Off-topic ...cu Gogu & Friends

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 30 Dec 2009, 11:58

mircea62 scrie:Gogule, puteai sa-l pui si tu pe ala sa se barbiereasca inainte sa-l tragi in poza :))
bravo vitejjii mei ,am pus do o poze si la bautura sa uita 5 insi si la curu lu ala nebarberitu sa uita 200 ! #-o ce draqo mah sunteti fatalai ? :-? ma-ti dezamagit curu-nt ! :P nu va mai dau nimic le beau io singur pa toate ! <:-P
pss
si la anu care vine ma fac giugiuc si o sa fiti toti femeile mele ! ;;) :x
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
mircea62
Veteran
Veteran
Mesaje: 704
Membru din: 06 Apr 2009, 16:04
Localitate: Buzau

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de mircea62 » 30 Dec 2009, 14:30

Bre Gogule ne-am uitat noi mai multi la bautura dar ni se face pofta si deh, suntem in timpul serviciului si decretul 400 inca nu s-a abrogat. De cur nu zice nimic in decretul ala

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de misu_sipanu » 03 Ian 2010, 17:05

gor965 scrie:
misu_sipanu scrie:=)) =)) =)) =)) =)) =)) Laser frate =)) =)) =))
Am impresia ca te-a orbit tare de tot...nici avatar nu mai ai ! :)) :)) :))
Neah,era de la semnal,venea cu cocoloase si pozele cum intra mai greu(eu am cablu subtire rau )cocolosul in care era avatarul sa spart in mai multe cocoloase care pina s au unit a durat mai mult...uf gata ca am obosit :-$

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de timer » 12 Ian 2010, 15:35

O fi buna o Roxxxy,in noptile ploioase ,cand nu trage pestele? :-?? O functiona cu baterii sau la acumulatoru' masinii..? :-w
http://www.descopera.ro/dnews/5316603-r ... a-faca-sex

Avatar utilizator
mircea62
Veteran
Veteran
Mesaje: 704
Membru din: 06 Apr 2009, 16:04
Localitate: Buzau

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de mircea62 » 12 Ian 2010, 17:45

Dupa Roxxxy cica vine Rocky ... asteptam Carpy - robotul pescar, etc.
Se tampeste de tot lumea asta.

Avatar utilizator
eden
Veteran
Veteran
Mesaje: 612
Membru din: 12 Dec 2009, 11:37
Localitate: Bucureşti
Contact:

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de eden » 14 Ian 2010, 08:56

şi după carpy vine CARPONATOR... robotul crap cu greutate variabilă care va imita perfect comportamentul de hrănire şi de luptă al unui crap record... va fi conectat la internet ca să poată înregistra de câte mii de ori a fost scăpat, înţepat prea devreme sau pupat sub înotătoarea anală :)) de menţionat că va fi dotat cu LAME PENTRU TĂIEREA PLASELOR ŞI PIELE DIN CAUCIUC REZISTENTĂ LA CURENT ELECTRIC :))
este tot ceea ce nu poți vedea...

aron dan

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: UN MIC AJUTOR PTR LANSETE!!

Mesaj de gogu steriade » 04 Feb 2010, 16:54

Bai cum aruncati voi cu racheta ? :-? nu va trage dupa ia ? :-B si daca Prutu e da 60 da metri latime ce dracu fac cu lanseta care arunca 100 si peste 100 da m ca dau peste basarabeni ! <:-P
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
mihi78
senior
senior
Mesaje: 380
Membru din: 16 Noi 2009, 19:24
Localitate: B U C U R E S T I

Re: UN MIC AJUTOR PTR LANSETE!!

Mesaj de mihi78 » 04 Feb 2010, 17:35

mai Gogule nu stiu cum ti-au dat statut de vip!nu te supara pe mine, m-am uitat fara sa vreau pe cateva posturi d'ale tale si constat ca nu prea ai limbaj de forum.
daca stai bine cu sanatatea, sfatul meu e sa incerci sa mananci mai des cate putina ciocolata poate te mai indulcesti...
Se pare ca diacritica ar trebui exclusa din gramatica lb romane,ca sa nu mai sesizam atatea"vipuri" cocosate de statul pe la scoala!So, remember printre altele ca: mi-au nu este=cu miau!

Avatar utilizator
Tibi30
Veteran
Veteran
Mesaje: 777
Membru din: 03 Noi 2008, 20:12
Localitate: Bucuresti

Re: UN MIC AJUTOR PTR LANSETE!!

Mesaj de Tibi30 » 04 Feb 2010, 18:01

gogu steriade,nu e altul decat Nicu de la Braila...am vazut din greseala pe youtube..poza de la avatar,normal,nu persoana.. :D ..lncercati pe youtube...dati cautare ,,nicusor de la braila",pe youtube...te-am desconspirat,goguleee.. =))

Avatar utilizator
mircea62
Veteran
Veteran
Mesaje: 704
Membru din: 06 Apr 2009, 16:04
Localitate: Buzau

Re: UN MIC AJUTOR PTR LANSETE!!

Mesaj de mircea62 » 04 Feb 2010, 18:08

Nu e bre ala Gogu ca e prea frumos si n-are fatza de 'telenctual

Avatar utilizator
Tibi30
Veteran
Veteran
Mesaje: 777
Membru din: 03 Noi 2008, 20:12
Localitate: Bucuresti

Re: UN MIC AJUTOR PTR LANSETE!!

Mesaj de Tibi30 » 04 Feb 2010, 19:19

mircea,uita-te bine,si o sa gasesti un filmulet,unde ,,nicusor de la braila",are look-ul,de la avatarul,lui Gogu steriade..dar sa-l lasam pe maestru,si poate recunoaste el singur.. :D ..lmi cer scuze pt. off topic..

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: UN MIC AJUTOR PTR LANSETE!!

Mesaj de gogu steriade » 04 Feb 2010, 22:23

mihi78 scrie:mai Gogule nu stiu cum ti-au dat statut de vip!nu te supara pe mine, m-am uitat fara sa vreau pe cateva posturi d'ale tale si constat ca nu prea ai limbaj de forum.
daca stai bine cu sanatatea, sfatul meu e sa incerci sa mananci mai des cate putina ciocolata poate te mai indulcesti...
bre vere io nu fac limbaj da forum io fac forum dupa limbaju meu .ai inteles ? :-B ...nici eu ! #-o da dacai dau de cap iti zic si tie ! ;) . care va sa zica matale cu siguranta ai mancat mult cingo Turbo in tinerete ca ai fata la avatar ca un pepene galben ! #:-S seamana cu un dovleac deci rocomand o analiza tomografica da urgenta ! :)] si mai tine cont ca sai zici saru mana la admin si sai pupi talpile ca nu ma facut inca moderator <:-P ca altfel iti dadeam avertesment ca vorbesti offtopic si apoi iti mai dadeam unu ca te ieie da modelator si asa ca sunt eu marinimos iti mai dadeam unu ca sa te stiu banat la ip ! >:D< eeee ,come e ,asai ca te bucuri ca sunt doar vip ? :-w si ce daca mai verificat la posturi , tu esti din aia care ma votat contra sa fiu sef :-S ,lasa ca va stiu io ,si sunteti plini da voi dar da fapt sunteti iepurashu gaurashu :-/ din cantecu ala cu vanatoru ,pusca si cureaua lata ...ce habar naveam odata ...da doaua ori ...da trei ori...da patru ori...hai ca sa furat cam mult ! :^O
Auguri !
psss
modelator ,scuzu per la offtopic ma cuesto ragatzo ma provocat :x ...mutare discuzu per la mia topic , sti matale unde ! ;;) Mile Gratie ! :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de Qnyx » 05 Feb 2010, 06:50

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

Cred ca am ras 5 minute la postarea asta a' la Gogu !
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
eden
Veteran
Veteran
Mesaje: 612
Membru din: 12 Dec 2009, 11:37
Localitate: Bucureşti
Contact:

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de eden » 05 Feb 2010, 10:44

forumul ăsta fără nea Gogu ar fi ca jucăriile-alea pentru copii, cuţiuţele cu capac glisant din care iese şarpele cu ac în bot să te-nţepe în mână, doar că fără şerpişor :))))) Dacă m-ar supăra vre-odată l-aş numi ADF, de la Aparat de Descreţit fruntea :)))))) Cât despre limbaj, n-am găsit altul cu replici mai pline de voie bună, aşa că îmi exprim libera părere că cine crede că stimabilul domn pescar Gogu Steriade nu e de-aici, e un mare raton vărgat :))))))

Pt Gogu : eee, ce zâşi bre, mi-s bun de bodyzgardă sau ba ? poate om negocia un contract de pază şi contracepţie :)))

să ne-auzim sănătoşi şi voinici, cu cât mai mulţi pitici :D
este tot ceea ce nu poți vedea...

aron dan

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 05 Feb 2010, 11:39

[quote="eden"

Pt Gogu : eee, ce zâşi bre, mi-s bun de bodyzgardă sau ba ? poate om negocia un contract de pază şi contracepţie :)))
i :D[/quote]
nu mere vere :-B ca tu vorbesti ca mini sio sa nentelegem greu ! #-o
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”