Zona Brasov

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
c0r0nel
membru activ
membru activ
Mesaje: 110
Membru din: 22 Mar 2009, 00:33

Re: Zona Brasov

Mesaj de c0r0nel » 31 Mar 2010, 20:05

ovidiu viermi mai poti lua de la gipo, cum vii pe victoriei inspre gara, faci dreapta si dupa vreo 300 de metri, tot pe dreapta e magazinul. singura problema e ca au program de la 10.

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de davidnicolaie » 31 Mar 2010, 20:31

Bogdanagy scrie:merci david......mergeti pe undeva weekendul acesra???
mi-ai pus o intrebare grea .cred ca voi merge de maine pana poimaine dar nu stiu sigur asa ca daca nu voi merge maine nu voi reusi decat dupa pasti ca parasesc localitatea o saptamana

Avatar utilizator
OvidiuBV
senior
senior
Mesaje: 404
Membru din: 03 Mar 2010, 15:04
Localitate: Brasov

Re: Zona Brasov

Mesaj de OvidiuBV » 31 Mar 2010, 21:26

Flo cand intri pe mess da-mi un buzz vreau sa te intreb ceva
Sunt un amator profesionist....Pescuitul este cel mai puternic drog al carui remediu nu ma intereseaza!!!

Avatar utilizator
Bogdanagy
utilizator
utilizator
Mesaje: 26
Membru din: 30 Mar 2010, 08:57
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de Bogdanagy » 01 Apr 2010, 08:22

ok...

Avatar utilizator
ionutvip
utilizator
utilizator
Mesaje: 18
Membru din: 22 Mar 2010, 00:37

Re: Zona Brasov

Mesaj de ionutvip » 01 Apr 2010, 12:28

Bogdanagy scrie:ionutbv : am si eu o intrebare , pe ce latura ai stat , deci cum intri pe poarta sa-mi zici , si la ce a mers .... la rama sau expandat cu viermusi , porumb ?...carasul , platica nu a miscat?..... la pluta nu ai dat ??? aste raspuns , merci
David Nicolae are perfecta dreptate in principiu crap si doar la expandata cu viermi asa da toata lumea acolo.si sa eviti colturile eu am stat cum intrii pe poarta dupa bariera faci dreapta mai mergi in capat faci stanga si acolo pe mijlocul dreptunghiului asa cum e balta ca sa intelegi mai bine.

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de davidnicolaie » 01 Apr 2010, 20:29

stiu despre ce vorbesc in general si daca nu sunt sigur tac dar daca pot sa ajut o fac si nu am nimic de ascuns din contra pe mine ma bucura daca prinde cineva si am putut sa il ajut

Avatar utilizator
Bogdanagy
utilizator
utilizator
Mesaje: 26
Membru din: 30 Mar 2010, 08:57
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de Bogdanagy » 02 Apr 2010, 00:55

va multumesc , s-ar putea sa ma duc sambata dar nu se stie , eu va zic Sarbatori fericite si tot ce va doriti !!! Hristos a inviat !!!

Avatar utilizator
PiciuS
membru activ
membru activ
Mesaje: 91
Membru din: 12 Noi 2009, 01:19
Localitate: Targu Mures
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de PiciuS » 02 Apr 2010, 01:43

saptamana vitoare merge cineva la pescuit ? ar fi frumos daca ne-am aduna mai multi si am merge impreuna :D ce ziceti ?
Catch & Release

Avatar utilizator
OvidiuBV
senior
senior
Mesaje: 404
Membru din: 03 Mar 2010, 15:04
Localitate: Brasov

Re: Zona Brasov

Mesaj de OvidiuBV » 02 Apr 2010, 10:14

PiciuS scrie:saptamana vitoare merge cineva la pescuit ? ar fi frumos daca ne-am aduna mai multi si am merge impreuna :D ce ziceti ?


Da merg eu luni dupamasa
Sunt un amator profesionist....Pescuitul este cel mai puternic drog al carui remediu nu ma intereseaza!!!

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 02 Apr 2010, 11:36

salut la toata lumea. eu sunt plecat din bv. dar am auzit ca s-a facut treaba buna la belin. eu am fost astazi la salau pe olt (sub barajul de la Izbiceni). La pestisor prindeau astia salau si la 3 kg. Intr-o ora jum a prin unul 5 buc in medie a 2 kg. Eu am dat la tyster si nu am vazut nimic.Erau din craiova si chiar pitesti la peste, poate mai trag o fuga diseara dar nu cred ca am sanse. Flo aici era de tine si apropo la vara bagam un pescuit la crap, aici nu da nimeni la crap daca e ne ducem si pe dunare ca e la 10 km. Fire intinse si alarme zgomotoase :D

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de davidnicolaie » 02 Apr 2010, 12:41

sorinbv scrie:salut la toata lumea. eu sunt plecat din bv. dar am auzit ca s-a facut treaba buna la belin. eu am fost astazi la salau pe olt (sub barajul de la Izbiceni). La pestisor prindeau astia salau si la 3 kg. Intr-o ora jum a prin unul 5 buc in medie a 2 kg. Eu am dat la tyster si nu am vazut nimic.Erau din craiova si chiar pitesti la peste, poate mai trag o fuga diseara dar nu cred ca am sanse. Flo aici era de tine si apropo la vara bagam un pescuit la crap, aici nu da nimeni la crap daca e ne ducem si pe dunare ca e la 10 km. Fire intinse si alarme zgomotoase :D
sorine dar eu nu stiu olteneste cum voi prinde peste? :-?? :-@ :)) :)) :))

Avatar utilizator
mateoo
junior
junior
Mesaje: 8
Membru din: 23 Mar 2010, 20:13

Re: Zona Brasov

Mesaj de mateoo » 02 Apr 2010, 16:18

luni merg la vadu rosu, m-am razgandit ,am glumit cand am jurat ca nu mai merg pe aceasta balta.:)

Avatar utilizator
OvidiuBV
senior
senior
Mesaje: 404
Membru din: 03 Mar 2010, 15:04
Localitate: Brasov

Re: Zona Brasov

Mesaj de OvidiuBV » 02 Apr 2010, 17:05

Mateo hai la Belin
Sunt un amator profesionist....Pescuitul este cel mai puternic drog al carui remediu nu ma intereseaza!!!

Avatar utilizator
mateoo
junior
junior
Mesaje: 8
Membru din: 23 Mar 2010, 20:13

Re: Zona Brasov

Mesaj de mateoo » 02 Apr 2010, 20:22

e ceva mai departe si nu stau peste noapte + ca mai merg cu cineva si nu cred ca vrea la belin

Avatar utilizator
OvidiuBV
senior
senior
Mesaje: 404
Membru din: 03 Mar 2010, 15:04
Localitate: Brasov

Re: Zona Brasov

Mesaj de OvidiuBV » 03 Apr 2010, 14:58

Sarbatori fericite alaturi de cei dragi ,sa aveti parte de multa caldura in suflet si in casa,bucurie in inima si multa sanatate.


P.S
Fir intins
Sunt un amator profesionist....Pescuitul este cel mai puternic drog al carui remediu nu ma intereseaza!!!

Scrie răspuns

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”