cumpar Okume sau Bannax. MULINETE

nu va inghesuiti ca spargeti geamul

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
avatar
membru activ
membru activ
Mesaje: 60
Membru din: 26 Apr 2009, 01:04

cumpar Okume sau Bannax. MULINETE

Mesaj de avatar » 28 Apr 2009, 09:31

OKUME SAU BANNAX [POATE DAIWA PT CRAP DE LA 180 M FIR IN SUS .>
ASTEPT OFERTE

Avatar utilizator
avatar
membru activ
membru activ
Mesaje: 60
Membru din: 26 Apr 2009, 01:04

Re: cumpar Okume sau Bannax. MULINETE

Mesaj de avatar » 30 Apr 2009, 15:52

cumpar scule stinghere< m au lasat finantele si ma multumesc si cu cate una stinghera dar mai ieftin cumparata,asa ca cumpar bannax solo okuma solo resturi !!!lol

Avatar utilizator
tuby 68
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 28 Feb 2009, 01:29

Re: cumpar Okume sau Bannax. MULINETE

Mesaj de tuby 68 » 30 Apr 2009, 22:51

avatar scrie:cumpar scule stinghere< m au lasat finantele si ma multumesc si cu cate una stinghera dar mai ieftin cumparata,asa ca cumpar bannax solo okuma solo resturi !!!lol
Mai vezi pe la concurenta (alte forumuri)

Avatar utilizator
kauciuk
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 04 Apr 2009, 01:23

Re: cumpar Okume sau Bannax. MULINETE

Mesaj de kauciuk » 02 Mai 2009, 12:20

3 Okuma longbow 660 capacitate fir 0.30 330 m, NOI NOUTE, in tipla, garantie 2 ani. Le dau pt ca tocmai mi-a adus cineva 3 cormoranuri smechere din londra. Pret 450 toate 3.

Avatar utilizator
avatar
membru activ
membru activ
Mesaje: 60
Membru din: 26 Apr 2009, 01:04

Re: cumpar Okume sau Bannax. MULINETE

Mesaj de avatar » 02 Mai 2009, 12:52

de unde esti ?din ce oras?esti kauciuc?

Avatar utilizator
kauciuk
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 04 Apr 2009, 01:23

Re: cumpar Okume sau Bannax. MULINETE

Mesaj de kauciuk » 02 Mai 2009, 16:31

din pitesti!

Avatar utilizator
avatar
membru activ
membru activ
Mesaje: 60
Membru din: 26 Apr 2009, 01:04

Re: cumpar Okume sau Bannax. MULINETE

Mesaj de avatar » 02 Mai 2009, 17:56

ele sunt excelente!!!!.dar problema e ca nu au capacitatea firului asa de mare cum zici tu si nu au tambur long=cast daca ma hotarasc te caut eu dar oricum pretul tau e aproape de cel de nou cat despre garantie e in anglia aici e de un an sau 6 luni la unii
tias oferii vreo 3 mil pt ca pe bannax cu tot cu fir longcast se cere 3600 pe 3 buc cu fir cu tot!!! ---<>< ---<><

Avatar utilizator
kauciuk
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 04 Apr 2009, 01:23

Re: cumpar Okume sau Bannax. MULINETE

Mesaj de kauciuk » 02 Mai 2009, 18:17

deci fi atent! 1.Nu e frumos sa ma iei cu combinatii ieftine , cu tel sau alte dracii. daca nu aveai bani treb sa spui de la inceput si veneau oamenii cu oferte de marci gen fl , hayabusa etc.
2. capacitate fir 0.35 270m si 0.30 330 m.
3.n-am scanner sa-ti scanez certificatul de garantie in care scrie clar 24 LUNI.
4. imi pare rau ca a trebuit sa ma justific in fata ta. vad ca n-ai avut ce face si te-ai gandit sa mai postezi si tu pe vreun forum. 360 ron dai pe 3 mulinete cu tot cu fir folosite cel putin 2-3 sezoane. am pretentia ca as cunoaste cat de cat acest domeniu, asa ca ......bafta maxima.


Post Editat -> Gor965
Dl. Kauciuk va rog sa dati dovada de ceva respect in plus fata de colegii si moderatorii acestui forum.
Nu dvs. stabiliti scara de valori in baza careia unora li-i s-au acordat functii pe acest sit .

Avatar utilizator
Sorin Ionescu
utilizator
utilizator
Mesaje: 10
Membru din: 18 Apr 2009, 00:15

Re: cumpar Okume sau Bannax. MULINETE

Mesaj de Sorin Ionescu » 03 Mai 2009, 18:48

iti dau eu daca vrei 4 banax folosite cu 350 ron.
Soare......simply the best..!!!!

Avatar utilizator
avatar
membru activ
membru activ
Mesaje: 60
Membru din: 26 Apr 2009, 01:04

Re: cumpar Okume sau Bannax. MULINETE

Mesaj de avatar » 04 Mai 2009, 18:40

deci ia fi mai atent!!!te am intrebat nu ti am zgariat parbrizu"
am o problema cu tine de fapt am vazut ca ai mai avut un pachet de 3 sau 4 mulinete si nefiind din bucuresti nu am incredere!!! cum i -ti propui sa le trimiti livrezi?{adevarat ale tale pot fi noi dar pot fi si bolovani cum au trimis altii prin curierat}
kauciuk scrie:deci fi atent! 1.Nu e frumos sa ma iei cu combinatii ieftine , cu tel sau alte dracii. daca nu aveai bani treb sa spui de la inceput si veneau oamenii cu oferte de marci gen fl , hayabusa etc.
2. capacitate fir 0.35 270m si 0.30 330 m.
3.n-am scanner sa-ti scanez certificatul de garantie in care scrie clar 24 LUNI.
4. imi pare rau ca a trebuit sa ma justific in fata ta. vad ca n-ai avut ce face si te-ai gandit sa mai postezi si tu pe vreun forum. 360 ron dai pe 3 mulinete cu tot cu fir folosite cel putin 2-3 sezoane. am pretentia ca as cunoaste cat de cat acest domeniu, asa ca ......bafta maxima.


Post Editat -> Gor965
Dl. Kauciuk va rog sa dati dovada de ceva respect in plus fata de colegii si moderatorii acestui forum.
Nu dvs. stabiliti scara de valori in baza careia unora li-i s-au acordat functii pe acest sit .

Avatar utilizator
avatar
membru activ
membru activ
Mesaje: 60
Membru din: 26 Apr 2009, 01:04

Re: cumpar Okume sau Bannax. MULINETE

Mesaj de avatar » 04 Mai 2009, 18:45

astept oferte mai serioase!!
pt bannax uri daca sunt alea canadiene lasa ma sa ma mai gandesc putin poate vand si vre-un telefon sa le iau cu cash!!
astept in continuare oferte !!!

Avatar utilizator
kauciuk
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 04 Apr 2009, 01:23

Re: cumpar Okume sau Bannax. MULINETE

Mesaj de kauciuk » 04 Mai 2009, 20:32

[quote="avatar"]deci ia fi mai atent!!!te am intrebat nu ti am zgariat parbrizu"
am o problema cu tine de fapt am vazut ca ai mai avut un pachet de 3 sau 4 mulinete si nefiind din bucuresti nu am incredere!!! cum i -ti propui sa le trimiti livrezi?{adevarat ale tale pot fi noi dar pot fi si bolovani cum au trimis altii prin curierat}

Deci fi numai ochi si urechi avatar! Mai uita-te o data si vezi daca sigur sunt eu cel cu 3 sau patru mulinete. Am vandut o singura data 3 lansete pe net, atat!

Domnul Gor965 vi se pare corect cum a reactionat acel "moderator" al forumului? Daca da, e perfect, imi asum orice critica.

Pt mine acest topic e inchis va multumesc!

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: cumpar Okume sau Bannax. MULINETE

Mesaj de gor965 » 04 Mai 2009, 22:11

kauciuk scrie: Domnul Gor965 vi se pare corect cum a reactionat acel "moderator" al forumului? Daca da, e perfect, imi asum orice critica.
Da ,mi-i se pare corect ! Este moderator al rubricii si-a intrezarit din partea dvs. o atitudine gresita in exprimare fata de un user ! Modul in care i v-ati adresat ulterior si faptul ca si-acum puneti la indoiala calitatea lui de moderator (vezi ghilimelele puse) imi intareste convingerea ca la momentul actual nu purtati nici un pic de respect membrilor acestui forum !

Daca tot aveti dubii, va rog sa postati aici: http://infopescar.tv/forum/citeste-inai ... t2244.html cu argumentele necesare.
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
avatar
membru activ
membru activ
Mesaje: 60
Membru din: 26 Apr 2009, 01:04

Re: cumpar Okume sau Bannax. MULINETE

Mesaj de avatar » 06 Mai 2009, 21:48

......................................................................................

Post Editat -> Gor965
Aveti un Avertisment !Daca sunteti autorul acestui topic nu inseamna ca puteti scrie orice despre oricine !
Colegul dvs. de forum ,Kauciuk , a fost la randu-i mustrat ptr. acelasi tip de limbaj !

Avatar utilizator
kauciuk
utilizator
utilizator
Mesaje: 15
Membru din: 04 Apr 2009, 01:23

Re: cumpar Okume sau Bannax. MULINETE

Mesaj de kauciuk » 07 Mai 2009, 19:10

.........................................................................................

Post Editat -> Gor965
Aveti si dvs. un Avertisment ptr. ca recidivati in a folosii un limbaj nepotrivit ! Ptr. replici de genul acesta folositi va rog mesageria privata !

Închis

Înapoi la “Cumparari”