Votati Gogu- Moderator !

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns

Vi-l doriti pe Gogu ca Moderator la Diverse ?

DA
140
78%
NU
40
22%
 
Voturi totale: 180

Avatar utilizator
nimitz
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 14 Iul 2008, 23:15

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de nimitz » 23 Noi 2009, 15:55

gogule unde fusesi ca nu-ti vazui facesul la sedinta aia cu CNul cacolo erau toate neamurile tale sisi dadeau in petec care mai de care ca de anvatat oamenii sa vorbeste sa tot nu se pricepe la organizare :)) si io propun sai punem sefi la organizare ori pe blaga ori pe hrebe =)) ca numa asa putem avea 10 milioane de pescari ca la ei e mare organigrama si uite asa o sa se vanda toate gogoloaiele de pe la producatorii autohtoni si o sa ajunga taxa pe zi la iazu comunal mai mare ca taxa pe locu de veci la belu =))

Avatar utilizator
costelino
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 05 Iul 2008, 15:35
Localitate: Aproape de Buc.

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de costelino » 23 Noi 2009, 22:47

Ce te mai incurci frate cu moderator,vezi ca-i liber postul de prim ministru.Nu de altceva da se termina cu bataia asta de cap.Cine e,cine va fii,cine-i bun cine-i capabil?La intrebarile astea exista un singur raspuns:GOGU de la minoritati.
Arata-le frate cum se conduce!!!
Program de guvernare: "sase cai"
Timp necesar implementarii:Pana intelegi rostu
Buget alocat:Fara numar
Nr. parlamentari:300(adica neamurili)

Sa-ti dea dumnezeu sanatate si putere sa ne calauzesti in bezna
Cu respect

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 23 Noi 2009, 23:23

...decat prim ministru ar fi mai bine sa fie "regele berii"!? =)) =)) =)) ...ca sa mearga treaba "ca unsa"! =)) =)) =))

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 23 Noi 2009, 23:42

ce treaba am io cu politichia vere ? :-?? io sunt cu 6 (shasa) clase mai sus ca orisice senator bautor si mancator da rah...caltabosh ! :-& eu daca ajung prim ministr prima data si prima data il dau pa basexu jos ...depe Udrea ! <:-P si sa vezi nemurire... #-o hai ba ce dreaqu tara arde si la lume le arde da voturi da numa la ofticosi aia din parlament le da ,mie de ce numi da ? e furt pa fata ~x( ...si pa spate #-o ...pa spatele la oameni muncitori din tara asta ca si eu muncesc ;;) ,ca miam adus aminte ...sa intors Bubulinka da la un curs da slabit :x , e beton , e Reloaded :x ,vota-tima cat mai aveti timp ca ma cam scurge timpu sio sa ramaneti fara mine ca ma luat Matrixa asta la ochi ! 8-> ;;) <:-P
Fişiere ataşate
Bubulinka ...reloaded....jpg
(16.47 KiB) Descărcat de 252 ori
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 24 Noi 2009, 14:24

gogu steriade scrie:ce treaba am io cu politichia vere ? :-?? io sunt cu 6 (shasa) clase mai sus ca orisice senator bautor si mancator da rah...caltabosh ! :-& eu daca ajung prim ministr prima data si prima data il dau pa basexu jos ...depe Udrea ! <:-P si sa vezi nemurire... #-o hai ba ce dreaqu tara arde si la lume le arde da voturi da numa la ofticosi aia din parlament le da ,mie de ce numi da ? e furt pa fata ~x( ...si pa spate #-o ...pa spatele la oameni muncitori din tara asta ca si eu muncesc ;;) ,ca miam adus aminte ...sa intors Bubulinka da la un curs da slabit :x , e beton , e Reloaded :x ,vota-tima cat mai aveti timp ca ma cam scurge timpu sio sa ramaneti fara mine ca ma luat Matrixa asta la ochi ! 8-> ;;) <:-P
...de munca nu-i fi tu cocosat , dar de asta din poza , mai mult ca sigur ! =))

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de misu_sipanu » 24 Noi 2009, 15:17

=(( =(( Marfa,frate,dar daca se impiedica si cade pe tine :-?

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 24 Noi 2009, 19:33

misu_sipanu scrie:=(( =(( Marfa,frate,dar daca se impiedica si cade pe tine :-?
nu cade mancatiash :-? , am incercat io so pun la podea si sa da dea dura ca o minge #:-S si sa ridica inapoi in picioare ca hopa mititica ala ! #-o
da noi vad ca glumim si la voturi sa ales tot prafu da pa toba ! ~x( ma voua nu vi se pare suspect ca dan nu stiu cate mi da uzari nu voteaza dact nici o suta ? :-? sa moara Romeo daca nu e mistocarite sondajele in tara asta ca numa lu Vadim ia furat 30 la suta din procente . >:) da da fapt io stiu unde ie voturile lu gura mare asta si cum a votat gashca lu Kirianis ca a avut sectie da votare bot in bot cu carciuma ,am vazut tot cum sa votat : ;) <:-P #-o
Fişiere ataşate
Romani care voteaza....jpg
(20.66 KiB) Descărcat de 191 ori
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de timer » 26 Noi 2009, 10:27

gogu steriade scrie:ce treaba am io cu politichia vere ? :-?? io sunt cu 6 (shasa) clase mai sus ca orisice senator bautor si mancator da rah...caltabosh ! :-& eu daca ajung prim ministr prima data si prima data il dau pa basexu jos ...depe Udrea ! <:-P si sa vezi nemurire... #-o hai ba ce dreaqu tara arde si la lume le arde da voturi da numa la ofticosi aia din parlament le da ,mie de ce numi da ? e furt pa fata ~x( ...si pa spate #-o ...pa spatele la oameni muncitori din tara asta ca si eu muncesc ;;) ,ca miam adus aminte ...sa intors Bubulinka da la un curs da slabit :x , e beton , e Reloaded :x ,vota-tima cat mai aveti timp ca ma cam scurge timpu sio sa ramaneti fara mine ca ma luat Matrixa asta la ochi ! 8-> ;;) <:-P
Gogule,ia s-o trimiti inot pe Bubulinka sa -ti planteze patu' de nada..Sa vezi atunci schimbare...Ce nu-mi place ca -i cu ochelarii de soare si nu-i putem vedea ochii de arzoaica..ps/Ursuletzu ala legat la bratzara,tu esti? #:-S

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 26 Noi 2009, 12:01

timer scrie:
gogu steriade scrie:ce treaba am io cu politichia vere ? :-?? io sunt cu 6 (shasa) clase mai sus ca orisice senator bautor si mancator da rah...caltabosh ! :-& eu daca ajung prim ministr prima data si prima data il dau pa basexu jos ...depe Udrea ! <:-P si sa vezi nemurire... #-o hai ba ce dreaqu tara arde si la lume le arde da voturi da numa la ofticosi aia din parlament le da ,mie de ce numi da ? e furt pa fata ~x( ...si pa spate #-o ...pa spatele la oameni muncitori din tara asta ca si eu muncesc ;;) ,ca miam adus aminte ...sa intors Bubulinka da la un curs da slabit :x , e beton , e Reloaded :x ,vota-tima cat mai aveti timp ca ma cam scurge timpu sio sa ramaneti fara mine ca ma luat Matrixa asta la ochi ! 8-> ;;) <:-P
Gogule,ia s-o trimiti inot pe Bubulinka sa -ti planteze patu' de nada..Sa vezi atunci schimbare...Ce nu-mi place ca -i cu ochelarii de soare si nu-i putem vedea ochii de arzoaica..ps/Ursuletzu ala legat la bratzara,tu esti? #:-S
haida bre ce io am ajuns chiar asa la mana la orisice femeie ! :^O cu ochelari are o problema ca se crede terminatoru :-B ...pana si pa spatele ei are tatuaj cu I'll be back ! @-) si tre sa fi barbat tare sai zici; baby come back ! #-o #:-S
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de misu_sipanu » 26 Noi 2009, 14:18

Gogule,bag o si pe ea pe forum si mai cistigi un vot :-$ si daca mai accepta plata si in natura =P~

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 27 Noi 2009, 17:40

misu_sipanu scrie:Gogule,bag o si pe ea pe forum si mai cistigi un vot :-$ si daca mai accepta plata si in natura =P~
misule nu pot so bag pa forum ca daca o bag nu mai putem dupa aia so scoatem #-o si ma injura lumea si salege prafu da voturile cu care cu lacrimile frunti mele leam obtinut . #:-S
si sa nui spui da 2 ori ca matale platesti in natura ca te face da mergi cu ia la piata dupa conopida si varza rosie si alte bauturi naturale ! <:-P ca are gsturi rafinate ! ;;) (:|
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de misu_sipanu » 27 Noi 2009, 19:02

Stai linistit Gogule,nu e genul meu @-)

Avatar utilizator
nimitz
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 14 Iul 2008, 23:15

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de nimitz » 28 Noi 2009, 01:27

haoleo preafericitule ce nu spusesi pana acu cai nevasta brasilianca si meseriasa frate nu orice .. mistoaca rau da nunteleg de undeo apuci pe fracturatoarea asta de bazine cand vrei sai dai omoru zilnic ca sai arati ca tu esti barbatu in casa ca e rotonda rau :))

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 28 Noi 2009, 10:37

misu_sipanu scrie:Stai linistit Gogule,nu e genul meu @-)
pai cum sa stau linistit...daca tu esti genu ei ,teai ars ! :-B
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 28 Noi 2009, 10:41

nimitz scrie:haoleo preafericitule ce nu spusesi pana acu cai nevasta brasilianca si meseriasa frate nu orice .. mistoaca rau da nunteleg de undeo apuci pe fracturatoarea asta de bazine cand vrei sai dai omoru zilnic ca sai arati ca tu esti barbatu in casa ca e rotonda rau :))
preacinstitule cuirrasat pai daca e rounda rau nu tie clar ca ai pun piedica ,o dau la podea si dupa aia o dau dea dura pana la pat ! :-B efort minim eficienta maxima ;) ...noi gandim nu muncim ! >:D<
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”