Zona Brasov

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 03 Mar 2011, 20:50

daddy caddy scrie:
sorinbv scrie:
rares_giurgiu scrie:daca la movile o sa ramina asa cu pescuitul numai ziua sa vezi aglomeratie la bela, si ce o sa-i mai sune telefonul ca sa se faca rezervari, si tare mi-e sa nu profite bela de treaba asta si sa mareasca taxa indiferent cum o fii, pe 24 h cu retinere sau la zile libere
daca bela umbla la zilele libere in sensul ca le va scoatesa, te tii atunci si tinand cont ca in zona nu prea mai are concurenta( in sensul ca nu mai stiu balti prin zona care sa accepte pescuitul pe timpul noptii) atunci sa ii vad pe ,,sportivii" care ii mai tin aparare si-l lauda. :P
ce sa-ntmplat tovarase?nu mai puteti inra cu masina la popescu?(nasol)iti spun eu ca amatorii ca tine nu au loc la bela si la zilele libere nu va renunta pt ca are peste in balta si chiar se ocupa de ea!nu e vina voastra,a pescarilor care ati frecventat balta lu popescu,ca asa era regulamentul lui(cari cat prinzi),acum vazand ca balta e goala a aplicat acest regulament de c...t(fie vorba intre noi,iti convine?-sincer?).pacat ca e o balta frumoasa.sper sa nu te superi **== ---<>< ---<>< ---<><
nu stiu de unde stii tu ca eu sunt amator? cand eu pescuiam poate tu nici nu stiai sa legi un calrlig? nu stiu ce ati sarit asa in sus? va simtiti cumva? eu am am exprimat un punct vedere. eu nu am vrut sa supar pe nimeni dar sa afirmi niste lucruri despre mine ......daca cititi cu atentie eu nu am zis ca x sau y face reclama [-x

Avatar utilizator
mazare
Veteran
Veteran
Mesaje: 523
Membru din: 10 Noi 2010, 21:06
Localitate: BRASOV

Re: Zona Brasov

Mesaj de mazare » 03 Mar 2011, 21:21

sorinbv scrie:baieti nu stiu de ca va-ti suparat? eu mi-am dat cu parea! [-x
ti-ai mai dat cu parerea si mai inainte dar am zis ca e doar o parere dar se pare ca te repeti si asta nu mi-a placut
mai ales ca mai pui si """""""""""" la SPORTIVI (E CLAR CA AI VRUT SA NE JULESTI)
si poti pescui tu de cand te-ai nascut asta nu inseamna ca esti si BUN
O SEARA PLACUTA SI HAI SA VORBIM DESPRE ALTELE CA ASTEA NU-SI AU ROSTUL TI-AM MAI SPUS
Succesul nu este cheia fericirii. Fericirea este cheia succesului. Daca iti place ce faci,vei avea succes

MUNTEANU BOGDAN
***CAMPION NATIONAL 2012 ***
***CAMPION NAȚIONAL 2017***
**CC CORBU**

Avatar utilizator
daddy caddy
senior
senior
Mesaje: 468
Membru din: 19 Ian 2011, 19:22
Localitate: BRASOV

Re: Zona Brasov

Mesaj de daddy caddy » 03 Mar 2011, 21:32

:-@ :-@ :-@ :-$ :-$ :-$
STIL OSTIL


ENERGY CARP

Avatar utilizator
rares_giurgiu
membru activ
membru activ
Mesaje: 90
Membru din: 13 Feb 2011, 13:10

Re: Zona Brasov

Mesaj de rares_giurgiu » 03 Mar 2011, 22:06

daca nu vine mai repede primavara si dezghetul ca sa dam drumul la hormonii pescuitului mare minune ca la urmatoarea intilnire din spate de la carrfour sa incepeti (incepem) sa aruncam unii dupa altii, si apropos de balta lui Bela la pontonul lui , ala de la intrare gheata are intr 14-15 cm asa ca mai tre sa avem nervi de titan
LA TOTI NII GREU...................... DA' NU LA FEL!!!!!!!

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 03 Mar 2011, 22:19

@-)

Avatar utilizator
Bragau Laurentiu
senior
senior
Mesaje: 298
Membru din: 15 Mai 2009, 11:09
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de Bragau Laurentiu » 04 Mar 2011, 01:08

Ce aveti fratilor de va umflati asa nu va mai ajunge salteaua? De la o singura idee ajungeti sa ,sariti unul la gatul celuilalt [-x .Lasati-ma frate cu toate basinile astea si haideti sa fim oameni , fiecare pescuieste unde vrea si cand vrea. Daca vreti sa va certati vb pe privat.Sunt o gramada de balti in tara asta ,cred ca este loc pt fiecare.

Avatar utilizator
gabryel2006
utilizator
utilizator
Mesaje: 17
Membru din: 03 Mai 2009, 09:52
Localitate: Brasov

Re: Zona Brasov

Mesaj de gabryel2006 » 04 Mar 2011, 10:30

Bravo bobo si daddy idei repetate de catre unii.fiecare pescuieste cum vrea si unde vrea dar sunt 2 feluri de pescari:cei care pescuiesc din placere si pt relaxare si cei care trebuie sa-si scoata bani cheltuiti.asa mai bine vb despre pescuit si sa lasam comentarile la o parte ca se pare ca mai avem ceva timp de asteptat pana la dezghetarea lacurilor noastre si ar fii pacat sa se certe toata lumea.sa vina calcura odata ~x(
fire intinse tuturor **== **== **==

Avatar utilizator
daddy caddy
senior
senior
Mesaje: 468
Membru din: 19 Ian 2011, 19:22
Localitate: BRASOV

Re: Zona Brasov

Mesaj de daddy caddy » 04 Mar 2011, 19:41

**== :-h
STIL OSTIL


ENERGY CARP

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 04 Mar 2011, 20:25

Bragau Laurentiu scrie:Ce aveti fratilor de va umflati asa nu va mai ajunge salteaua? De la o singura idee ajungeti sa ,sariti unul la gatul celuilalt [-x .Lasati-ma frate cu toate basinile astea si haideti sa fim oameni , fiecare pescuieste unde vrea si cand vrea. Daca vreti sa va certati vb pe privat.Sunt o gramada de balti in tara asta ,cred ca este loc pt fiecare.
:)

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de davidnicolaie » 04 Mar 2011, 21:14

mai iesim iara la o sedinta de casting,maine parca as vrea sa ies iara din casa :D

Avatar utilizator
Bragau Laurentiu
senior
senior
Mesaje: 298
Membru din: 15 Mai 2009, 11:09
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de Bragau Laurentiu » 05 Mar 2011, 00:59

Eu sunt de servici sambata daca vreti sa ne vedem duminica eu sunt dispus .O sa intru dum dim sa vad ce a-ti hotarat

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de davidnicolaie » 05 Mar 2011, 10:48

Bragau Laurentiu scrie:Eu sunt de servici sambata daca vreti sa ne vedem duminica eu sunt dispus .O sa intru dum dim sa vad ce a-ti hotarat
sa vedem cine raspunde ,daca nu, asta e mergem maine

Avatar utilizator
ReluBV
utilizator
utilizator
Mesaje: 24
Membru din: 21 Feb 2011, 15:36

Re: Zona Brasov

Mesaj de ReluBV » 05 Mar 2011, 11:18

...poate vin si eu duminica sa pun niste rasaduri de plumb =))
o rugaminte am: daca mergeti azi ,vorbiti cu cei de la Carefour sa mute magazinul mai spre Praktiker sa pot sa arunc si eu =))
Ia-l ca-i mare!

Avatar utilizator
dragan claudiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 662
Membru din: 02 Apr 2008, 16:58
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de dragan claudiu » 05 Mar 2011, 13:26

Am vb cu doamna Ruxandra Coc si la Vadu Rosu taxele ramin ca anul trecut. **== **==

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 05 Mar 2011, 13:31

**== multumim pt informatie!

Scrie răspuns

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”