TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Madalin Dirla » 08 Oct 2012, 09:59

Costi P scrie:
Madalin Dirla scrie:..........voi traiti din amintiri si acum dupa 25 ani :-q ???iti aduc aminte ca ultimul titlu pe care l-ati castigat este cel din 2005 :-$ ,asa ca lasa-ne cu concediile de odihna si medicale ca nu e cazul,prosteala asta poate tine la supermenii si laryleii care scriu pe acest topic si care sustin aceiasi echipa,cu mine nu e loc de gargara ;) .
P.S.Se vede ca ati suferit mult in ultimii 7 ani ! Mai vb. in 2019 =)) :)) =)) !!!

amintiri...prezent, se numeste istorie si o vedeti cum se cladeste zi de zi, e dureros...te cred >:D<
Asa ziceati si anul trecut si acum doia ani si acum trei ani si acum patru ani si acum cinci ani si acum sase ani si acum sapte ani =)) =)) =)) =))

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Costi P » 08 Oct 2012, 11:06

Madalin Dirla scrie:
Costi P scrie:
Madalin Dirla scrie:..........voi traiti din amintiri si acum dupa 25 ani :-q ???iti aduc aminte ca ultimul titlu pe care l-ati castigat este cel din 2005 :-$ ,asa ca lasa-ne cu concediile de odihna si medicale ca nu e cazul,prosteala asta poate tine la supermenii si laryleii care scriu pe acest topic si care sustin aceiasi echipa,cu mine nu e loc de gargara ;) .
P.S.Se vede ca ati suferit mult in ultimii 7 ani ! Mai vb. in 2019 =)) :)) =)) !!!

amintiri...prezent, se numeste istorie si o vedeti cum se cladeste zi de zi, e dureros...te cred >:D<
Asa ziceati si anul trecut si acum doia ani si acum trei ani si acum patru ani si acum cinci ani si acum sase ani si acum sapte ani =)) =)) =)) =))
anii astia enumerati de tine, sunt niste prezente consecutive ( inca vre'o doi ) in Europa...probabil la asta te referi =P~ ...timp in care voi ati luat un titlu ( borcica stie cum :-$ ) si cam atat...asta tot istorie este, numai ca una negativa >:D< !
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Madalin Dirla » 08 Oct 2012, 16:07

=)) =)) =)) =)) =)) Mann,ti-am mai spus,la mine nu tine vrajala asta......................................

Asa ziceati si anul trecut si acum doia ani si acum trei ani si acum patru ani si acum cinci ani si acum sase ani si acum sapte ani =)) =)) =)) =))
anii astia enumerati de tine, sunt niste prezente consecutive ( inca vre'o doi ) in Europa...probabil la asta te referi =P~ ...timp in care voi ati luat un titlu ( borcica stie cum :-$ ) si cam atat...asta tot istorie este, numai ca una negativa >:D< ![/quote][/quote]

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Sebastian » 08 Oct 2012, 18:40

Madalin Dirla scrie:=)) =)) =)) =)) =)) Mann,ti-am mai spus,la mine nu tine vrajala asta......................................

Asa ziceati si anul trecut si acum doia ani si acum trei ani si acum patru ani si acum cinci ani si acum sase ani si acum sapte ani =)) =)) =)) =))
anii astia enumerati de tine, sunt niste prezente consecutive ( inca vre'o doi ) in Europa...probabil la asta te referi =P~ ...timp in care voi ati luat un titlu ( borcica stie cum :-$ ) si cam atat...asta tot istorie este, numai ca una negativa >:D< !
[/quote][/quote]
You were warned, you're out!!!

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Madalin Dirla » 08 Oct 2012, 21:14

Supermen,Batman,Pokemon,Captain Planet sau cum te intitulezi,daca tot vrei sa fi un moderator impartial da avertisment si celorlalti care jignesc prin postari (vezi postul lui lary )chiar daca tin cu steaua :-q ........ce inseamna asta,daca eu tin cu DINAMO si nu ma inghiti trebuie sa ma ameninti cu ban-uri .............ma opresc aici ca sunt prea nervos si s-ar putea sa nu mai tin cont de nimic si sa te iau la .......... !!!

Sebastian scrie:
Madalin Dirla scrie:=)) =)) =)) =)) =)) Mann,ti-am mai spus,la mine nu tine vrajala asta......................................

Asa ziceati si anul trecut si acum doia ani si acum trei ani si acum patru ani si acum cinci ani si acum sase ani si acum sapte ani =)) =)) =)) =))
anii astia enumerati de tine, sunt niste prezente consecutive ( inca vre'o doi ) in Europa...probabil la asta te referi =P~ ...timp in care voi ati luat un titlu ( borcica stie cum :-$ ) si cam atat...asta tot istorie este, numai ca una negativa >:D< !
[/quote]
You were warned, you're out!!![/quote]

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Desideiu Bogdan » 08 Oct 2012, 23:40

Madaline....pe ce loc sunteti mah? :)) ah..pe 5 ...asa ca :-$ :-$ si joc de glezne.
Tari in gura sunteti spartanilor...facurati flotari in buze?

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de LARY » 08 Oct 2012, 23:51

Desideiu Bogdan scrie:Madaline....pe ce loc sunteti mah? :)) ah..pe 5 ...asa ca :-$ :-$ si joc de glezne.
Tari in gura sunteti spartanilor...facurati flotari in buze?
Ma, tu te bagi in seama cu toti moldoveni? lasai sa se oftice in sinea lor ca si ei stiu ca sunt varza da le e greu sa recunoasca.
Tel0762.865.274

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Desideiu Bogdan » 09 Oct 2012, 00:03

LARY scrie:
Desideiu Bogdan scrie:Madaline....pe ce loc sunteti mah? :)) ah..pe 5 ...asa ca :-$ :-$ si joc de glezne.
Tari in gura sunteti spartanilor...facurati flotari in buze?
Ma, tu te bagi in seama cu toti moldoveni? lasai sa se oftice in sinea lor ca si ei stiu ca sunt varza da le e greu sa recunoasca.

Ma bag ma in seama cu Madalin ca e fratili meu dinamovist...si ne permitem niste glume. ;)
Te salut Madaline. :D

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de LARY » 09 Oct 2012, 00:10

Aaaaaa nu stiam.
Tel0762.865.274

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de florentiniuga » 09 Oct 2012, 03:16

Desideiu Bogdan scrie:
LARY scrie:
Desideiu Bogdan scrie:Madaline....pe ce loc sunteti mah? :)) ah..pe 5 ...asa ca :-$ :-$ si joc de glezne.
Tari in gura sunteti spartanilor...facurati flotari in buze?
Ma, tu te bagi in seama cu toti moldoveni? lasai sa se oftice in sinea lor ca si ei stiu ca sunt varza da le e greu sa recunoasca.

Ma bag ma in seama cu Madalin ca e fratili meu dinamovist...si ne permitem niste glume. ;)
Te salut Madaline. :D
Da ce, la dinamovisti le e jena sa-si deschida propriul lor topic? E adevarat ca nu prea ar avea despre ce discuta acolo. :D
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de sorin1362 » 09 Oct 2012, 03:29

florentiniuga scrie: Da ce, la dinamovisti le e jena sa-si deschida propriul lor topic? E adevarat ca nu prea ar avea despre ce discuta acolo. :D
Da' ar putea latra in voie. :))
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Desideiu Bogdan » 09 Oct 2012, 03:53

Sau....

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Sebastian » 09 Oct 2012, 08:05

[quote="Madalin Dirla"]Supermen,Batman,Pokemon,Captain Planet sau cum te intitulezi,daca tot vrei sa fi un moderator impartial da avertisment si celorlalti care jignesc prin postari (vezi postul lui lary )chiar daca tin cu steaua :-q ........ce inseamna asta,daca eu tin cu DINAMO si nu ma inghiti trebuie sa ma ameninti cu ban-uri .............ma opresc aici ca sunt prea nervos si s-ar putea sa nu mai tin cont de nimic si sa te iau la .......... !!!



Madaline sau na mai domnule DIRLA,sa stii ca imi plac polemicile, insa doar cind au fond si corespondent in realitate,desfasurate cu bun simt si intr un cadru relaxat.Dar, si din pacate, in cazul tau....cam totul lasa de dorit.Cu ban nu ai fost amenintat de catre nimeni, ai fost doar rugat sa nu jignesti[si vad ca o faci in continuare],iar pe parte cu nervii tai ce sa zic,sunt institutii specializate,sau macar inainte de a te uita la tv seara cind sunt meciuri importante ;) da niste pumni in cuier sau un darts cu tinta alb rosie,pe urma te apuci sa iti versi naduful pe aici,recte topicul STELISTILOR.Ms ,anticipat,de intelegere.

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Costi P » 09 Oct 2012, 10:03

Sebastian scrie:
Madalin Dirla scrie:=)) =)) =)) =)) =)) Mann,ti-am mai spus,la mine nu tine vrajala asta......................................

Asa ziceati si anul trecut si acum doia ani si acum trei ani si acum patru ani si acum cinci ani si acum sase ani si acum sapte ani =)) =)) =)) =))
anii astia enumerati de tine, sunt niste prezente consecutive ( inca vre'o doi ) in Europa...probabil la asta te referi =P~ ...timp in care voi ati luat un titlu ( borcica stie cum :-$ ) si cam atat...asta tot istorie este, numai ca una negativa >:D< !
[/quote]
You were warned, you're out!!![/quote]


Extraordinar....ce a zis fratioare de-l ameninti ? voi vreti dezbateri intre noi cu flori si vorbe blande ?
ce draq bai nene ne ofuscam ca pasaricile ca a vb ala sau ala urat.....au folosit si altii dejectii gen " fraieri, carutasi " de ce nu v-ati sesizat si atunci ? :-t
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Madalin Dirla » 09 Oct 2012, 10:21

dl. Moderator,pt. acest forumist pe numele lui LARY nu se iau masuri ?? este al doile post in care ma jigneste.
Daca nu il opreste nimeni am sa ma ocup personal de el.
Salutare Costi si Bogdan!!
Forza DINAMO **== !!!!



LARY scrie:
Desideiu Bogdan scrie:Madaline....pe ce loc sunteti mah? :)) ah..pe 5 ...asa ca :-$ :-$ si joc de glezne.
Tari in gura sunteti spartanilor...facurati flotari in buze?
Ma, tu te bagi in seama cu toti moldoveni? lasai sa se oftice in sinea lor ca si ei stiu ca sunt varza da le e greu sa recunoasca.

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”