Cupa Solacolu ed I 6-9 IULIE 2010

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
cristian matei
senior
senior
Mesaje: 354
Membru din: 28 Apr 2010, 15:31
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Solacolu ed I 6-9 IULIE 2010

Mesaj de cristian matei » 27 Iun 2010, 20:08

1.Mihai Alexandu+partener
2.Catalin Duta + partener
3.Carpdiscount (Coco-Fane)
4.Cristian Bebesel + parteneri
5.Serban Ionut Andrei-Iliescu Bogdan-Serban Dan
6.Adina si Tibi Manascu
7.Mircea Neacsu + parteneri
8.Thomas NICOLAE + Parteneri
9. Voda Mircea+parteneri (MS)
10.Ionescu Serban + Tanasa Mugurel+ Partener
11. Best Fish Team - Lupu Iulian +Coltan Adrian
12. Viorel Crivat + Paraschiv Augustin
13.NAVYCAT FISHING TEAM
14.Dragos Anutei + partener
15. Barbu Ion+ partener
16.Vlad Fanel+ Mihai C.


cei care doresc sa participe la concurs sunt rugati sa ma contacteze prin mesaj privat sau telefon la nr 0741108803 pt a stabili modalitatea de achitare a taxei pana la 1 iulie sau in cazul in care nu sunt suficienti participanti - o eventuala reprogramare a concursului.
Va multumesc pt. intelegere. o zi buna.
Cristian Matei

Avatar utilizator
cristian matei
senior
senior
Mesaje: 354
Membru din: 28 Apr 2010, 15:31
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Solacolu ed I 6-9 IULIE 2010

Mesaj de cristian matei » 28 Iun 2010, 14:21

1.Mihai Alexandu+partener
2.Catalin Duta + partener
3.Carpdiscount (Coco-Fane)
4.Cristian Bebesel + parteneri
5.Serban Ionut Andrei-Iliescu Bogdan-Serban Dan
6.Adina si Tibi Manascu
7.Mircea Neacsu + parteneri
8.Thomas NICOLAE + Parteneri
9. Voda Mircea+parteneri (MS)
10.Ionescu Serban + Tanasa Mugurel+ Partener
11. Best Fish Team - Lupu Iulian +Coltan Adrian
12. Viorel Crivat + Paraschiv Augustin
13.NAVYCAT FISHING TEAM
14.Dragos Anutei + partener
15. Barbu Ion+ partener
16.Vlad Fanel+ Mihai C.
17. Seremet Iulian, Dumitrache Victor, Dumitrescu Dan
Cristian Matei

Avatar utilizator
cristian matei
senior
senior
Mesaje: 354
Membru din: 28 Apr 2010, 15:31
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Solacolu ed I 6-9 IULIE 2010

Mesaj de cristian matei » 30 Iun 2010, 12:26

cei care doresc sa participe la concurs sunt rugati sa ma contacteze prin mesaj privat sau telefon la nr 0741108803 pt a stabili modalitatea de achitare a taxei pana la 1 iulie sau in cazul in care nu sunt suficienti participanti - o eventuala reprogramare a concursului.
Va multumesc pt. intelegere. o zi buna.
Cristian Matei

Avatar utilizator
cristian matei
senior
senior
Mesaje: 354
Membru din: 28 Apr 2010, 15:31
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Solacolu ed I 6-9 IULIE 2010

Mesaj de cristian matei » 01 Iul 2010, 17:09

in urma consultarilor cu cei inscrisi pe lista de intentie va aducem la cunostinta ca acest concurs nu se mai desfasoara. va multumim pt intelegere.
o zi buna.
Cristian Matei

Avatar utilizator
cristian505ro
Veteran
Veteran
Mesaje: 1275
Membru din: 22 Dec 2007, 15:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Solacolu ed I 6-9 IULIE 2010

Mesaj de cristian505ro » 01 Iul 2010, 18:02

cristian matei scrie:in urma consultarilor cu cei inscrisi pe lista de intentie va aducem la cunostinta ca acest concurs nu se mai desfasoara. va multumim pt intelegere.
o zi buna.
Pacat, poate o reprogramare in alta perioada.
Cristian Bebesel

Avatar utilizator
serban_31
Veteran
Veteran
Mesaje: 944
Membru din: 04 Oct 2008, 14:42
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Cupa Solacolu ed I 6-9 IULIE 2010

Mesaj de serban_31 » 01 Iul 2010, 18:31

Imi pare sincer rau si in acelasi timp il inteleg perfect si pe Cisti pentru decizia luata totusi incerc pe aceasta cale sa rog pescari seiosi care au intentia de participare sa achite avansul sau integral taxa pentru al convinge pe Cristi sa reprogramam concursul pe data de 15-18.07.2010. Eu imi doresc enorm sa particip mai ales ca nu am putut fii concurent la memorilul lui Gabita.
Serban Ionescu
0722.439.937
ionescu.serban@yahoo.com
www.heruselectric.ro

Avatar utilizator
tibi_m
Veteran
Veteran
Mesaje: 593
Membru din: 07 Mai 2009, 16:25
Localitate: Bucuresti

Re: Cupa Solacolu ed I 6-9 IULIE 2010

Mesaj de tibi_m » 01 Iul 2010, 18:44

E totusi ciudat cum nu ne-am putut aduna 20 de echipe. Cred ca incepe sa se simta criza si la pescuit. Si noi ne doream mult sa participam. Macar vreo 12-15 echipe daca ne adunam. Asta e. Poate reusim totusi sa o facem alta data, sau poate se intampla o minune si se apuca toti sa confirme. Noi confirmam :)

Avatar utilizator
cristian matei
senior
senior
Mesaje: 354
Membru din: 28 Apr 2010, 15:31
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Solacolu ed I 6-9 IULIE 2010

Mesaj de cristian matei » 01 Iul 2010, 21:41

va multumesc pt intelegere baieti. va astept pe la balta si vedem si o eventuala reprogramare in toamna.
**==
Cristian Matei

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: Cupa Solacolu ed I 6-9 IULIE 2010

Mesaj de iorgu » 01 Iul 2010, 22:12

cristian matei scrie:va multumesc pt intelegere baieti. va astept pe la balta si vedem si o eventuala reprogramare in toamna.
**==
Cristiane, sunt sigur ca in ciuda conditiilor excelente pe care le-ai pus la dispozitie si a modului civilizat de comportare cu cei care au fost acolo (Iorgu nu face complimente -aceasta este o constatare), ,,canceroasa'' incepe sa muste din toate domeniile ~x( Tare mi-e frica sa nu urmeze efectul de ,,domino''. Eu unul recunosc, ma afecteaza in relatiile mele cu publicul, sa vedem cat se poate intinde elasticul :-w
Sa auzim cat mai repede o veste buna. Tot respectul :-h
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
kelu84
senior
senior
Mesaje: 192
Membru din: 17 Mai 2010, 00:21
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Cupa Solacolu ed I 6-9 IULIE 2010

Mesaj de kelu84 » 02 Iul 2010, 09:38

Imi pare rau sa aflu acest lucru, avand in vedere ca mi-am dorit mult sa particip si eu la aceasta competitie. Nu pot sa imi dau seama in schimb daca lipsa finantelor sau numarul mare de concursuri cu miza mare stau la baza acestei situatii, pe ultima suta de metri sa se anuleze competitia. Pacat, mare pacat :( :( :(

Avatar utilizator
dan-hd
utilizator
utilizator
Mesaje: 33
Membru din: 24 Feb 2008, 12:45
Localitate: Hunedoara

Re: Cupa Solacolu ed I 6-9 IULIE 2010

Mesaj de dan-hd » 06 Iul 2010, 23:22

Imi pare foarte rau ca nu se mai tine concursul . Totul a fost la superlativ , si balta si organizarea si oamenii de acolo . As fi foarte fericit sa mai particip la un concurs pe aceasta balta alaturi de oameni ca voi . Din pacate e foarte departe si e greu sa gasesc parteneri care sa aiba timp si vointa ncesare sa vina cu mine . Eu totusi sper si sper sa se tina si concursul fiindca e o balta destul de echilibrata pe care e o placere sa pescuiesti . Problema mare e cum spune si domnul Iorgu ca ne afecteaza si criza si ne este tot mai greu cu toate ca concursurile de la Solacolu sunt foarte ieftine fata de multe alte concursuri . Respectele mele tuturor si sper sa ne mai revedem pe aceasta balta minunata cat de repede posibil .
Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii .

Avatar utilizator
cristian505ro
Veteran
Veteran
Mesaje: 1275
Membru din: 22 Dec 2007, 15:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Solacolu ed I 6-9 IULIE 2010

Mesaj de cristian505ro » 06 Iul 2010, 23:32

dan-hd scrie:Imi pare foarte rau ca nu se mai tine concursul . Totul a fost la superlativ , si balta si organizarea si oamenii de acolo . As fi foarte fericit sa mai particip la un concurs pe aceasta balta alaturi de oameni ca voi ..........
Respectele mele tuturor si sper sa ne mai revedem pe aceasta balta minunata cat de repede posibil .
Dane si mie imi pare foarte rau ca nu s-a tinut. Gandeste-te ca ar fii fost si prima mea incercare singur 3 zile. Din punctul asta de vedere ma bucur ca s-a amanat, spre toamna am inteles. Eu incepand din acest weekend o sa fac echipa cand de 2 cand de 3, caci voi avea cu cine. Dar daca se tine la toamna aici si vrei sa facem echipa, as fii onorat. Tinem legatura! Numai bine!
Cristian Bebesel

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Cupa Solacolu ed I 6-9 IULIE 2010

Mesaj de Madalin Dirla » 07 Iul 2010, 00:21

tibi_m scrie:E totusi ciudat cum nu ne-am putut aduna 20 de echipe. Cred ca incepe sa se simta criza si la pescuit. Si noi ne doream mult sa participam. Macar vreo 12-15 echipe daca ne adunam. Asta e. Poate reusim totusi sa o facem alta data, sau poate se intampla o minune si se apuca toti sa confirme. Noi confirmam :)
Nu e vorba de criza si de perioada concursului(in cursul saptamanii) deoarece acum nu prea iti mai permiti sa pleci asa usor de la serviciu ca te gandesti la repercusiuni................fire intinse si sa auzim numai de bine.
P.S. Daca acest concurs se tinea joi-duminica sigur erau platite toate locurile .

Avatar utilizator
cristian matei
senior
senior
Mesaje: 354
Membru din: 28 Apr 2010, 15:31
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Solacolu ed I 6-9 IULIE 2010

Mesaj de cristian matei » 07 Iul 2010, 07:40

va multumesc pentru aprecieri.
voi posta din timp un eventual concurs.
in acest sens am rugamintea sa imi trimiteti pm cu eventuale date preferate ca sa nu mai existe situatia ca jumatate de lista de inscrieri sa se retraga.
va urez sanatate maxima si forta de munca pentru mustaciosi.
Cristian Matei.
va asteptam la balta pentru antrenamente. ;)
Cristian Matei

Avatar utilizator
cristian505ro
Veteran
Veteran
Mesaje: 1275
Membru din: 22 Dec 2007, 15:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Solacolu ed I 6-9 IULIE 2010

Mesaj de cristian505ro » 07 Iul 2010, 10:10

Madalin007 scrie:
Nu e vorba de criza si de perioada concursului(in cursul saptamanii) deoarece acum nu prea iti mai permiti sa pleci asa usor de la serviciu ca te gandesti la repercusiuni................ .
Exact acelasi lucru i l-am sugerat si eu administratorului, Cristian Matei, daca poate prinde weekendul. Din pacate pentru noi si din fericire pentru administratia baltii Solacolu, in weekend sunt multi clienti, se fac rezervari din timp.
Personal am ramas profund impresionat de frumusetea, curatenia, organizarea de pe aceasta balta! Si excelentul potential piscicol. I-am sugerat administratiei, organizarea a cat mai multe concursuri pe viitor ! Asteptam toamna si decizia administratiei.
Cristian Bebesel

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”