bat spinning shimano catana si mulineta daiwa

dai un ban, da' stai in fata

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
jirosmarius
Veteran
Veteran
Mesaje: 1189
Membru din: 18 Apr 2012, 00:01
Localitate: oradea

bat spinning shimano catana si mulineta daiwa

Mesaj de jirosmarius » 18 Apr 2012, 00:23

vand bat spinning shimano catana 2,40 m act 5-15gr si mulineta daiwa crossfire tambur de 1500 echipata cu fir 0,14 200 m ideala pt clean avat biban pe rauri.ansamblul are doar o singura iesire de cateva ore...renunt la spin pt ca pescuiesc la crap...pret 200 ron .platesc eu transportul..tel 0746393157..imi cer scuze dar pozele se pot vizualiza la vanzari la userul lukianus.multumesc pt intelegere

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: bat spinning shimano catana si mulineta daiwa

Mesaj de pharaoh » 18 Apr 2012, 00:39

Nu inteleg treaba cu pozele. Va rog sa ne lamuriti sau sa puneti poze si aici.
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
jirosmarius
Veteran
Veteran
Mesaje: 1189
Membru din: 18 Apr 2012, 00:01
Localitate: oradea

Re: bat spinning shimano catana si mulineta daiwa

Mesaj de jirosmarius » 18 Apr 2012, 16:30

pt cei interesati voi reveni cu poze ....pina atunci batul se poate vedea cu poza la userul lukianus sectiunea vanzari ,,bat spin shimano catana eu neavand posibilitatea de a introduce pozele pe contul meu eu neavind pozele pe laptopul meu...sper ca am fost inteles..multumesc

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: bat spinning shimano catana si mulineta daiwa

Mesaj de pharaoh » 18 Apr 2012, 16:48

Va rog sa puneti pozele aici sau anunturile vor fi inchise. Am mai avut discutia asta si in trecut. N-as vrea sa o luam de la capat. :(
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: bat spinning shimano catana si mulineta daiwa

Mesaj de sorin1362 » 19 Apr 2012, 01:51

Mai jirosmarius, tu aveai multe bube in cap de multa vreme si se vede ca nu vrei sa te aliniezi la regulament. Ori postezi poze reale a ceea ce vrei sa comercializezi, ori dispari pentru totdeauna ... cu laptopul tau pushcat cu tot ... sper ca am fost inteles ... etc.
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
jirosmarius
Veteran
Veteran
Mesaje: 1189
Membru din: 18 Apr 2012, 00:01
Localitate: oradea

Re: bat spinning shimano catana si mulineta daiwa

Mesaj de jirosmarius » 19 Apr 2012, 09:02

ok.asa voi face..stii ce nu mi place la voi?....unii dintr e voi poate m i se pare mie ..da va comportati de parca noi am fi niste intrusi si voi dumnezeu,am un laptop sony vayo de 4000 ron domnule sorin spuneam doar ca nu am pozele pe laptopul meu...nu ati inteles si m ati jignit spunand ca laptopul meu e tunat...multumesc..acum sa va inchid contul si eu?...exces de zel sau in vocabular asta cred ca e...am facut o si eu in trecut si mi a fost inchis contul...acum eu ce fac?...pe acest site noi inghitim si atat....voi sunteti sefii...am inteles...

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: bat spinning shimano catana si mulineta daiwa

Mesaj de sorin1362 » 19 Apr 2012, 11:51

jirosmarius scrie:ok.asa voi face..stii ce nu mi place la voi?....unii dintr e voi poate m i se pare mie ..da va comportati de parca noi am fi niste intrusi si voi dumnezeu,am un laptop sony vayo de 4000 ron domnule sorin spuneam doar ca nu am pozele pe laptopul meu...nu ati inteles si m ati jignit spunand ca laptopul meu e tunat...multumesc..acum sa va inchid contul si eu?...exces de zel sau in vocabular asta cred ca e...am facut o si eu in trecut si mi a fost inchis contul...acum eu ce fac?...pe acest site noi inghitim si atat....voi sunteti sefii...am inteles...
Uite cum sta treaba Mariusika : in orice sistem de asta, care implica niste relatii interumane, trebuie sa existe un regulament de ordine interioara si niste mici dumnezei care sa vegheze la respectarea acestuia. Altfel se instaureaza anarhia, se striga "jos cutare", se arunca cu borduri, s.a.m.d. Ei, in Forumul Infopescar nu avem nevoie de "gavroshi" d'ashtia. Oare e greu sa faci ce trebuie, ori iti place sa sfidezi...asha d'al dreq ?
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
jirosmarius
Veteran
Veteran
Mesaje: 1189
Membru din: 18 Apr 2012, 00:01
Localitate: oradea

Re: bat spinning shimano catana si mulineta daiwa

Mesaj de jirosmarius » 20 Apr 2012, 00:47

bine sorine...ai dreptate asa voi face.....nu mai vreau polemici, la mine era chestia ca trebuia sa vand urgent...poate mai inteles si tu pe mine, nu am tras tepe la nimeni sunt un om cinstit ...cu totii mai gresim ...voi pune si poze.asta e

Scrie răspuns

Înapoi la “Vanzari - articole pescuit”