Zona Brasov

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Marian Tomescu
senior
senior
Mesaje: 202
Membru din: 24 Iun 2012, 13:50
Localitate: Brasov

Re: Zona Brasov

Mesaj de Marian Tomescu » 13 Ian 2014, 23:10

Stai liniștit ca sunt convins ca nu se va ajunge acolo. Postarea mea a fost o simpla gluma ironica legată de postările voastre anterioare si ce s-a scris legat de concurs. Eu cred ca v-ați ambalat prea tare pentru nimic. A fost o replica neinspirata, poate, a lui Florin si atât. Mai bine colaborați si mai organizați o ieșire pe miriște la casting ca mai iesim din amorțeală!


Sent from my iPhone using Tapatalk
I don't need GOOGLE, my wife knows everything!

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de davidnicolaie » 14 Ian 2014, 00:22

tomBV scrie:Stai liniștit ca sunt convins ca nu se va ajunge acolo. Postarea mea a fost o simpla gluma ironica legată de postările voastre anterioare si ce s-a scris legat de concurs. Eu cred ca v-ați ambalat prea tare pentru nimic. A fost o replica neinspirata, poate, a lui Florin si atât. Mai bine colaborați si mai organizați o ieșire pe miriște la casting ca mai iesim din amorțeală!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nu mai doresc să mă implic.eu am adus fotograf.eu am dorit să se publice pozele.eu am venit cu susţinerea desfăşurări lui.eu am dorit să nu fie un concurs şi doar o întâlnire amicală.eu am venit special cu bat de 3lb.având în posesie şi beţe de peste 3lb.pt a evita o concurenţă
Observ că tot ce fac este greşit interpretat şi văd că există persoană care doreşte să conteste orce fac
Nu mai are rost discuţia.
Iar dacă am greşit glumind cu Celmare cred că el este în măsură să mă critice.

Avatar utilizator
fish30
membru activ
membru activ
Mesaje: 146
Membru din: 13 Apr 2012, 22:42
Localitate: Brasov

Re: Zona Brasov

Mesaj de fish30 » 14 Ian 2014, 08:47

Las-o dracu de concurenta ca si cu 3 lbs si cu 10 lbs nu dai 162 sau 164m cum spui având in vedere ca si dat 125 m.astept următoarea întâlnire sa imi arăti ca ma insel
Marian Nedelcu
Power Carp Baits
www.powercarpbaits.ro

Avatar utilizator
claufishi
Veteran
Veteran
Mesaje: 536
Membru din: 04 Noi 2010, 22:48
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de claufishi » 14 Ian 2014, 13:14

Parcă s-a spus că nu se vrea a fi competiție ........ deci fiecare a dat cum a putut si cu ce a putut.
"Cine se fereste de agatatura , se fereste de crapi...in speta mari si foarte mari"
CLAUDIU CORAIU - B&C ENDURO CARP TEAM -

Avatar utilizator
tache
senior
senior
Mesaje: 391
Membru din: 20 Dec 2008, 20:22
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de tache » 18 Ian 2014, 18:52

Un pic de aglomeratie..
Fişiere ataşate
DSC_0411.jpg
DSC_0410.jpg
DSC_0408.jpg
DSC_0403.jpg
Prinde un peste si ... fa-l mare !

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 19 Ian 2014, 20:56

ariusd
:D

Avatar utilizator
c0r0nel
membru activ
membru activ
Mesaje: 110
Membru din: 22 Mar 2009, 00:33

Re: Zona Brasov

Mesaj de c0r0nel » 20 Ian 2014, 19:10

Ai prins ceva? Aici oricum era lejer, am fost acum doua saptamani si erau masinile una langa alta ca in parcare la mall, pe ambele maluri.

Avatar utilizator
tache
senior
senior
Mesaje: 391
Membru din: 20 Dec 2008, 20:22
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de tache » 20 Ian 2014, 20:04

Am fost sambata dimineata pe Amaradia.Apa scazuta mult,am stat 5 ore fara nici un rezultat.Schimbat carlige,forfacuri,plute etc rezultatul acelasi 0.Am plecat apoi in speranta sa pacalim ceva pe Olt si am trecut prin Ariusd.Erau aproximativ 15 masini si pescari destui.De acolo am plecat spre spre Cismasu in spatele lacului,pe Olt aproape de centrala.Am stat cam doua ore dar nu am reusit sa pacalesc nimic.
Prinde un peste si ... fa-l mare !

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de popescu59 » 23 Ian 2014, 15:02

(Sa intelegem ca va fi o loterie 30 din 38? pentru ca ma indoiesc sa ezite vreo echipa din cele 38 sa nu plateasca in primele ore ale zilei de 25 feb :O sper sa nu deranjez pe nimeni cu mes meu.)

Stai linistit ca nu este asa cum spui tu , se vede ca nu prea esti in cerc. Cunosc 1 persoana din acesta lista care anul trecut s-a inscris la toate concursurile si nu a participat la nici unul :D :D , asa ca o sa vezi ca nu e chiar cum crezi tu .
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Avatar utilizator
Marian Tomescu
senior
senior
Mesaje: 202
Membru din: 24 Iun 2012, 13:50
Localitate: Brasov

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de Marian Tomescu » 23 Ian 2014, 20:03

popescu59 scrie:(Sa intelegem ca va fi o loterie 30 din 38? pentru ca ma indoiesc sa ezite vreo echipa din cele 38 sa nu plateasca in primele ore ale zilei de 25 feb :O sper sa nu deranjez pe nimeni cu mes meu.)

Stai linistit ca nu este asa cum spui tu , se vede ca nu prea esti in cerc. Cunosc 1 persoana din acesta lista care anul trecut s-a inscris la toate concursurile si nu a participat la nici unul :D :D , asa ca o sa vezi ca nu e chiar cum crezi tu .
Auzi mah pOPESCULE, ia nu il mai musca atata de c.. pe Lucian si vezi-ti de treaba ta! Nu te mai baga in seama peste tot! Pentru cunostinta ta, anul trecut a participat la mai multe concursuri decat tine si a avut clar rezultate mai bune. Si, te rog, nu mai polua topicurile concursurilor din zona Brasov cu ineptiile tale. Sau ti-a taiat lumea limba pe la Bucuresti si te plictisesti? :-h :-h
I don't need GOOGLE, my wife knows everything!

Avatar utilizator
lucfish
senior
senior
Mesaje: 349
Membru din: 25 Noi 2011, 18:27

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de lucfish » 23 Ian 2014, 20:08

Popescu Nicolae, scrie concret persoana și lasă generalitățile!!!! Postează pe ZONA BRAȘOV, ca să nu-l deranjăm pa Iuga Florentin!!! Îți răspund de urgență!!!

Avatar utilizator
popescu59
senior
senior
Mesaje: 269
Membru din: 26 Dec 2011, 12:05
Localitate: Alexandria
Contact:

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de popescu59 » 27 Ian 2014, 18:01

Auzi mah tomBV , cine este Lucian despre care vorbesti ??? E vre-o vedeta si nu stiam ? Afla ca nu ma interseaza in nici un fel acest Lucian .
Deci subiect inchis .
Exista lucruri mai bune decit pescuitul, altele mai rele decit pescuitul .Dar nimic nu se compara cu pescuitul.

Avatar utilizator
lucfish
senior
senior
Mesaje: 349
Membru din: 25 Noi 2011, 18:27

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2014 EDITIA 2

Mesaj de lucfish » 28 Ian 2014, 00:08

Popescu, ți-aș sugera să nu mai pierzi timpul, să-ți angajezi un profesor, care să te învețe gramatica lb. române .......Cine este ACEST Lucian? Eventual, domnul Lucian, deoarece nu am frecventat împreună cursurile Universității Transilvania, din Brașov. Ca să-ți răspund, eu sunt un om simplu, corect, cinstit, educat și cu demnitate, care nu simuleaz și truncheaz adevărul, cum faci tu . În 2013 am fost înscris la 10 concursuri și am participat la 9, deci minți cu desăvârșire și intoxici cititorii!!! Eu mi-am dat seama ce fel de om ești, în momentul în care ți-ai postat fotografii cu amanta(probabil minoră) la concursul EU ȘI PRIETENA, de la STIGMA(2012). Cu speranța că am fost înțeles, te las cu bine!!! :-@ :-@ :-@

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: Zona Brasov

Mesaj de STIGMA FISHING » 28 Ian 2014, 01:14

A-ti fost rugati sa lasati acest tropic dedicat concursului.Este asa greu de inteles?

Avatar utilizator
shahjaban
senior
senior
Mesaje: 245
Membru din: 15 Feb 2012, 12:48
Localitate: Brasov

Re: Zona Brasov

Mesaj de shahjaban » 18 Feb 2014, 12:00

topicul " ZONA BRASOV " sa fie dedicat concursului ?? ce concurs ?/

Scrie răspuns

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”