Votati Gogu- Moderator !

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns

Vi-l doriti pe Gogu ca Moderator la Diverse ?

DA
140
78%
NU
40
22%
 
Voturi totale: 180

Avatar utilizator
nimitz
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 14 Iul 2008, 23:15

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de nimitz » 15 Iul 2009, 23:43

gogule teai scos ajunsesi vippp si amu urmeaza so promovezi pe bubulina la fonctia de bozdigard ca da bine la poblic sai zgarda cu corp
felicitatiuni si la mai mare

Avatar utilizator
mircea62
Veteran
Veteran
Mesaje: 704
Membru din: 06 Apr 2009, 16:04
Localitate: Buzau

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de mircea62 » 16 Iul 2009, 09:23

Gogule .... m-ai suparat !!! :((
Nici nu te facura bine Vedeta Intre Pescari si incepusi sa-ti umfli muschii de "viriliant" ce-i pune piedica Bubulinei de mai multe ori in fiecare noapte - ori la voi la Vaslui e ca-n Suedia - tine noaptea vreo cateva luni :-?
Zisei si eu ceva de niste beri si tu in loc sa ne aburesti frumos ca le dai cu prima ocazie incepusi cu texte ca trebe in liniste, cu ceva topless pana in 35 ... Adica noi astia care transpiraram dand cu votul si cu sustinerea nu mai sunt buni ????
Dar fiindca esti baiat de treaba ..... Gogule ori ce-ar fi noi mereu te vom iubi =)) =))

Avatar utilizator
nagy victor
Veteran
Veteran
Mesaje: 1447
Membru din: 19 Feb 2009, 12:19
Localitate: Oradea
Contact:

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de nagy victor » 16 Iul 2009, 13:03

nimitz scrie:gogule teai scos ajunsesi vippp si amu urmeaza so promovezi pe bubulina la fonctia de bozdigard ca da bine la poblic sai zgarda cu corp
felicitatiuni si la mai mare
Sau poate un post de submoderator !!! :)) =))

FELICITARI Gogule pt. noua ta pozitie !!! :!! **==
Pescuitul Inainte de Toate !
Cine NU Respecta Natura , NU se Respecta pe SINE !

http://pescarulbihorean.ro/
http://pescarulbihorean.ro/forum/

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 16 Iul 2009, 13:57

nimitz scrie:gogule teai scos ajunsesi vippp si amu urmeaza so promovezi pe bubulina la fonctia de bozdigard ca da bine la poblic sai zgarda cu corp
felicitatiuni si la mai mare
deci felicitatiunile le premesc ,da cu urarea : la mai mare...ma mai gandesc :-? ...femeia mea e destula si suficienta pentru mine pana acu ! >:D< :x
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 16 Iul 2009, 14:04

mircea62 scrie:Gogule .... m-ai suparat !!! :((
Nici nu te facura bine Vedeta Intre Pescari si incepusi sa-ti umfli muschii de "viriliant" ce-i pune piedica Bubulinei de mai multe ori in fiecare noapte - ori la voi la Vaslui e ca-n Suedia - tine noaptea vreo cateva luni :-?
Zisei si eu ceva de niste beri si tu in loc sa ne aburesti frumos ca le dai cu prima ocazie incepusi cu texte ca trebe in liniste, cu ceva topless pana in 35 ... Adica noi astia care transpiraram dand cu votul si cu sustinerea nu mai sunt buni ????
Dar fiindca esti baiat de treaba ..... Gogule ori ce-ar fi noi mereu te vom iubi =)) =))
domnu mircea 6-6 ca la tenis...io doar avam zis ca cum se bea berea monsher :D ...nu se sare cu berea ca sa trezeste ! [-x cand om da ochi odata cu toata lumea da pa forum va fac cinstea sa ma onorati cum se cuvine ! >:D< am rugamintea sa ne intalnim pa ziua cand e lumina ca spre sera eu sunt mai greu de vazut pe motiv de pigment inchis la piele specific mie ! ;;)
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 16 Iul 2009, 14:16

Madalin007 scrie:Gogule,acum daca ai devenit VIP sper sa nu rupi cafenelele din dorobanti ca acolo gasesti numai pirande 90-60-90 :))
james bond ,te hotaresti bre , duduile alea are 90 da cocoshei sau 60 ? :-w ca mie imi pare suspect ca cand are 90 scade la 60 si iar sa suie la 90 :-? ...asta e bisnita si specula ca cumpara ieftin si vinde scump ! #-o Si la ce-mi trebe mie cafenea pa dorobanti ...cine e dorobanti ? :-?? eu da mageru am auzit ca tine pirandele care pe vremuri era pa lipscani da sa fiu sincer bubulina mea are un slip intreg da mahmudele da aur, cat strange toate fufele din capitala ! >:D<
auguri ! :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 16 Iul 2009, 14:19

nagy victor scrie:
nimitz scrie:gogule teai scos ajunsesi vippp si amu urmeaza so promovezi pe bubulina la fonctia de bozdigard ca da bine la poblic sai zgarda cu corp
felicitatiuni si la mai mare
Sau poate un post de submoderator !!! :)) =))

FELICITARI Gogule pt. noua ta pozitie !!! :!! **==
domnu va foarte multumesc ...da nu ma loati cu : noa pozitie ...ca io nu sunt dala ! >:D< ;) :x
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
dan_palos
membru activ
membru activ
Mesaje: 62
Membru din: 22 Mai 2009, 21:02

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de dan_palos » 16 Iul 2009, 15:00

=)) =)) =)) dar cu esit gogule,? :D =))

Avatar utilizator
nimitz
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 14 Iul 2008, 23:15

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de nimitz » 16 Iul 2009, 22:32

haoleo gogule traitar fomeia cu aer si apa iaca ca deabea ajunsesi baron virtual de vaslui cancepusi sa promiti si dupe aia uiti da sa stii ca la noi plebea tine figura ca cum ajunsesi vip iti sari contoru la voturi mai ceva ca zaporojanul ala del chema buba peste prajina :)) si nu te mai lauda atata cu verelitatea aia model fane' cel batran ci mai bine ridicati caciula aia tuflita sati vedem cercelu din ureche

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 01 Oct 2009, 15:56

=)) =)) =))

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 02 Oct 2009, 15:45

tavimai scrie:=)) =)) =))
bre nu stiu da ce razi da mie mia fugit voturile da la pro si sa dus la contra ! #-o
pss
si tin minte ca aveam 6-6 la ptr.DA si a zis Misu ca e cifre cu ghinion ! :-B dupa aia am rugat-platit un prieten sa faca un vot da 6-7 ,da sa vede treaba ca ma urmarit necazu lu Misu si sa dus voturilii la vale, pa Prut ! <:-P
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de misu_sipanu » 02 Oct 2009, 17:16

Gogule,tocmai am platit 6 prieteni sa se logheze si imediat sa te si voteze si iar ai 66 dar,e cifra dacu,ai grija >:)

Avatar utilizator
nimitz
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 14 Iul 2008, 23:15

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de nimitz » 03 Oct 2009, 19:11

nu-l mai necajiti pe gogu' cu 66 ca sigur nu e satanist cred ca numaru lui norocos e 69 :)) sii aduce noroc la bubulina =)) ca cu musteata aia a lui strange toata frisca de pe savarina #:-S

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gor965 » 03 Oct 2009, 19:25

El o saruta' pe buze...ea-si stranse picioarele si-i sparse ochelarii ! :"> ... Gogule ,ochelari porti ? :))
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 08 Oct 2009, 13:01

Greu se mai "aduna " voturile astea ! =))

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”