Vand senzori Carp Academy Trion 4+1

dai un ban, da' stai in fata

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Închis
Avatar utilizator
Catoi Carp
membru activ
membru activ
Mesaje: 129
Membru din: 11 Mar 2013, 12:29
Localitate: Bucuresti

Vand senzori Carp Academy Trion 4+1

Mesaj de Catoi Carp » 24 Oct 2015, 16:25

Vand senzori Carp Academy Trion 4+1, noi, nefolositi, cu factura de achizitie, cu garantie 2 ani incapand din data de 22.10.2015 de cand ii am.
Avertizorii sunt prevazuti cu reglaje pentru volum, ton ( 8 tonuri ) si sensibilitate ( 6 nivele ), iar statia este prevazuta cu reglaj pentru volum, ton si vibratii. Avertizorii sunt prevazuti cu led-uri drop-back automate de avertizare, mufa jack, pentru swingere, au avertizare automata la descarcarea bateriei, invelisul este fabricat dintr-un material rezistent la socuri si impermeabil. Puterea de transmitere a semnalului catre statie este de 250 metri.
Functioneaza cu acumulatoare incorporate pe baza de litiu-ion ( Li-ion ), setul este prevazut cu incarcator pentru sursa de alimentare de 220V +USB ( se pot incarca simultan toate avertizoarele si statia ) + incarcator bricheta masina.
Pentru un video de prezentare complet - https://www.youtube.com/watch?v=2NpLs-YcHI4
Pret NEDISCUTABIL 800 lei.
Contact : Catalin - 0721.274.954 - Bucuresti
Fişiere ataşate
carp_academy_trion_6322_b.jpg
2960_carp-academy-trion-kapasjelzo-szett-elektromos.jpg
carp academy trion 4es szettJO.jpg
Munca este pentru cei ce nu stiu sa pescuiasca :)

Avatar utilizator
Catoi Carp
membru activ
membru activ
Mesaje: 129
Membru din: 11 Mar 2013, 12:29
Localitate: Bucuresti

Re: Vand senzori Carp Academy Trion 4+1

Mesaj de Catoi Carp » 30 Oct 2015, 09:04

Vanduti, se poate inchide, multumesc !
Munca este pentru cei ce nu stiu sa pescuiasca :)

Închis

Înapoi la “Vanzari - articole pescuit”