Zona Brasov

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Scrie răspuns
davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de davidnicolaie » 27 Feb 2011, 09:57

davidnicolaie scrie:
bobo_pescar scrie:
daddy caddy scrie:aloo,domnu?avea 20kg? :-B :O :)) :))
20 de beri poate =P~ =P~ =P~ :)) =))

eram dupa o noapte grea conbinata intre berii, vin si peste imi pierduse si simpturile la 5 dimineata cand a tras pestele l-am adus la mal in 5 minute apoi a doua zii am realizat ce am facut .lasati bautura acasa nu merge la pescuit .chiar tu mazare stii bine ca nu se combina cu pescuitul (diminuiaza rezultatele).
va dati seama ce as putea prinde daca nu beau! :P :))

Avatar utilizator
daddy caddy
senior
senior
Mesaje: 468
Membru din: 19 Ian 2011, 19:22
Localitate: BRASOV

Re: Zona Brasov

Mesaj de daddy caddy » 27 Feb 2011, 11:13

eram dupa o noapte grea conbinata intre berii, vin si peste imi pierduse si simpturile la 5 dimineata cand a tras pestele l-am adus la mal in 5 minute apoi a doua zii am realizat ce am facut .lasati bautura acasa nu merge la pescuit .chiar tu mazare stii bine ca nu se combina cu pescuitul (diminuiaza rezultatele).
va dati seama ce as putea prinde daca nu beau! :P :))[/quote][/quote][/quote]
pai,ori mergi pe bere,ori mergi pe vin? :)) :)) :)) nu vreau sa fiu rautacios,dar inseamna ca esti ca nu esti antrenat!atentie sa vi la mine si la bobo pescar sa te mai scolim in acest sport extrem pt tine =P~ .la tot ce consumasei mai trebuia adaugat una bucata sticla coniac(de preferat 1000ml) :O :O : p.s:scolarizarea costa,pune bani deoparte :)) :)) :)) **==
STIL OSTIL


ENERGY CARP

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de davidnicolaie » 27 Feb 2011, 11:32

daddy caddy scrie:eram dupa o noapte grea conbinata intre berii, vin si peste imi pierduse si simpturile la 5 dimineata cand a tras pestele l-am adus la mal in 5 minute apoi a doua zii am realizat ce am facut .lasati bautura acasa nu merge la pescuit .chiar tu mazare stii bine ca nu se combina cu pescuitul (diminuiaza rezultatele).
va dati seama ce as putea prinde daca nu beau! :P :))
[/quote][/quote]
pai,ori mergi pe bere,ori mergi pe vin? :)) :)) :)) nu vreau sa fiu rautacios,dar inseamna ca esti ca nu esti antrenat!atentie sa vi la mine si la bobo pescar sa te mai scolim in acest sport extrem pt tine =P~ .la tot ce consumasei mai trebuia adaugat una bucata sticla coniac(de preferat 1000ml) :O :O : p.s:scolarizarea costa,pune bani deoparte :)) :)) :)) **==[/quote]

asa o sa fac, dar daca va dau de baut la amandoi ,nu imi ajunge salariul pe o luna .dar la tine cu o conditie sa vii cu sotia si cu cea mica poate fac ceva economie sunt sigur de asta,ca alfel iara strigi pe balta ca ai prins la scopex :)) =))

Avatar utilizator
daddy caddy
senior
senior
Mesaje: 468
Membru din: 19 Ian 2011, 19:22
Localitate: BRASOV

Re: Zona Brasov

Mesaj de daddy caddy » 27 Feb 2011, 11:44

pai daca merge pe scopex ce vrei sa fac?(dipuit in coniacul tau,da sa nu mai zici la nimeni) =)) **==
STIL OSTIL


ENERGY CARP

Avatar utilizator
mazare
Veteran
Veteran
Mesaje: 523
Membru din: 10 Noi 2010, 21:06
Localitate: BRASOV

Re: Zona Brasov

Mesaj de mazare » 27 Feb 2011, 12:59

daddy caddy scrie:pai daca merge pe scopex ce vrei sa fac?(dipuit in coniacul tau,da sa nu mai zici la nimeni) =)) **==
fratilor nu-l credeti de fapt dadea pe ananas da striga de scopex :-q ca l-am mirosit yo ce dreaq k stateam langa el :)) =)) =)) :^O
nu te superi Radule ca te-am dat pe teava =P~ ---<><
Succesul nu este cheia fericirii. Fericirea este cheia succesului. Daca iti place ce faci,vei avea succes

MUNTEANU BOGDAN
***CAMPION NATIONAL 2012 ***
***CAMPION NAȚIONAL 2017***
**CC CORBU**

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de davidnicolaie » 27 Feb 2011, 13:03

nu se supara ca de fapt el dadea in forta =)) =)) :))

Avatar utilizator
rares_giurgiu
membru activ
membru activ
Mesaje: 90
Membru din: 13 Feb 2011, 13:10

Re: Zona Brasov

Mesaj de rares_giurgiu » 27 Feb 2011, 22:40

apropos de sesiunea de antrenamente din spate de la carrefour nu am putut venii din cauza oboselii, noaptea am venit de la Arad spre casa si am ajuns numai dimineata, i-mi cadeau ochii in gura, dar sper sa nu mai ratez tura viitoare( daca o mai fii) ca vad ca primavara si dezghetul se lasa asteptat X-(
LA TOTI NII GREU...................... DA' NU LA FEL!!!!!!!

Avatar utilizator
mazare
Veteran
Veteran
Mesaje: 523
Membru din: 10 Noi 2010, 21:06
Localitate: BRASOV

Re: Zona Brasov

Mesaj de mazare » 28 Feb 2011, 13:37

SALUTARE asa arata sambata balta lui Bela deci mai avem un pic de asteptat :-t friguleee
Picture 021.jpg
Picture 018.jpg
Succesul nu este cheia fericirii. Fericirea este cheia succesului. Daca iti place ce faci,vei avea succes

MUNTEANU BOGDAN
***CAMPION NATIONAL 2012 ***
***CAMPION NAȚIONAL 2017***
**CC CORBU**

Avatar utilizator
rares_giurgiu
membru activ
membru activ
Mesaje: 90
Membru din: 13 Feb 2011, 13:10

Re: Zona Brasov

Mesaj de rares_giurgiu » 28 Feb 2011, 16:35

mai Bogdane, de ce nu ai dat si tu un tel ca mergi la belin ca as fii vrut si eu sa vin pina acolo!!!!!!!!!!!!!!!! RUSINE!!
LA TOTI NII GREU...................... DA' NU LA FEL!!!!!!!

Avatar utilizator
OvidiuBV
senior
senior
Mesaje: 404
Membru din: 03 Mar 2010, 15:04
Localitate: Brasov

Re: Zona Brasov

Mesaj de OvidiuBV » 28 Feb 2011, 17:10

Ce mult a inaltat Bela malul ...o sa fie greu sa ajungi la ponton daca nu face niste scari mai bune...sa speram ca va face asa ceva....in rest il felicitit pentru tot ce a facut iarna aceasta
Sunt un amator profesionist....Pescuitul este cel mai puternic drog al carui remediu nu ma intereseaza!!!

Avatar utilizator
rares_giurgiu
membru activ
membru activ
Mesaje: 90
Membru din: 13 Feb 2011, 13:10

Re: Zona Brasov

Mesaj de rares_giurgiu » 28 Feb 2011, 17:34

ovidiule, malul l-a inaltat din toamna, si nu cred ca o sa faca el ceva scari, eu la mine la cabana am facut eu niste scari sapate in pamant, si pontonul daca vreau sa-l lungesc sau sa-l maresc nu am decat sa-l fac Bela nu o sa-l faca pe cheltuiala lui
LA TOTI NII GREU...................... DA' NU LA FEL!!!!!!!

Avatar utilizator
mazare
Veteran
Veteran
Mesaje: 523
Membru din: 10 Noi 2010, 21:06
Localitate: BRASOV

Re: Zona Brasov

Mesaj de mazare » 28 Feb 2011, 18:02

@RARES in primul rand nu am stiut ca o sa merg decat seara pe la 19 iar despre partea cu pontonul:tu ai ponton normal ca nu o sa-l schimbe nu stiu ce ai vb cu BELA dar mie mi-a spus ca o sa faca pontoane deci :-@
Succesul nu este cheia fericirii. Fericirea este cheia succesului. Daca iti place ce faci,vei avea succes

MUNTEANU BOGDAN
***CAMPION NATIONAL 2012 ***
***CAMPION NAȚIONAL 2017***
**CC CORBU**

Avatar utilizator
daddy caddy
senior
senior
Mesaje: 468
Membru din: 19 Ian 2011, 19:22
Localitate: BRASOV

Re: Zona Brasov

Mesaj de daddy caddy » 28 Feb 2011, 19:02

bobo_pescar scrie:SALUTARE asa arata sambata balta lui Bela deci mai avem un pic de asteptat :-t friguleee
Picture 021.jpg
Picture 018.jpg
acuma il loveai bine la ananas,tovarase! ~x( :)) **==
STIL OSTIL


ENERGY CARP

Avatar utilizator
OvidiuBV
senior
senior
Mesaje: 404
Membru din: 03 Mar 2010, 15:04
Localitate: Brasov

Re: Zona Brasov

Mesaj de OvidiuBV » 28 Feb 2011, 19:47

rares_giurgiu scrie:ovidiule, malul l-a inaltat din toamna, si nu cred ca o sa faca el ceva scari, eu la mine la cabana am facut eu niste scari sapate in pamant, si pontonul daca vreau sa-l lungesc sau sa-l maresc nu am decat sa-l fac Bela nu o sa-l faca pe cheltuiala lui
Bine ca mi-ai spus.O sa imi iau o lopatica niste scanduri si o sa ii fac eu niste trepte...
Sunt un amator profesionist....Pescuitul este cel mai puternic drog al carui remediu nu ma intereseaza!!!

Avatar utilizator
OvidiuBV
senior
senior
Mesaje: 404
Membru din: 03 Mar 2010, 15:04
Localitate: Brasov

Re: Zona Brasov

Mesaj de OvidiuBV » 28 Feb 2011, 19:50

O intrebare pentru cunoscatori balti.Bela taie stuful?ma refer la cel care incurca pescuitul de pe ultimele pontoane.Sau il lasa asa...eu am 1 an de cand pescuiesc pe aceasta balta si nu stiu sa il fi taiat
Sunt un amator profesionist....Pescuitul este cel mai puternic drog al carui remediu nu ma intereseaza!!!

Scrie răspuns

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”