Concurs Floarea Popestiului

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
validanik
senior
senior
Mesaje: 319
Membru din: 22 Feb 2008, 20:51
Localitate: Bucuresti

Re: Concurs Floarea Popestiului

Mesaj de validanik » 30 Sep 2010, 22:37

vioril scrie:Bine bine , dar crezi ca este asa usor intr-un concurs ???? cred ca confunzi concursul cu antrenamentul frate , sincer si fara nici o suparare , dar intr-un concurs fie el si de 24 ore chiar ai de munca .eu unul nu am inca experienta unui concurs individual dar am totusi la activ doar 2 concursuri , si crede-ma ca am cam transpirat in primele 3 , 4 ore de la incepere ( nadit , cautat etc . etc . ) . daca vrei inscrie-te numai dumneata , dar ai grija sa nu iesi pe locul doi ~x( .


---<><
de obicei la orice concurs intai citesti regulament sau ce se cere,vezi daca te incadrezi pt a putea participa la acel concurs,daca faci fata sau nu si dupa aceea iti exprimi parerea in mod civilizat.(nimeni nu obliga pe nimeni sa participe)dar in nici un caz nu faci remarci rautacioase la adresa celui cu care vb.

Scrie clar miniconcurs de 12 ore vineri spre sambata ,individual ...etc ,nu te incadrezi citesti si atat.
multumesc pt intelegere
CS GREEN LAKE

Avatar utilizator
vioril
Veteran
Veteran
Mesaje: 1449
Membru din: 12 Ian 2009, 15:43
Localitate: mihailesti -giurgiu
Contact:

Re: Concurs Floarea Popestiului

Mesaj de vioril » 01 Oct 2010, 09:42

Salut !!!

Sincer ,cu scuzele de rigoare , intentia mea a fost aceea de a face cateva propuneri pentru ca acest concurs sa fie cat mai atractiv din mai multe puncte de vedere , sa se inscrie cat mai multa lume ( pescari ) si cat mai repede , nicidecum sa jicnesc sau sa ofensez pe cineva . Va multumesc pentru raspunsurile date si va doresc numai fire intinse !

:-h ---<>< ---<>< ---<><

Avatar utilizator
Chipri
utilizator
utilizator
Mesaje: 24
Membru din: 10 Apr 2010, 19:11

Re: Concurs Floarea Popestiului

Mesaj de Chipri » 01 Oct 2010, 13:36

vioril scrie:Salutare !

Sunt in totalitate deacord cu Madalin 007 , numai ca nu cred ca ar trebui sa fie numai 11 pescari , de ce nu 30 ? si in felul acesta se poate acorda si preniul doi si trei . Daca se decide si se inscriu un numar mai mare de pescari , va rog sa ma adaugati in lista de participanti.


Tot respectul
11 locuri - balta este foarte mica si nu avem loc mai multi in conditii "aproape" normale de concurs (cei care au participat la concursul anterior cunosc situatia).

Avatar utilizator
vioril
Veteran
Veteran
Mesaje: 1449
Membru din: 12 Ian 2009, 15:43
Localitate: mihailesti -giurgiu
Contact:

Re: Concurs Floarea Popestiului

Mesaj de vioril » 01 Oct 2010, 19:19

Acolo unde au loc 11 cu 4 lansete , ar avea loc si 20 cu trei lansete ?
Sincer nu cunosc balta ,nu am fost acolo niciodata , am vozionat-o decat la o emisiune infopescar si pe youtoube , si cred ca este destul de incapatoare , iar ca o concluzie finala : - sa participe cine vrea ,
- sa castige cine-i mai bun .


Fire intinse si rupte ( de catre peste binenteles ) va doresc !!! ---<>< ---<>< ---<><


P S - am sa urmaresc toate postarile si parerile despre acest "concurs "

Avatar utilizator
costelino
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 05 Iul 2008, 15:35
Localitate: Aproape de Buc.

Re: Concurs Floarea Popestiului

Mesaj de costelino » 01 Oct 2010, 19:34

TInand cont ca e aici aproape,da o fuga pana acolo sa vezi despre ce este vorba.
Eu sunt curios,in jurul orei 10 trec pe acolo.Balta este luminata

Avatar utilizator
validanik
senior
senior
Mesaje: 319
Membru din: 22 Feb 2008, 20:51
Localitate: Bucuresti

Re: Concurs Floarea Popestiului

Mesaj de validanik » 02 Oct 2010, 09:27

da este luminata.
CS GREEN LAKE

Avatar utilizator
validanik
senior
senior
Mesaje: 319
Membru din: 22 Feb 2008, 20:51
Localitate: Bucuresti

Re: Concurs Floarea Popestiului

Mesaj de validanik » 03 Oct 2010, 16:45

este dar pe un singur mal.
CS GREEN LAKE

Avatar utilizator
vioril
Veteran
Veteran
Mesaje: 1449
Membru din: 12 Ian 2009, 15:43
Localitate: mihailesti -giurgiu
Contact:

Re: Concurs Floarea Popestiului

Mesaj de vioril » 05 Oct 2010, 22:01

extraordinar !!!!!!!!! cata lume ( pescari ) da navala la inscrierea in competitie . :D 8->

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”