Vand Senzor Magic

dai un ban, da' stai in fata

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Vand Senzor Magic

Mesaj de Neamtul » 26 Noi 2009, 17:16

Lansetele sunt impecabile,nezgariate,nelovite,arata mai bine ca cele din magazin.
Sunt "lansete alese",adica selectate dintr-un snop mare de bete ca sa fiu sigur ca nu au defecte de fabricatie si ca inelele sunt montate corect.Lansetele astea sunt mai bine lucrate decat 75% din betele Magic de pe piata.
Doua lansete le-am folosit numai la doua partide de ~24h iar celelalte doua le-am folosit la patru partide(doua de 24h si doua de ~8h).
BETELE NU AU NICIUN DEFECT!
Pretul lor este 2.000lei(stiu ca se vand si mai ieftin dar avand in vedere executia si starea ireprosabila a lansetelor nu merita sa le vand pe mai putin.Eu am dat pe ele 2.500lei)
Sunt dispus sa le dau si la schimb cu 2-3 lansete Warrior Elite + diferenta(am spus diferenta,nu 500lei)

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Vand Senzor Magic

Mesaj de LARY » 26 Noi 2009, 23:30

Neamtul scrie:Lansetele sunt impecabile,nezgariate,nelovite,arata mai bine ca cele din magazin.
Sunt "lansete alese",adica selectate dintr-un snop mare de bete ca sa fiu sigur ca nu au defecte de fabricatie si ca inelele sunt montate corect.Lansetele astea sunt mai bine lucrate decat 75% din betele Magic de pe piata.
Doua lansete le-am folosit numai la doua partide de ~24h iar celelalte doua le-am folosit la patru partide(doua de 24h si doua de ~8h).
BETELE NU AU NICIUN DEFECT!
Pretul lor este 2.000lei(stiu ca se vand si mai ieftin dar avand in vedere executia si starea ireprosabila a lansetelor nu merita sa le vand pe mai putin.Eu am dat pe ele 2.500lei)
Sunt dispus sa le dau si la schimb cu 2-3 lansete Warrior Elite + diferenta(am spus diferenta,nu 500lei)
:O Nu te supara, sunt de vanzare?
Tel0762.865.274

Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: Vand Senzor Magic

Mesaj de Neamtul » 27 Noi 2009, 00:13

Pai din moment ce anuntul e la sectiunea de vanzari,tu ce crezi?
Vrei sa zici ca e prea scump?Nu te oblig sa le iei pe ale mele. ;)
In ziua de azi nimic nu-i moca,toate au pretul lor,inclusiv betele de pescuit.Cine nu-si permite sa cheltuie 2.000lei pe lansete nu e obligat s-o faca.Se gasesc multe lansete bune si la 2-300lei.

Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: Vand Senzor Magic

Mesaj de Neamtul » 29 Noi 2009, 13:37

4xSenzor Magic+1xWarrior Elite=2.200lei
E UN PRET BUN AVAND IN VEDERE CA BETELE SENZOR SUNT PRACTIC NOI.
Elite-ul e in stare buna,fara probleme..dar am numai unul. :)

Avatar utilizator
Marinarul
Veteran
Veteran
Mesaje: 517
Membru din: 10 Ian 2009, 13:59
Localitate: Bucuresti

Re: Vand Senzor Magic

Mesaj de Marinarul » 03 Dec 2009, 18:30

Salutare ,

Mai este valabil anuntul ptr Magic-uri ?

Multumesc !

Avatar utilizator
Neamtul
Veteran
Veteran
Mesaje: 1384
Membru din: 02 Mar 2009, 00:55

Re: Vand Senzor Magic

Mesaj de Neamtul » 03 Feb 2010, 19:58

Anuntul este valabil cu o mica rectificare:
Elite-ul s-a dat.
Raman 4 x Magic in stare perfecta,curate,nelovite,BINE FINISATE SI CU INELE MONTATE CORECT la pretul de 2000lei.
Betele nu au fost folosite mai mult de ~70 ore anul trecut si stau in husele lor intr-un colt in camera.
Prefer sa le schimb cu un set de bete mai ieftin(BeastMaster,ForceMaster,Maver Genesis Extreme,Chub Outcast,Nash Venom,etc.)+diferenta.
Lansetele pot fi si de 3,60m dar in acest caz prefer lansete cu inele mari.
Cele de 3,90m pot fi si cu inel de 40mm.
Oferta cu schimbul este valabil pentru persoane interesate din zona Arad-Timisoara deoarece nu fac schimb fara sa vad marfa.
Eventual schimb cu 3 lansete+un rod pod sau senzori+statie Energoteam sau schimb numai cu senzori+statie Energo si/sau rod pod + diferenta.
Complicat,stiu. :P

Scrie răspuns

Înapoi la “Vanzari - articole pescuit”