Votati Gogu- Moderator !

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns

Vi-l doriti pe Gogu ca Moderator la Diverse ?

DA
140
78%
NU
40
22%
 
Voturi totale: 180

Avatar utilizator
olimp
utilizator
utilizator
Mesaje: 19
Membru din: 09 Dec 2008, 22:47

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de olimp » 14 Iul 2009, 10:04

gogule amice ma doare burta de atita ris,cu toate ca babele spun ca nu e bine sa rizi martea si vinerea eu nu ma pot abtine cind citesc posturile tale si nici nu ma intereseaza parerile babesti.te votez si eu cu placere dar i-ti spun de pe acum ca daca o lasi moale cu postatul o sa regret atunci cind sint indispus si caut ceva sa ma binedispuna. =)) =)) =)) =))

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 14 Iul 2009, 18:19

olimp scrie:gogule amice ma doare burta de atita ris,cu toate ca babele spun ca nu e bine sa rizi martea si vinerea eu nu ma pot abtine cind citesc posturile tale si nici nu ma intereseaza parerile babesti.te votez si eu cu placere dar i-ti spun de pe acum ca daca o lasi moale cu postatul o sa regret atunci cind sint indispus si caut ceva sa ma binedispuna. =)) =)) =)) =))
olimp... :-? ...matale esti ruda cu pier de pobertate ala care a facut jocurile olimpice ? :-h sau stai la munte si ai zis sa fie ca pa muntele olimp unde o ardea zeus pa hera toata ziua :x ...ca noaptea gagiu o ardea pa afrodita <:-P ...ba ce golani era astia si lumea dan antichitate sa ruga la ei ca la sfinti ! o:-) ... ~x(
pss.
sarumana ptr vot ! :D
ai pup iou oll ! :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 14 Iul 2009, 18:28

tavimai scrie:Avand calitatea de "moderator in devenire", Gogule, ar trebui sa ne informezi si pe noi de cum "decurg ostilitatile-n Delta "!Ceva vesti proaspete de la Nicu si trupa lui n-ai ? Hai baga ceva si de-o fi minciuna ca se practica la pescari ! :))
sa mi sa sparga tigla da pa casa lu vecinu daca stiu ceva :-?? ...siasa sunt incomensurabil da predispus la mahnire mare ce am ca toderash na benevoit sa ma anunt ca ma onoreaza cu prezenta pa Delta ! :-S ca pa banii lui mergem si io casha a zis ! ;;) da na dat invitatie pa direct si eu lam inteles ca a avut necaz acasa cu picioru si navea rost sal mai deranjez ca sigur najungeam la tulcea impreuna ! :"> ...e chestia aia cu contrastele care sa atrage una pa alta ! ;)
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 14 Iul 2009, 18:31

gogu steriade scrie:
olimp scrie:gogule amice ma doare burta de atita ris,cu toate ca babele spun ca nu e bine sa rizi martea si vinerea eu nu ma pot abtine cind citesc posturile tale si nici nu ma intereseaza parerile babesti.te votez si eu cu placere dar i-ti spun de pe acum ca daca o lasi moale cu postatul o sa regret atunci cind sint indispus si caut ceva sa ma binedispuna. =)) =)) =)) =))
olimp... :-? ...matale esti ruda cu pier de pobertate ala care a facut jocurile olimpice ? :-h sau stai la munte si ai zis sa fie ca pa muntele olimp unde o ardea zeus pa hera toata ziua :x ...ca noaptea gagiu o ardea pa afrodita <:-P ...ba ce golani era astia si lumea dan antichitate sa ruga la ei ca la sfinti ! o:-) ... ~x(
pss.
sarumana ptr vot ! :D
ai pup iou oll ! :-*
SUPERB !Da nu mor io pana nu dau o data ochii cu tine Gogule !Si-n gaura de sarpe te-oi gasi !Esti "briliantul" pescarilor de p-aci !

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 14 Iul 2009, 18:35

gogu steriade scrie:
tavimai scrie:Avand calitatea de "moderator in devenire", Gogule, ar trebui sa ne informezi si pe noi de cum "decurg ostilitatile-n Delta "!Ceva vesti proaspete de la Nicu si trupa lui n-ai ? Hai baga ceva si de-o fi minciuna ca se practica la pescari ! :))
sa mi sa sparga tigla da pa casa lu vecinu daca stiu ceva :-?? ...siasa sunt incomensurabil da predispus la mahnire mare ce am ca toderash na benevoit sa ma anunt ca ma onoreaza cu prezenta pa Delta ! :-S ca pa banii lui mergem si io casha a zis ! ;;) da na dat invitatie pa direct si eu lam inteles ca a avut necaz acasa cu picioru si navea rost sal mai deranjez ca sigur najungeam la tulcea impreuna ! :"> ...e chestia aia cu contrastele care sa atrage una pa alta ! ;)
Gogule ! Da la anu mergem si noi ? Ca mapuca o mancarimeeeeee !Si pa mine m-o tot invitat si ma ia toti dracii cand ma gandesc ce-am pierdut ! :)) :D ~x(

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 14 Iul 2009, 18:49

tavimai scrie:
gogu steriade scrie:
tavimai scrie:Avand calitatea de "moderator in devenire", Gogule, ar trebui sa ne informezi si pe noi de cum "decurg ostilitatile-n Delta "!Ceva vesti proaspete de la Nicu si trupa lui n-ai ? Hai baga ceva si de-o fi minciuna ca se practica la pescari ! :))
sa mi sa sparga tigla da pa casa lu vecinu daca stiu ceva :-?? ...siasa sunt incomensurabil da predispus la mahnire mare ce am ca toderash na benevoit sa ma anunt ca ma onoreaza cu prezenta pa Delta ! :-S ca pa banii lui mergem si io casha a zis ! ;;) da na dat invitatie pa direct si eu lam inteles ca a avut necaz acasa cu picioru si navea rost sal mai deranjez ca sigur najungeam la tulcea impreuna ! :"> ...e chestia aia cu contrastele care sa atrage una pa alta ! ;)
Gogule ! Da la anu mergem si noi ? Ca mapuca o mancarimeeeeee !Si pa mine m-o tot invitat si ma ia toti dracii cand ma gandesc ce-am pierdut ! :)) :D ~x(
bre la anu toderasi zicea ca sa duce la unguri...si io am probleme cu unguroaicele de cand eram mic ca ma uitam la filmu ala cu Linda...aia blonda care batea ca la fasole pa smardoi ...si sa dascalta de saboti inainte sa le ia mau la aia ...care stiti filmu sa mi confirme daca era buna sau nu unguroaica la altceva ca datunci am interdictie pa zona aia cam zis ca unguritele e bune numa la dat la bot ...si vamesii aia a inteles altceva !
:-??
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 14 Iul 2009, 19:19

gogu steriade scrie: Gogule ! Da la anu mergem si noi ? Ca mapuca o mancarimeeeeee !Si pa mine m-o tot invitat si ma ia toti dracii cand ma gandesc ce-am pierdut ! :)) :D ~x(
bre la anu toderasi zicea ca sa duce la unguri...si io am probleme cu unguroaicele de cand eram mic ca ma uitam la filmu ala cu Linda...aia blonda care batea ca la fasole pa smardoi ...si sa dascalta de saboti inainte sa le ia mau la aia ...care stiti filmu sa mi confirme daca era buna sau nu unguroaica la altceva ca datunci am interdictie pa zona aia cam zis ca unguritele e bune numa la dat la bot ...si vamesii aia a inteles altceva !
:-??[/quote]
Nu-i nimica Gogule ca noi om denumi activitatea aia "Pe urmele operatiunii monstrul " si om fi tot asa "defazati" cu cate-un an ! =)) Eiiii ! Da multi s-or lins pa bot dupa Linda aia ! :))

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de Qnyx » 15 Iul 2009, 10:53

Gogule moderator inca nu esti pregatit sa fii, in schimb ti-am dat statutul de VIP care sper sa te faca mult mai interesant decat esti si cu ocazia asta sa vada femeile cat de important esti tu !
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 15 Iul 2009, 15:39

Qnyx scrie:Gogule moderator inca nu esti pregatit sa fii, in schimb ti-am dat statutul de VIP care sper sa te faca mult mai interesant decat esti si cu ocazia asta sa vada femeile cat de important esti tu !
Bip, bip,bip apare-un VIP !

Sa-l pui moderator nu-i chip,
Doar daca i-om pune-un cip,
Sa-l punem sa cante-n clip,
Incoronat apoi cu ...titlul "VIP" ? !
=))

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 15 Iul 2009, 16:43

Qnyx scrie:Gogule moderator inca nu esti pregatit sa fii, in schimb ti-am dat statutul de VIP care sper sa te faca mult mai interesant decat esti si cu ocazia asta sa vada femeile cat de important esti tu !
sa traiesti sefu ! :D ...servesc patria ! **== se facu dreptate sub soare ! si ma facusei verde da Veri Interesant People ! <:-P asa cum zicea si antrenoru meu da fotbal cand eram mic da junior ,ca cica :ba Gogule ,tu nu prea le ai cu mingea dami place ca insisti si faci pa adversar sa greseasca ;) ...asa siacu datorita insistentei cu care va demonstrez imensa si nemarginita mea cultura vasta si aleatorie de vraiste uneori asa a trebuit sa mi sa ofere titlul da VIP ca sunt cel mai adevarat din comuna Darabani ,unde sa nascut si tata ! #:-S
vai ce ma incearca o emotie cand vad ca scrie numele cu verde...da bai ,un pic da mov nu merge acolo asa ca cica astia din sat ca ce e verde il mananca vacile !? :-B
ol of you ...kiss me ...i am VIP ! >:D< :-*
Pss.
sefu ce urmeaza dupa VIP ?
:D
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
mircea62
Veteran
Veteran
Mesaje: 704
Membru din: 06 Apr 2009, 16:04
Localitate: Buzau

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de mircea62 » 15 Iul 2009, 16:49

Gogule asteptam sa sari cu berileeeeeeeeeeeeeeeeeee

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 15 Iul 2009, 16:54

tavimai scrie: SUPERB !Da nu mor io pana nu dau o data ochii cu tine Gogule !Si-n gaura de sarpe te-oi gasi !Esti "briliantul" pescarilor de p-aci !
bre briliantu e mutu si ala in tinerete cam tragea pa nas ...io trag doar prin gura ,adica pa la masea ...si cand iau ceva la bord toate femeile ma stie da "viriliantu" si fuge ,da pa care o prind ,zana o fac...nu stiu da ce draq da mereu numa Bubulinka sa lasa prinsa imediat :-? ...si uneori de mai mute ori, pe seara... ~x(
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 15 Iul 2009, 16:59

mircea62 scrie:Gogule asteptam sa sari cu berileeeeeeeeeeeeeeeeeee
dute domne daci ...ce ? ,cu berea sa sare ?...berea ,sa soarbe usor ...relaxat ...la umbra ...privind suav ,la o duduie care face toples... ;) ...biensiur ,duduia nu trebe sa va fie ruda si nici trecuta da 35 da ani ! >:D< :x !
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 15 Iul 2009, 17:11

Bine ca-i verde !Asteptam ca sa se ... coaca ? =)) =)) =)) Ti se simte lipsa-n Delta Gogule !

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de Madalin Dirla » 15 Iul 2009, 22:29

Gogule,acum daca ai devenit VIP sper sa nu rupi cafenelele din dorobanti ca acolo gasesti numai pirande 90-60-90 :))

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”