Votati Gogu- Moderator !

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns

Vi-l doriti pe Gogu ca Moderator la Diverse ?

DA
140
78%
NU
40
22%
 
Voturi totale: 180

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 08 Iul 2009, 10:17

timer scrie:..ps/Facui nodu invers si-mi iesi cu contra pe tija... :-w
bre nare cum sa iasa prost nodu lu gogu . io fac noade bune nu buleala stai sa vezi nodu lu bubulina ca si ea face ca mine si le face mishto :
Fişiere ataşate
G10.JPG
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 08 Iul 2009, 10:25

tavimai scrie:Vezi Gogule ca pana la urma te-ai luminat ? Ce bine era daca o faceai de proba si cu insuratoarea !Acum erai fecior !Acum ai "proba" cat mai multe ! =)) =)) =)) Astia nu se complica cu tine ca au deja pregatiti pe altii ! Abia asteapta sa renunti si sa-ti retragi candidatura ca sa-si poata "plasa neamurile" !Or sa-ti zica ca nu se poate ca proba se face numai la croitor,bla,bla,...
Io-ti zic sa n-accepti tu proba ! Da ce ma tu esti de proba cand esti deja consacrat ? Nu te umili in fata lor !Oricum poti sa o moderezi in continuare linistit pe pescarita aia din poza si mai mult nu-ti lipseste ca esti om facut !Tu tre sa iei lozul cel mare nu sa te ocupi de gainarii !Mai bine du-te la pescuit si baga-ne niste poze cu pestii de pe Prut !BAFTA !
gogu ie nemuritor si neumilitor . io doar vreau sa arat ca gogu ie persistent si conzegvent si ca nu sa lasa pagubas dacat daca imi ia renelu curentu si nam bateria la leptop ! :-h Gogu face moderare beton ! Gogu e cinstit ,nu sa ploconeste pa functi ! Gogu va scoate din criza, pa multi o sa vedeti ! Votati cu gogu cu incredere si cu mana pa inima ca nu ie gainar ca unii si nici cotetzar ca altii ! <:-P
Pup iou all ! :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 08 Iul 2009, 10:30

nimitz scrie:gogule noi teajutaram cu votu' da cu astia o sa ramai vorba [-x unuia vesnicu' catindat asa ca roagate la zei sa ne facem astia 50 care team votat pana acum recidivisti si sa te mai votam odata ca sa spargem concurenta ca oricum 50 incap si intrun autocar de la partide si la aia nu sa prins nimeni da in cazu tau ar fi o frauda folositoare :))

succesuri
guantanamo ,eu nu umblu bre la voat ca nare rost ,io miam parasit concurenta pa drum finca sunt gigiuc cu caramel si cu fistic ,adica am sharm la femei ca sunt dulce si creol la piele cum suspina bagaboantele prin telenovelas !
;) #-o :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gor965 » 08 Iul 2009, 12:34

Dl. Gogu , constat pana una alta ca dvs. postati Off si-n propriu topic ! :D ...este o performanta cu care nu se pot lauda prea multi ! :))
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
dan_palos
membru activ
membru activ
Mesaje: 62
Membru din: 22 Mai 2009, 21:02

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de dan_palos » 08 Iul 2009, 12:45

=)) =)) =)) pai asta-i gogu :))

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 09 Iul 2009, 15:34

da ceam facut domnu ? :-?? ca io am zis off numa da bine ,nu am zis off dala da rau ca sa iau iar avertisment ! ;;) si nici macar nu lam zis io cu de la mine putere ,ci ma rugat baieti ceva si io am raspuns ! ;) si stai bre linistita ca nu va ia nimeni postu ! >:D< ca oricum eu nu sunt ca toata lumea care sa cearta si scrie abureli da la comunismu de la revolutie incoa doar ca sa fie gica contra si sa se faca lumina la becu stins ,mantelegi ! Astea ie copilari da 20 da ani da gradinita cu indrogtrinare vere ,ca sa bage scandal pa post ca sa face raiting ...ca daca nu baga ca Diaconescu ,pa fachiri si pa ghicitoare pa post sa sa exprime si sa hipnotizeze lumea in direct , cica aia mari ,alde Sarbu si cu Voiculescu ie prosti si comunisti si ia oprimat ...ba ma lashi !
pss.
si aia da la carciuma din colt zice ca ce zice nevastamea noaptea n pat e da interes general siar trebuii sa stie si ei... :-w !
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 10 Iul 2009, 16:59

bai io mam razgandit . fac petitie la playboy ca nu mai tine ca da 10 ani ma rog da ei sa o dea pa Esca la pictorialu gol shi mereu imi da raspuns ca e scunda ! :O ...acu 10 ani ca e scunda ! :-? ...acu 8 ani ca nare bust :-? ...acu 6 ani ca nare mijloc (ca io parca la mijloc ma uit la o femeie ! :">)... dupa aia ca e insarcinata. :-w .pai daca e insarcinata e beton leam zisc ca si demi mur aia era orgie can a aparut cu laptaria in poza =P~ ...raspunde aia ca Esca a facut bustu mare da ,alapteaza #-o ...si mai e si scunda ! ~x( Io am impresia ca astia fac discriminare si nu stie ce e frumos asa ca nu le mai dau mail si le fac direct petitie ca suntem mai multi intelectuali ca mine care nu vrem sa o vedem pa manelista aia da gina pistol in pusca goala da noi o vrem pa Esca in stirea gola ...chiar si cu bustu lasat ..ca tot e marfa da bruxeles ! <:-P
pss.
sa nam parte da vecina da la 2 ,cum dreacu scriu io ma o petitie online ca trebe so shi semez nu ? :-??
iar ma lucreaza ashtia cu imbar-lingatorii lor ...nu stiti cu ce perversiuni va puneti maa ! >:)
shi bagati mare la vot ...ca mai repede il conving pa basescu sasi dea demisia decat sa renunt io ! aviz amatorilor ! ;) <:-P
pup iou oll ! :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 11 Iul 2009, 00:03

Gogule ! Astia zic ca nu scrii la subiect ca sa te oblige sa nu-ti poti sustine candidatura !Ne-am prins noi !Vor sa-ti puna frana in campania electorala !Griji sa nu-ti trimita si dna-ul pe cap numai sa te santajeze ca sa renunti ! =)) =)) =)) Si la "diverse" te-ncoltesc !Daca n-or reusi poate te-or mitui cu o trusa din aia scumpa de crap numa sa te faca sa renunti ! Sper ca nu-i ceda asa usor !Ai grija ce mananci si ce bei sa nu-ti puna ceva in ele !Ca bag sama ca nu le mai trebuie moderatori numai ca sa nu te puna pe tine ! =)) =)) =)) Pune mai la bataie "frigiderul ala" ca poate-i convingi ! Cred ca la ala tanjesc toti ! =)) =)) =))

Avatar utilizator
nimitz
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 14 Iul 2008, 23:15

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de nimitz » 11 Iul 2009, 21:12

gogule astia e invidiosi ca vede ca te precepi la dulapi si vor sa te sabordeze :D :D

nu te lasa si vorba bavarzazilor sati rupi mana si picioru

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 13 Iul 2009, 15:45

nimitz scrie:gogule astia e invidiosi ca vede ca te precepi la dulapi si vor sa te sabordeze :D :D

nu te lasa si vorba bavarzazilor sati rupi mana si picioru
danke smitz , ptr incurajare ! :) da sa sti ca nu o ard cu dulapi care e culturisti ,ca mie imi place femeile adica dulapeLE ,ca stiu io ca alea care ie mai multa ,mai corpolente ,alea ie mai bune ...ca vine la oferta ...3 in 1 ! ;) ... <:-P
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 13 Iul 2009, 15:55

Raspuns corect =)) ! 10 ! =)) =)) =))

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 13 Iul 2009, 16:06

tavimai scrie:Gogule ! Astia zic ca nu scrii la subiect ca sa te oblige sa nu-ti poti sustine candidatura !Ne-am prins noi !Vor sa-ti puna frana in campania electorala !Griji sa nu-ti trimita si dna-ul pe cap numai sa te santajeze ca sa renunti ! =)) =)) =)) Si la "diverse" te-ncoltesc !Daca n-or reusi poate te-or mitui cu o trusa din aia scumpa de crap numa sa te faca sa renunti ! Sper ca nu-i ceda asa usor !Ai grija ce mananci si ce bei sa nu-ti puna ceva in ele !Ca bag sama ca nu le mai trebuie moderatori numai ca sa nu te puna pe tine ! =)) =)) =)) Pune mai la bataie "frigiderul ala" ca poate-i convingi ! Cred ca la ala tanjesc toti ! =)) =)) =))
nu ma face ei pa mine ! [-x ca sunt acoperit da scuze domnu ca aici e diverse si am voie ca asa zice la rubrica asta ,cica,discuti off-topic daspre orice...pai ce ?,io discutam da ceva anume ? :-? io discutam exact despre orice asta ! :D acuma sa num-i caute nod in papura ca sa taiat stufu da mult si nu mai ie dictatura si io am cetit da cateva ori ca sa inteleg exact la ce se refera ,da la mine dureaza mai greu procesu de gandire cand dau da notiuni abstracte da genu regulamente ,constitutie ,drepturile omului si alte alea da macar la mine persista fenomenu ,la altii gandirea e perisabbila sau sezoniera ,ceva de genu ...asa ca nu ma luati cu gigiuc ca io nu ma las da candidatura la moderare decat daca mi sa ofera alta fonctie !am zis am zis...
pup iou ! :-*
pss.
apropouse ...si daca nu baga alti la moderare io nu sunt multumit ca nu sunt io ca toata lumea ..io sunt Gogu ...Gogu e ultra slim ...gogu face moderarea cool...hai steaua !...traiasca berea ...ca ia ie mama noastra ! >:D<
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de timer » 13 Iul 2009, 16:59

Bre Gogule,ai dreptate ca-i mai bine burtos de bere, decat coco chanel de munca...Da' vezi, ca adminii astia au pretentie sa dipuiesti periodic pe forumu asta...Ca cica asa e -n reglement...Pai te lasa Bubulinka,n-o neglijezi prea mult?Poa e pa sufletu' tau...Stii tu,dupa sufletu' omului... :-?? :-?? :-??

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 13 Iul 2009, 18:37

timer scrie:Bre Gogule,ai dreptate ca-i mai bine burtos de bere, decat coco chanel de munca...Da' vezi, ca adminii astia au pretentie sa dipuiesti periodic pe forumu asta...Ca cica asa e -n reglement...Pai te lasa Bubulinka,n-o neglijezi prea mult?Poa e pa sufletu' tau...Stii tu,dupa sufletu' omului... :-?? :-?? :-??
Mai nou ,Gogu sta bine la...Constanta ! :)) Sunt moderatori mult mai "invizibili" ca el !

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 14 Iul 2009, 02:00

Avand calitatea de "moderator in devenire", Gogule, ar trebui sa ne informezi si pe noi de cum "decurg ostilitatile-n Delta "!Ceva vesti proaspete de la Nicu si trupa lui n-ai ? Hai baga ceva si de-o fi minciuna ca se practica la pescari ! :))

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”