Zona Brasov

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
dragan claudiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 662
Membru din: 02 Apr 2008, 16:58
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de dragan claudiu » 30 Iun 2010, 10:22

Cei care vor reteta de nada pentru balta lui bela aveti id meu de mes si am so dau cu toata placerea fara retinere +momelile la care merge.
Fire intinse tuturor. **==

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de pharaoh » 30 Iun 2010, 10:34

Scuze, dar daca tot nu e secret, de ce nu o spuneti aici?
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
dragan claudiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 662
Membru din: 02 Apr 2008, 16:58
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de dragan claudiu » 30 Iun 2010, 10:37

La tine nu se pune ca esti din Costanta.
De ce nu o pun aici?, **== pentru ca vreau sa o dau doar celor care o vor.

Avatar utilizator
OvidiuBV
senior
senior
Mesaje: 404
Membru din: 03 Mar 2010, 15:04
Localitate: Brasov

Re: Zona Brasov

Mesaj de OvidiuBV » 30 Iun 2010, 10:51

Dak esti asa mare pescar spune-o aici.A fost cineva langa tine pe balta si nu prea ai prins nimic.Deci nu stiu dak e asa buna reteta....
Sunt un amator profesionist....Pescuitul este cel mai puternic drog al carui remediu nu ma intereseaza!!!

Avatar utilizator
dragan claudiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 662
Membru din: 02 Apr 2008, 16:58
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de dragan claudiu » 30 Iun 2010, 11:13

Nu sint asa mare pescar ca tine insa mai prind si eu cite un crap.
Si cine vrea reteta o sa o incerce pe balta.
Si inca ceva, tu, te cam bagi ca strampul.
Si imi cer scuze ca nu toti sintem asa pescari de mari ca tine,insa invatam si noi ca nu sa nascut nimeni invatat. :D **==

Avatar utilizator
dan.bv
utilizator
utilizator
Mesaje: 19
Membru din: 15 Iun 2010, 15:14

Re: Zona Brasov

Mesaj de dan.bv » 30 Iun 2010, 13:16

nu va mai certati, sunt zile cand cand nici cel mai priceput nu prinde nimic. Eu l-am intrebat pe Claudiu reteta, mi-a prezentat-o...acu daca merge sau nu merge el a dezvaluit cu ce da. sunt unii care tin asa mult la reteta care au copiat-o de la altii sau tot asa au aflat-o incat stai sa te rogi de ei sa iti spuna la ce dau...si dupa atatea insitente te mint

Avatar utilizator
OvidiuBV
senior
senior
Mesaje: 404
Membru din: 03 Mar 2010, 15:04
Localitate: Brasov

Re: Zona Brasov

Mesaj de OvidiuBV » 30 Iun 2010, 14:46

dan.bv scrie:nu va mai certati, sunt zile cand cand nici cel mai priceput nu prinde nimic. Eu l-am intrebat pe Claudiu reteta, mi-a prezentat-o...acu daca merge sau nu merge el a dezvaluit cu ce da. sunt unii care tin asa mult la reteta care au copiat-o de la altii sau tot asa au aflat-o incat stai sa te rogi de ei sa iti spuna la ce dau...si dupa atatea insitente te mint
Asta cam asa e...
Sunt un amator profesionist....Pescuitul este cel mai puternic drog al carui remediu nu ma intereseaza!!!

Avatar utilizator
OvidiuBV
senior
senior
Mesaje: 404
Membru din: 03 Mar 2010, 15:04
Localitate: Brasov

Re: Zona Brasov

Mesaj de OvidiuBV » 30 Iun 2010, 14:48

dragan claudiu scrie:Nu sint asa mare pescar ca tine insa mai prind si eu cite un crap.
Si cine vrea reteta o sa o incerce pe balta.
Si inca ceva, tu, te cam bagi ca strampul.
Si imi cer scuze ca nu toti sintem asa pescari de mari ca tine,insa invatam si noi ca nu sa nascut nimeni invatat. :D **==

Eu nu ma numesc pescar deoarece nu merg pe balta decat odata la 1-2 luni.Nu am experienta si scule.Din pacate cel care mi-a spus de tine a spus contrar inversul,ca te dai cam mare si esti plin de tine.Dar in fine nu stiu dak tu ai observat dar cand postezi tu ceva tot timpul iese cearta... nu ti se pare dubios?
Sunt un amator profesionist....Pescuitul este cel mai puternic drog al carui remediu nu ma intereseaza!!!

Avatar utilizator
dragan claudiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 662
Membru din: 02 Apr 2008, 16:58
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de dragan claudiu » 30 Iun 2010, 15:42

OvidiuBV scrie:
dragan claudiu scrie:Nu sint asa mare pescar ca tine insa mai prind si eu cite un crap.
Si cine vrea reteta o sa o incerce pe balta.
Si inca ceva, tu, te cam bagi ca strampul.
Si imi cer scuze ca nu toti sintem asa pescari de mari ca tine,insa invatam si noi ca nu sa nascut nimeni invatat. :D **==

Eu nu ma numesc pescar deoarece nu merg pe balta decat odata la 1-2 luni.Nu am experienta si scule.Din pacate cel care mi-a spus de tine a spus contrar inversul,ca te dai cam mare si esti plin de tine.Dar in fine nu stiu dak tu ai observat dar cand postezi tu ceva tot timpul iese cearta... nu ti se pare dubios?
Mai frate nu stiu cine ti-a spus de mine,sau pe cine cunosti tu,dar ce ai enumerat tu e total eronat ,nu m-am dat mare si nici plin de mine nu sint si chiar am ajutat pe alti pescari pe balta,dar nu ma ridic la rangul tau de pescar.
Sint incepator recunosc si mai am de invatat,insa tu te-ai bagat ca strampul.
Cind postez eu iese cearta?
Pai frate eu am scris doar ce am dedus din postarile altora, care prima vb a lor e dute la bela ca se prinde in draci.
Intai ar trebui sa ma cunosti si apoi sa vb despre mine.
Chiar din acest moment n-am sa-ti mai raspund la polemici,pentru mine esti un necunoscut cum sint si eu pentru tine si asa sa ramina. **==

Avatar utilizator
OvidiuBV
senior
senior
Mesaje: 404
Membru din: 03 Mar 2010, 15:04
Localitate: Brasov

Re: Zona Brasov

Mesaj de OvidiuBV » 30 Iun 2010, 15:45

Sa fi sanatos....toate cele bune si Fir intins....
Sunt un amator profesionist....Pescuitul este cel mai puternic drog al carui remediu nu ma intereseaza!!!

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de davidnicolaie » 30 Iun 2010, 17:08

Pai frate eu am scris doar ce am dedus din postarile altora, care prima vb a lor e dute la bela ca se prinde in draci.
eu nu am zis unde sa se duca alti ,nu am recomandat asta, eu spun unde am mers eu si ce am facut ,de acum nu voi mai face asta ca se intrerpreteaza ca reclama . :-h

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 30 Iun 2010, 19:57

ZONA BRASOV inseamna certuri si cine e mai mare pescar sau cine face sau nu reclama? ca sa stiu si eu ce treb sa postez sa nu ma bag aiurea in subiect. mai bine sa-si posteze fiecare ce a prins si unde aprins. noi ceilalti treb sa fim informati si sa alegem unde mergem. ---<><

Avatar utilizator
bufu29
membru activ
membru activ
Mesaje: 67
Membru din: 24 Feb 2010, 21:16

Re: Zona Brasov

Mesaj de bufu29 » 30 Iun 2010, 20:31

decat sa va certati mai bine spuneti si voi care e situatia cu inundatiile la Belin? sunt doar in sat probleme sau a ajuns apa si la balta? ....Bela are telefonul inchis, poate l-o luat apa :))

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: Zona Brasov

Mesaj de iorgu » 30 Iun 2010, 20:59

Am vrut sa dau metoda ideala si verificata, valabila 100%, referitoare la pescuitul linistit in apele unde sunt multi raci. Dar un neica nimeni a binevoit sa ma ironizeze. Sunt invatat cu asemenea magarii si va sugerez ca multi nu posteaza informatii din cauza celor care nu si-au definitivat stagiul normal de 9 luni cand erau cu unghiile moi >:)
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
dragan claudiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 662
Membru din: 02 Apr 2008, 16:58
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de dragan claudiu » 30 Iun 2010, 21:07

iorgu scrie:Am vrut sa dau metoda ideala si verificata, valabila 100%, referitoare la pescuitul linistit in apele unde sunt multi raci. Dar un neica nimeni a binevoit sa ma ironizeze. Sunt invatat cu asemenea magarii si va sugerez ca multi nu posteaza informatii din cauza celor care nu si-au definitivat stagiul normal de 9 luni cand erau cu unghiile moi >:)
Aveti dreptate domnule Iorgu. **==

Scrie răspuns

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”