Votati Gogu- Moderator !

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns

Vi-l doriti pe Gogu ca Moderator la Diverse ?

DA
140
78%
NU
40
22%
 
Voturi totale: 180

Avatar utilizator
costelino
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 05 Iul 2008, 15:35
Localitate: Aproape de Buc.

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de costelino » 07 Iun 2009, 10:20

Gogule,ce dracu mahh,m-am sculat(chiar voios) si m-am dus hotarat azi, ca am vazut la tv ca se voteaza.
Pai daca nu te-am cautat pe listele alea ale dracu,de am facut si scandal ca ne-au indus in eroare,da nu te-am
gasit frate si m-am dus suparat tare spre casa.
Nu mai votez in viata mea.Si ce hotarat m-am dus....
Cu tine acolo la Bruxelles se termina si criza,ne crestea...PIB-ul si starea natiunii era alta.
Pacat...Gogule te-au ars astia.
Pana diseara mai e timp,trage niste sfori ca EBA va fi mic copil la voturi acordate pe langa ce o sa ai tu.

Avatar utilizator
nimitz
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 14 Iul 2008, 23:15

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de nimitz » 09 Iun 2009, 19:38

acuma ca ne-am lamurit cu EBA speram ca macar Gogu' al nostru sa ramana independent (si nonconformist)

mircea pescar
Veteran
Veteran
Mesaje: 530
Membru din: 27 Feb 2009, 23:03

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de mircea pescar » 10 Iun 2009, 16:06

Gogule ai grija cu femeile gravide ca nu sti peste ce dai.

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 10 Iun 2009, 19:23

Ma io odata am intrat peste uzeru lu nevastamea ca era pa net cu fetele asa sham zis ceva ca citisem si io daspre tranta yoca daia ,cu figuri si pozitiuni si alte minuni asa ,ca ce de perversiun le-am mai scris io ma gandeam ca ma baneaza >:) (nu pa mine ,pa contu lu sotia), da zise fetele ...fata esti tare ,mai baga ! @-) ...mancavash ,io cand aud combinatie asta din gura la femeie : tare si cu baga <:-P , ma zbarlesc ca pisica lu Grecu ,Kirianis, cand a intalnit haita da caini da la depozitu lu al batran si ia lasat cu ochii in soare pa toti ca fugit sia calcato masina ...plm ,despre ce vorbeam ma, cam uita ? :-??
Enioay ,don Costelos sa sti matale ca ioi am vrut sa ma bag si la alte alegeri cu politica da mia zis sectoristu ca ,bre nea Goguta matale daca nai facut bulau sa te dai victima ca bulache al de Jiji ,nai brea sanse sa te aleaga poporu ca uite nici fotomodela nu iesti :-& ,tactu nu e mare gabor la stat :-& ,e barbugiu ,mata o cheama Elena da Udrea dain parti si tot asa :P ,nu vezi brea ca numa dastia cu cazier si cu maciuci in bot salege la romanika X-( ...si ma pus pa ganduri ! :-? da io nu ma las ca nu sa nascut inca aia care sai fure tastatura lu Gogu ...Gogu ie beton ...Gogu ie nemuritor ...va manaca ficati la bulangi...Gogu face moderarea mare ! votatima si o sa regretati , ca daca nu ies ! ;)
hai ,cushca...pup you all ! :-*
P.S
sanatate multa si bere ca Prutu la baiatu cu hakeringu ca mia tras semn electoral dala ...marfa ...este ? :D
Fişiere ataşate
gogulogo.jpg
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
stefan_kwr
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 25 Mar 2009, 21:23
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de stefan_kwr » 10 Iun 2009, 20:33

Tocmai te-am votat si eu gogule =D> ...mult succes si multe postari amuzante...tine-o tot asa

mircea pescar
Veteran
Veteran
Mesaje: 530
Membru din: 27 Feb 2009, 23:03

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de mircea pescar » 10 Iun 2009, 20:45

Gogule cu semnul asta electoral ai rupt crapu-n doua. Esti tare ma GOGULE . **== ---<>< **== ---<>< **== ---<><

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 19 Iun 2009, 22:55

Mai dar astia tot voteaza si tu tot n-ajungi moderator !Te-au gasit ca esti contra regimului ?Ce bube ti-au gasit de te tin in loc ? N-ai primit nici o "esplicatie oficiala" ?

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 20 Iun 2009, 00:56

tavimai scrie:Mai dar astia tot voteaza si tu tot n-ajungi moderator !Te-au gasit ca esti contra regimului ?Ce bube ti-au gasit de te tin in loc ? N-ai primit nici o "esplicatie oficiala" ?
domne io de cand era tata am fost contra la comunisti ca numia placut limba la rusi . ca la fel si tata la dat afara de la liceu ca zis FUCK Tha Comunist Party d ! <:-P da el a crezut ca zice ceva de vre-o petrecere ca e cuul ...stiti voi cum era pa vremuri ,party in da bici ,party in da hauss ,party evri wer iu ar, bad not in romanika! :-w ...si daia a zis FuCK la inceput ca era cu topica inversa la lectia de gramatica (de fapt mia recunoscut ca de fapt a vrut sa zica No Sheet da sa incurcat :"> ) ! Orsicum e clar ca cineva nu ma vrea da io va vreau pe toate ! si mie mi se pun bete la roti de cand la o nunta de bastani de la noi am bagat clip cu melodia Am avut multe F.M.I a lu Adi de la valcea ,da misto clipu facut ,adica asta :

si cum eram io un pic mai lovit da aripa ,iar martalogii avea una bucata proiector retrovizor mama masii cum ai zice la ala care baga imagini pe dictai cearceafu vere ,am pus o imagine cu bruneta care ma place ...si da-tunci ma bagat la dizidenta ...aici e bruneta ;)
http://i702.photobucket.com/albums/ww23 ... e/afro.jpg ...marfa taticu ! :x
Da Gogu ie nemuritor ! ...gogu ie mare !...viva la revolution !...free Willy !...pup you all ! :-*
Ultima oară modificat 20 Iun 2009, 01:03 de către gogu steriade, modificat 1 dată în total.
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 20 Iun 2009, 00:59

iar ma lucrat careva ca nu ma lasa sa sterg daca postez gesit ! :-w ................siam avut multe F.M.I numa una siuna ,dintre toate numa una mia furat inima .... :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 20 Iun 2009, 13:53

:)) =)) =)) Esti o mare figura! :)) =))

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 22 Iun 2009, 13:30

Da nu te lasa ! Insista ! :))

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 23 Iun 2009, 18:51

tavimai scrie:Da nu te lasa ! Insista ! :))
Insistez ,insistez ce dreq sa fac ca vorba la uni daca nu cade poate pica ceva da sus ! o:-)
pss.
bai am fost la peste, <:-P nam prins nimic daca nu ma duceam ieream mai castigat ca acum am constateat ca am uitateo pa bubulica pa mal ,pa nevastamea mancavash. :-w ..va sparge aia pa toti pana ajunge acasa la mine sa ma ia la omor ,ca cand e luata in freza...e pericoloso sporgersii ! X-( ...call 911 :)] am viata lu' calu balan el zorab daca nu dau de ea pan deseara asa ca o postez aci poate a vazuto careva ...ca e imposibil sa no vezi mancatiash ca To Much Lapte da Porumb ca ia nare nimeni pa toata balta si ie ai mai gingasa bautoare de bere dintre femeile da pescuit ! pun poza fratii mei si so iubiti ca ie visu la barbatii asa bine ca mine si inima mea bate pentu ea si la stomac am mare bataie de linguri ca acum am vazut ca lipseste ca nare cin sa faca de mancare ! #:-S
I pup all of you ! :-*
Picture223_1211227319.jpg
pss 2
bubulinooooo vino fa acasa ,lasa draqu carcuiuma aia ca stiu ca teai bagat pa forum da la Kiriianis da pa leptop .pai lasa ca ajung io moderator siti matrasesc io aipiu ! >:)
pss 3
fataaa ,daca chiar ai ramas pa balta da un bip ca te sun io sami zici unde esti ca vin fugutza-fugutza...! ;;)
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 23 Iun 2009, 19:09

... mladioasa ca salcia din spate...iar tu numai in "tunuri" din astea de poze ne tii ? =)) =)) =))

Avatar utilizator
dan_palos
membru activ
membru activ
Mesaje: 62
Membru din: 22 Mai 2009, 21:02

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de dan_palos » 23 Iun 2009, 21:54

scuza-ti ca ma bag si eu in seama, sunt un nimeni, dar am vazut ca se vrea un moderator la diverse, poate pune-ti pe altcineva care scrie macar bine romaneste, eu nu prea am inteles nimik :)) , gogu, nu am nimik cu tine, asta e, asta e parerea mea, :)) >:)

Avatar utilizator
vali003
site team
site team
Mesaje: 1380
Membru din: 20 Noi 2007, 23:31
Localitate: Long Sault

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de vali003 » 23 Iun 2009, 22:26

dan_palos scrie:scuza-ti ca ma bag si eu in seama, sunt un nimeni, dar am vazut ca se vrea un moderator la diverse, poate pune-ti pe altcineva care scrie macar bine romaneste, eu nu prea am inteles nimik :)) , gogu, nu am nimik cu tine, asta e, asta e parerea mea, :)) >:)
Danute ....... daca nu ai cel putin doua universitati cu doctoratele luate , nu prea ai cum sa il intelegi pe Gogu :)) :)) , da sa vezi cind o deveni moderator.

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”