CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

la pomul laudat...

Moderator: Sebastian

Scrie răspuns
Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de cosmin mihut » 03 Mai 2010, 23:57

NEA ION ce LUCREZI ... :-?? :-?? :-?? :-?? :-?? :-?? :-?? Stai ca am uitat . Dragul meu prieten Iorgu ,astept cu nerabdare ziua de 4 iunie ,ziua cand tu sper ca o sa ma onorezi cu prezenta pe brat la Nufaru ,programeaza te rog iesirea .... >:D<
MERCEDES S

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de cosmin mihut » 04 Mai 2010, 00:24

GOOD AFTER NOON Bade Ion ...ce mai faci ..citesti. :-h :-h
MERCEDES S

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de iorgu » 04 Mai 2010, 00:57

Cosmine daca te campezi acolo unde mi-ai trimis imaginile pe mess, sa stii ca nu este o problema, vreo 2-3 zile cred ca am sa fiu prezent. Ramane sa am de la tine pozitia exacta. Frate salivez la drill-ul crapului de Dunare. Cel de 5-6 kg, il compar cu un cteno de 18-20 kg. de pe o balta domestica. Am devenit dependent de capturi. Cand plec de la pescuit spre casa, frate intru in sevraj, pana la partida urmatoare. Chiar de multe ori ma intreb: nu pun prea multa pasiune? Tu ce zici ? :">
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de cosmin mihut » 04 Mai 2010, 02:22

PASIUNEA, dupa umila mea parere este ADEVARATA ARTA A PESCARULUI ,Iorgule draga ,tu ce zici am dreptate..
MERCEDES S

Avatar utilizator
dunareanu
senior
senior
Mesaje: 316
Membru din: 21 Mar 2010, 10:29
Localitate: bucuresti

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de dunareanu » 04 Mai 2010, 23:12

Iorgule,fi mai explicit,eu ti-am pus niste intrebari pertinente si la obiect,nu am inteles f.bine ce ai vrut sa spui,dar mi s-a parut ca e cam la caterinca ,eu chiar te-am luat in serios si intrebarile sant OK,dar daca vrei caterinca zi omule sa stiu si eu cu cine stau de vorba si daca mai vreau asta :-?? !

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de iorgu » 05 Mai 2010, 00:06

dunareanu scrie:Iorgule,fi mai explicit,eu ti-am pus niste intrebari pertinente si la obiect,nu am inteles f.bine ce ai vrut sa spui,dar mi s-a parut ca e cam la caterinca ,eu chiar te-am luat in serios si intrebarile sant OK,dar daca vrei caterinca zi omule sa stiu si eu cu cine stau de vorba si daca mai vreau asta :-?? !
Frate, (ma provoci iar, si sincer mi-e rusine de George, i-am promis ceva). Cred ca ne mai tolereaza ultima oara si daca luam cartonas rosu, este numai vina Ta. Am martori toti prietenii nostri-sa ne judece ei. Am vrut sa scot in evidenta faptul ca aici ,,somnul'' a inceput mai devreme sa manance decat in delta. Sincer te-am invitat la fata locului pentru informatii-am gresit cu ceva? <<intrebari pertinente si la obiect>>, suna ca un ultimatum, la ce? Referitor la caterinca, tin mult la tavaleala, dar dupa ce schimbam trei, patru impresii fiind fata in fata iti vei da seama de caraterul meu. Ramane la latitudinea ta ce decizie sa iei! Din Bucuresti pana la mine faci 15 minute, ai si p.m. la dispozitie, nr. meu de tel. este postat pe multe topicuri, da-mi un bip, sau un sms si ne contactam. E asa greu? Tu ce crezi am postat la misto (caterinca)?
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
dunareanu
senior
senior
Mesaje: 316
Membru din: 21 Mar 2010, 10:29
Localitate: bucuresti

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de dunareanu » 05 Mai 2010, 21:24

Iorgule,nu ti-am scris omule inainte sa facem o pescuiala p'acolo ?trebuia sa zici cand si unde si veneam,barem daca nu era peste macar te cunosteam si tot e ceva,ma rog poate mi s-a parut mie,da nu ma pune nene sa caut tel. tau pe topicuri ca n-am timp si nici nu e elegant din partea ta sa ceri asta [-x ,daca vrei sa facem o pescuiala impreuna acolo da-mi coane un pm cu nr tau, daca e secret si mergem!

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de cosmin mihut » 06 Mai 2010, 22:44

Se pare ca "PRIETENII " evita topicul, care ne intereseaza cu adevarat..."PRIETENII se iau dupa cineva" sau "PRIETENII STIU DE CE" ????
MERCEDES S

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de craparulsef » 06 Mai 2010, 23:58

cosmin mihut scrie:Se pare ca "PRIETENII " evita topicul, care ne intereseaza cu adevarat..."PRIETENII se iau dupa cineva" sau "PRIETENII STIU DE CE" ????
Ai putintica rabdare...mai sunt doar cateva zile! Sunt convins ca vor fi atat de multe imagini, incat vor zbarnai telefoanele. Crede-ma pe cuvant!
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de craparulsef » 08 Mai 2010, 13:13

Si ca sa va mai treaca de urat ... uite si un somn din Delta Dunarii!
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de cosmin mihut » 08 Mai 2010, 22:41

---<>< ---<>< ---<>< SA deie SFANTUL ,la toti prietenii de aici si de pe ape ....
MERCEDES S

Avatar utilizator
dunareanu
senior
senior
Mesaje: 316
Membru din: 21 Mar 2010, 10:29
Localitate: bucuresti

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de dunareanu » 08 Mai 2010, 22:53

BRACONIERULE !!! =)) =))

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de cosmin mihut » 08 Mai 2010, 22:56

Servus COSTINE.. :-h
MERCEDES S

Avatar utilizator
cosmin mihut
Veteran
Veteran
Mesaje: 885
Membru din: 07 Ian 2010, 22:43
Localitate: MEDIAS

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de cosmin mihut » 08 Mai 2010, 23:15

Sorine stii ceva vin si eu la vorba lui Iorgu ,hai sa facem frate un topic de ex.DELTA DUNARII DUPA ORA 23... ce ziceti..???
MERCEDES S

Avatar utilizator
dunareanu
senior
senior
Mesaje: 316
Membru din: 21 Mar 2010, 10:29
Localitate: bucuresti

Re: CRAP SI SOMN IN DELTA DUNARII

Mesaj de dunareanu » 08 Mai 2010, 23:21

de ce Cosmine ? mai glumesc si eu,care-i treaba cu dupa ora 23 ?

Scrie răspuns

Înapoi la “Delta Dunarii”