Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de IULIAN C » 18 Feb 2009, 14:41

Teddy scrie:@Iulian

Daca ti-e frica de dulapii aia, vin sa te asist. Ultima oara ai scos ditamai mustaciosul de 10 kg...si fara urmari "ude" , cu toate ca el tragea de tine.... :D . Promit ca iti aduc si vesta de salvare
Da...frumoase amintiri...dar nu doar sa asisti as vrea...
S-o aseza cumva si vom reedita concursul acela amical dintre noi....dar AICI PE CHIROIU!Cred ca de data asta o sa fie o competitie atat de acerba,incat o sa luam un laptop la noi,gasim o varianta sa transmitem live si asteptam pariuri sau "braile" ca sigur se baga lumea! :)) :)) :))
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Veteran
Mesaje: 898
Membru din: 16 Dec 2007, 13:55

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de Marian Constantin » 18 Feb 2009, 15:43

catalin duta scrie:George bine ca va duceti singuri si nu mai anuntati si pe altii :-S :-c :-c

sustin spusele lui catalin ..... [-x

Avatar utilizator
dan pop-coman
utilizator
utilizator
Mesaje: 31
Membru din: 06 Iul 2008, 23:52

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de dan pop-coman » 18 Feb 2009, 16:21

Lasati buzareala si platiti avansul

Lasa-ti buzareala si platiti avansul :lol: sau asteptati clarificarea preselectilor ? :lol:

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de iulian petre » 18 Feb 2009, 18:31

DANE cand vine transportul de crapi +20 sa ma suni si pe mine !

Avatar utilizator
Marinita
Veteran
Veteran
Mesaje: 1191
Membru din: 08 Feb 2008, 17:43

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de Marinita » 18 Feb 2009, 20:34

iulian petre scrie:DANE cand vine transportul de crapi +20 sa ma suni si pe mine !
Sai linistit Iuliane ca o sa anunt .Uite ca am facut o greseala ca trebuia sa mai chemam si pe ceilalti prieteni din club .Am fost anuntati din scurt de acest transport urmatoarele speram ca vor fi planificatesi vor fi anuntate.
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de Madalin Dirla » 18 Feb 2009, 20:46

mary2005 scrie:
catalin duta scrie:George bine ca va duceti singuri si nu mai anuntati si pe altii :-S :-c :-c

sustin spusele lui catalin ..... [-x

Catalin & Mary in ziua cand au fost ei a fost o problema cu telefonia mobila si din cauza asta nu v-au putut anunta :)) !!!!!

Avatar utilizator
dan pop-coman
utilizator
utilizator
Mesaje: 31
Membru din: 06 Iul 2008, 23:52

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de dan pop-coman » 18 Feb 2009, 20:49

Domnu Marinita este posibil sa se schimbe data concursului datorita calificarilor pt. lotul national ? nu de alta dar vrem sa stim din timp pt. ca o parte din noi ne-am programat concediul la inceputul lunii mai. Multumim !!

Avatar utilizator
Marinita
Veteran
Veteran
Mesaje: 1191
Membru din: 08 Feb 2008, 17:43

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de Marinita » 18 Feb 2009, 20:51

MDI scrie:
mary2005 scrie:
catalin duta scrie:George bine ca va duceti singuri si nu mai anuntati si pe altii :-S :-c :-c

sustin spusele lui catalin ..... [-x



Catalin & Mary in ziua cand au fost ei a fost o problema cu telefonia mobila si din cauza asta nu v-au putut anunta :)) !!!!!
Madaline nu mai pune si tu paie pe foc, sincer imi pare rau ca nu am vorbit si cu ceilalti baieti :"> .

dar ma revansez eu pregatiti-va. :))
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de Madalin Dirla » 18 Feb 2009, 20:53

sustin spusele lui catalin ..... [-x[/quote]




Catalin & Mary in ziua cand au fost ei a fost o problema cu telefonia mobila si din cauza asta nu v-au putut anunta :)) !!!!![/quote]

Madaline nu mai pune si tu paie pe foc, sincer imi pare rau ca nu am vorbit si cu ceilalti baieti :"> .

dar ma revansez eu pregatiti-va. :))[/quote]

Salut Danute, e din cauza recesiunii!!! ;) ;) ;)
P.S. Astept :)

Avatar utilizator
Marinita
Veteran
Veteran
Mesaje: 1191
Membru din: 08 Feb 2008, 17:43

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de Marinita » 18 Feb 2009, 20:56

dan pop-coman scrie:Domnu Marinita este posibil sa se schimbe data concursului datorita calificarilor pt. lotul national ? nu de alta dar vrem sa stim din timp pt. ca o parte din noi ne-am programat concediul la inceputul lunii mai. Multumim !!

Nu depinde numai de mine asta e o problema si sa vedem ce se va hotari
daca calificarile vor fi de Pasti ce facem?Sa asteptam sedinta finala.Poate ....... :-??
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
Marinita
Veteran
Veteran
Mesaje: 1191
Membru din: 08 Feb 2008, 17:43

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de Marinita » 18 Feb 2009, 21:00

MDI scrie:sustin spusele lui catalin ..... [-x



Catalin & Mary in ziua cand au fost ei a fost o problema cu telefonia mobila si din cauza asta nu v-au putut anunta :)) !!!!![/quote]

Madaline nu mai pune si tu paie pe foc, sincer imi pare rau ca nu am vorbit si cu ceilalti baieti :"> .

dar ma revansez eu pregatiti-va. :))[/quote]

Salut Danute, e din cauza recesiunii!!! ;) ;) ;)
P.S. Astept :)[/quote]


Madaline vei vedea ca recesiunea va avea un efect pozitiv in acest caz.Sunt balti care inchid portile sau schimba regulamentul pentru pescuit.Propietarii de balti vind crapii cu greutate ca sa nu fie luati de traistari.Deci asteapta-te la minuni =)) =D> =D> =D> =D>
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de Madalin Dirla » 18 Feb 2009, 21:06

E cu doua taisuri situatia Dane................sa sperem ca nu ne va afecta si pe noi recesiunea :D

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de IULIAN C » 18 Feb 2009, 21:12

MDI scrie:E cu doua taisuri situatia Dane................sa sperem ca nu ne va afecta si pe noi recesiunea :D
Cum nu,oameni buni?
La sculele de pescuit n-ati simtit ca s-au dus in sus preturile?
Macar baltile sa putem sa le pescuim fara preturi in € !
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
Marinita
Veteran
Veteran
Mesaje: 1191
Membru din: 08 Feb 2008, 17:43

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de Marinita » 18 Feb 2009, 22:29

MDI scrie:E cu doua taisuri situatia Dane................sa sperem ca nu ne va afecta si pe noi recesiunea :D

Daca avem langa noi oameni ca Valer ne doare in p..a de recesiune Ma refer la preturile de pe baltile de crap.Eu cred ca si noi suntem de vina(pescarii de competitii) in aceasta situatie ( ma refer la criza financiara)poate sa determine pe multi producatori de echipamente de pescuit si patroni de balta sa coboare bariera.In ceeea ce priveste organizarea de concursuri sa vazut ca sunt si alte variante in comparatie cu alti ani.
Dan Marinita
AVIATORS FISHING CLUB

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: Cupa Chiroiu - editia I-a 5-9 Mai 2009

Mesaj de Madalin Dirla » 18 Feb 2009, 22:52

Marinita scrie:
MDI scrie:E cu doua taisuri situatia Dane................sa sperem ca nu ne va afecta si pe noi recesiunea :D

Daca avem langa noi oameni ca Valer ne doare in p..a de recesiune Ma refer la preturile de pe baltile de crap.Eu cred ca si noi suntem de vina(pescarii de competitii) in aceasta situatie ( ma refer la criza financiara)poate sa determine pe multi producatori de echipamente de pescuit si patroni de balta sa coboare bariera.In ceeea ce priveste organizarea de concursuri sa vazut ca sunt si alte variante in comparatie cu alti ani.

Pacat ca oameni ca dl. Valer sunt farte rari.................deci,trebuie sa ii multumim pt. eforturile pe care le face pt. a oferi cele mai bune conditi pescarilor de competiti la cele mai mici preturi sau chiar deloc! =D> =D> =D> =D>

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”