Polemici...off topic...de iarna ...

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Închis
Avatar utilizator
Tibi30
Veteran
Veteran
Mesaje: 777
Membru din: 03 Noi 2008, 20:12
Localitate: Bucuresti

Polemici...off topic...de iarna ...

Mesaj de Tibi30 » 18 Ian 2010, 12:53

Daiwa Basia QDX Tournament.. :D ...si dupa ce te experimentezi,schimbi si lanseta...

Avatar utilizator
Razvan Garcea
senior
senior
Mesaje: 256
Membru din: 19 Mar 2009, 00:21
Localitate: BUCURESTI

Re: Ajutor

Mesaj de Razvan Garcea » 18 Ian 2010, 15:32

Tibi30 scrie:Daiwa Basia QDX Tournament.. :D ...si dupa ce te experimentezi,schimbi si lanseta...

Misto raspunsul...sigur te dai cu Malitia de ai raspunsuri asha de malitioase in tine.....pot sa pun pariu ca nu ai tinut macar in mana o Daiwa Basia X-( X-( X-(
SENIOR CRAP CLUB

Avatar utilizator
roshured
membru activ
membru activ
Mesaje: 110
Membru din: 23 Oct 2009, 21:36

Re: Ajutor

Mesaj de roshured » 18 Ian 2010, 23:48

shimano , .. replica ta a fost foarte tare frate , sa cad de pe scaun de ras :)))


shimano scrie:
Tibi30 scrie:Daiwa Basia QDX Tournament.. :D ...si dupa ce te experimentezi,schimbi si lanseta...

Misto raspunsul...sigur te dai cu Malitia de ai raspunsuri asha de malitioase in tine.....pot sa pun pariu ca nu ai tinut macar in mana o Daiwa Basia X-( X-( X-(

Avatar utilizator
Tibi30
Veteran
Veteran
Mesaje: 777
Membru din: 03 Noi 2008, 20:12
Localitate: Bucuresti

Re: Ajutor

Mesaj de Tibi30 » 26 Ian 2010, 14:32

da..si eu am murit de ras..foarte glumet shimano asta..dar,vedeti cum sta treaba??eu nu am dreptul sa fac o mica gluma...el da..cam asa vine nu??asa pot sa zic si eu,ca ai la avatar ,,shimano",si ln setul de scule,ai mulinete Siweida.. :-q ...scuze pt off topic..cat despre Basia..chiar intentionez,sa-mi iau Basiair QDX,binelnteles,daca lmi permiti tu,sa le tin ln mana,ca altfel nu le mai iau.. =))

Avatar utilizator
cezar_suf
utilizator
utilizator
Mesaje: 14
Membru din: 28 Dec 2009, 19:49

Re: Ajutor

Mesaj de cezar_suf » 26 Ian 2010, 17:21

Tibi30 scrie:da..si eu am murit de ras..foarte glumet shimano asta..dar,vedeti cum sta treaba??eu nu am dreptul sa fac o mica gluma...el da..cam asa vine nu??asa pot sa zic si eu,ca ai la avatar ,,shimano",si ln setul de scule,ai mulinete Siweida.. :-q ...scuze pt off topic..cat despre Basia..chiar intentionez,sa-mi iau Basiair QDX,binelnteles,daca lmi permiti tu,sa le tin ln mana,ca altfel nu le mai iau.. =))

Veziti de treaba :-$ ......am de 8 ani 3 lansete siveida la 3 m, le folosesc si acum ;) ,supermultumit de ele.......pacat ca n-au gura sa vorbeasca cat peste au prins :P ......dak esti pescar si ai un pic de noroc si cu prastia prinzi peste!! ;)

Avatar utilizator
Razvan Garcea
senior
senior
Mesaje: 256
Membru din: 19 Mar 2009, 00:21
Localitate: BUCURESTI

Re: Ajutor

Mesaj de Razvan Garcea » 27 Ian 2010, 16:39

Tibi30 scrie:da..si eu am murit de ras..foarte glumet shimano asta..dar,vedeti cum sta treaba??eu nu am dreptul sa fac o mica gluma...el da..cam asa vine nu??asa pot sa zic si eu,ca ai la avatar ,,shimano",si ln setul de scule,ai mulinete Siweida.. :-q ...scuze pt off topic..cat despre Basia..chiar intentionez,sa-mi iau Basiair QDX,binelnteles,daca lmi permiti tu,sa le tin ln mana,ca altfel nu le mai iau.. =))
User Tibi30 ,vezi ca postarile e pun pe forum acolo unde a inceput si discutia in care un novice a pus o simpla intrebare si cred ca se astepta sa primeasca si un raspuns cat se poate de decent.
Pai daca tu imi spui mie pe privat ca tu ai parfumuri care depasesc valoarea sculelor mele ,inseamna ca:
-esti un mic parvenit care nu stie cum sa epateze mai mult
-genul de pescar care isi etaleaza ultimele gadgeturi pe malul baltii asteptand ca un ciortan lihnit de foame ,sa inghita boiliesul pe care ai dat 2 palarii de bani.
Cand am vazut mesajul privat ,jur ca nici macar nu am vrut sa te bag in seama ,insa cand vad ca esti tipul coleric pe care daca nu il bagi in seama incepe si fierbe in suc propriu ca nu ii raspunde lumea la mesaje,m-am hotarat sa-ti scriu pe forum nu pe private dand ocazia la tovarasi sa mai isi clateasca si ei ochii cu astfel de postari.
ESTI PATETIC COPILULE SI ASTA AR TREBUI SA-TI DEA DE :-?
Nu te obosi sa-mi mai raspunzi deoarece esti cantitate neglijabila pentru mine.
SENIOR CRAP CLUB

Avatar utilizator
Tibi30
Veteran
Veteran
Mesaje: 777
Membru din: 03 Noi 2008, 20:12
Localitate: Bucuresti

Re: Ajutor

Mesaj de Tibi30 » 27 Ian 2010, 20:10

vad ca ln postarea ta,li dai la sfaturi de nu mai poti la ,,saracul",lncepator...nu vad altceva,decat ca nu ai cu cine sa vorbesti,sau sa faci mistouri...eu ti-am scris pe privat,pt ca asa mi se pare normal...nu aici unde,nu are nici o legatura cu topicul..dar la tine,nesimtirea e ln floare...se vede ce educatie ai primit,sau mai bine zis,DE CARE DUCI LIPSA..cred ca ai iq-ul cat nr meu de la pantof,ca altceva,nu-mi explic..esti limitat rau fratee..si sa faci afirmatii,despre mine...de unde si pana unde?daca nu ma cunosti?bine ca tii tu ln mana,multe Basia,si noi restul,santem,asa de umplutura...daca aveai cat de cat bun simt..scriai pe privat..daca aveai ceva de zis...ca nu cred ca e interesata lumea,de prostiile tale din cap..poate adminul,ia niste masuri.????ln privinta Exemplarelor,de gen Shimano.... [-x

Avatar utilizator
vali003
site team
site team
Mesaje: 1380
Membru din: 20 Noi 2007, 23:31
Localitate: Long Sault

Re: Polemici...off topic...de iarna ...

Mesaj de vali003 » 28 Ian 2010, 22:55

Mai TOVARASI , om fi noi la diverse , dar, ce ar fi sa lasati tonurile mai jos , deocamdata ,VA ROG FRUMOS .

Avatar utilizator
Razvanelu
junior
junior
Mesaje: 5
Membru din: 06 Dec 2008, 01:55

Re: Ajutor

Mesaj de Razvanelu » 29 Ian 2010, 01:24

[quote="Tibi30"]vad ca ln postarea ta,li dai la sfaturi de nu mai poti la ,,saracul",lncepator...nu vad altceva,decat ca nu ai cu cine sa vorbesti,sau sa faci mistouri...eu ti-am scris pe privat,pt ca asa mi se pare normal...nu aici unde,nu are nici o legatura cu topicul..dar la tine,nesimtirea e ln floare...se vede ce educatie ai primit,sau mai bine zis,DE CARE DUCI LIPSA..cred ca ai iq-ul cat nr meu de la pantof,ca altceva,nu-mi explic..esti limitat rau fratee..si sa faci afirmatii,despre mine...de unde si pana unde?daca nu ma cunosti?bine ca tii tu ln mana,multe Basia,si noi restul,santem,asa de umplutura...daca aveai cat de cat bun simt..scriai pe privat..daca aveai ceva de zis...ca nu cred ca e interesata lumea,de prostiile tale din cap..poate adminul,ia niste masuri.????ln privinta Exemplarelor,de gen Shimano.... [-x[/quote


User Tibi30 ,doresti sa-mi ti prelegeri despre educatie?Mai cu seama de Iq?Pai doresti sa-ti spun de cate ori ai pus virgula aceea aiurea in saraca postare a ta?
Hai mai Tibi doar suntem oameni mari nu?
Am terminat amandoi scoala aia nenorocita iar tu ai ramas panicat pe virgula?
In fine asha cum ti-am mai spus si in postarea mea anterioara,esti genul de om care nu poate sa lase capul plecat mai ales in fata unui ilustru necunoscut si sa recunosti ca ai gresit.Eu am fost foarte deranjat de postarea ta si din aceasta cauza nu am raspuns le acea intrebare.Dar hai sa nu mai facem circ si sa ne strangem mainile ca asha sta frumos unor pescari ce ne credem a fi.Te salut

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Polemici...off topic...de iarna ...

Mesaj de florentiniuga » 29 Ian 2010, 10:29

@Razvanelu alias Shimano & Tibi30
Fara atacuri la persoana. Ultimul avertisment!
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Polemici...off topic...de iarna ...

Mesaj de gor965 » 29 Ian 2010, 10:54

@Razvanelu
Ti-am raspuns la e-mail ! ...l-am observat ceva mai tarziu ,dar iti repet si aici sa nu existe discutii : nu am taiat "basul" la nimeni , nu am modificat si nici sters nimic , am mutat posturie fiindca erau OFF-Topic ,nu v-am atras atentia ca va intepati aiurea ptr. ca la inceput am luat-o ca pe o gluma si credeam ca o sa va lamuriti in privat !
P.S
Gata ...nu-ti mai place Shimano ? :))
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Razvanelu
junior
junior
Mesaje: 5
Membru din: 06 Dec 2008, 01:55

Re: Polemici...off topic...de iarna ...

Mesaj de Razvanelu » 29 Ian 2010, 13:56

florentiniuga scrie:@Razvanelu alias Shimano & Tibi30
Fara atacuri la persoana. Ultimul avertisment!

Daca cititi pana la sfarsit postarea mea o sa vedeti ca eu termin aceasta disputa sau polemica cum doriti sa o catalogati .prin a saluta si a ne strange mana.Cred ca nu isi are rost chestia cu ultimul avertisment si nici remarca :Razvanelu alias Shimano ca nici clona nu sunt si nici nu am fost.Sunt Razvanelu deoarece nu m-am mai putut loga cu shimano.
O zi buna in continuare.
Cu respect Shimano alias Garcea Razvan ;)

Avatar utilizator
Tibi30
Veteran
Veteran
Mesaje: 777
Membru din: 03 Noi 2008, 20:12
Localitate: Bucuresti

Re: Polemici...off topic...de iarna ...

Mesaj de Tibi30 » 29 Ian 2010, 14:35

cu ,,circul",tu ai lnceput..dl Senior carp..ne vedem pe MV2,ln primavara...poate ai gresit site-ul...lncearca xxx..acolo e de tine..pt ,,problemele",pe care le ai tu,exista saloane de masaj,prietene.. :-q

Avatar utilizator
Razvan Garcea
senior
senior
Mesaje: 256
Membru din: 19 Mar 2009, 00:21
Localitate: BUCURESTI

Re: Polemici...off topic...de iarna ...

Mesaj de Razvan Garcea » 29 Ian 2010, 14:42

Tibi30 scrie:cu ,,circul",tu ai lnceput..dl Senior carp..ne vedem pe MV2,ln primavara...poate ai gresit site-ul...lncearca xxx..acolo e de tine..pt ,,problemele",pe care le ai tu,exista saloane de masaj,prietene.. :-q

Bine frate Tibi30 ,imi cer mii de scuze daca te-am deranjat asha tare ....am incercat sa termin aceasta polemica avuta cu tine din postarea anterioara insa se pare ca tu ai cele mai mari probleme cu Seniorii si cu xxx.OK ai dreptate ma scuzi te rog frumos.
Este de ajuns?
O zi buna.
SENIOR CRAP CLUB

Avatar utilizator
Tibi30
Veteran
Veteran
Mesaje: 777
Membru din: 03 Noi 2008, 20:12
Localitate: Bucuresti

Re: Polemici...off topic...de iarna ...

Mesaj de Tibi30 » 29 Ian 2010, 16:33

=D> ....eeee asa mai venim,de acasa...da normal ca m-a deranjat,pt ca de la o ,,glumita",mica de a mea,tu ai lnceput cu atacuri la persoana..ceea ce nu se face,eventual pe privat,nu pe un topic...si eu lmi cer scuze,ca ti-am dat niste raspunsuri,sau replici,sub nivelul meu,crede-ma...sa auzim de bine,si fire lntinse lti doresc,pe 2010.. **==

Închis

Înapoi la “Diverse”