 27 Feb 2009, 23:21
Localitate: Simeria HD
Contact:

Re: Vand Okuma Synex

Mesaj de ciptes » 16 Ian 2011, 13:35

ciptes scrie:Valabil ! 380 ron fara PAPAGALI ca sunt satul! Discut cu oamenii seriosi ! Fara aluzii, pe cuvant. :-@

Închis

Înapoi la “Vanzari - articole pescuit”