OCHELARI POLARIZATI

dai un ban, da' stai in fata

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
jirosmarius
Veteran
Veteran
Mesaje: 1189
Membru din: 18 Apr 2012, 00:01
Localitate: oradea

Re: OCHELARI POLARIZATI

Mesaj de jirosmarius » 10 Iul 2012, 22:44

chiar nu mi place de loc omul asta gogu steriade si cu vrajeala lui si vocabularul asta care pe mine nu ma impresioneaza si cred ca nu e numai parerea mea...no coment

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: OCHELARI POLARIZATI

Mesaj de gogu steriade » 11 Iul 2012, 15:43

jirosmarius scrie:chiar nu mi place de loc omul asta gogu steriade si cu vrajeala lui si vocabularul asta care pe mine nu ma impresioneaza si cred ca nu e numai parerea mea...no coment
hotarastete mancatiash, ori comentezi ori zici no coment , ca sa stiu cum sa te iau ! :-w si asta mai imi lipsea sa ma acuze lumea ca sant poponaut #-o si ma place baieti da pa net ! :x io sant normal bai nene <:-P si daca cauti daia careti place tie , ai gresit situ ! =(( nu ie daloc o stranie coincidenta ca toti gaozari care sar da kur in sus pa situ asta au impresia ca sunt mult mai destepti dacat vor sa para ! :-B

psss
cu vrajala cu impresionatu si cu vocabularu, mai taie dan ele vericule ca daschid dexu online si te personific dan sinonime si omonime pana ti so acri ! =(( hai te pup ! :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: OCHELARI POLARIZATI

Mesaj de Desideiu Bogdan » 11 Iul 2012, 19:44

jirosmarius scrie:chiar nu mi place de loc omul asta gogu steriade si cu vrajeala lui si vocabularul asta care pe mine nu ma impresioneaza si cred ca nu e numai parerea mea...no coment
Da' cine te-a intrebat pe tine de Gogu? cam mult ai scris pt un no comment ( cu 2 de "m")...sa inteleg ca ai lipsit la orele de engleza , dar pe de alta parte iti place sa fi trandy , sa folosesti termeni gen euro news...crezi ca daca folosesti astfel de cuvinte, ori expresii dai vreo valoare flatulatiei intelectuale pe care incerci sa o suge...rezi? ...citez-- "Valoarea nu e o boala venerica , sa se ia prin atingere. E ca şi cum mi-aş boteza testiculele Petre Ţuţea şi Octavian Paler şi aş încerca să conving o proas­tă că ce face ea e, de fapt, un act filosofic de iubire de ţară, sine, umanitate, frumos şi înţelegere a raportului cu divinitatea, nu o felaţie." asa ca daca-ti exprimi ideile in cuvinte pe care nici macar nu le intelegi ori nu le poti scrie corect...lasa-te de scris si apuca-te de citit.
Pentru restul ciumpalacilor care nu-l inteleg pe Gogu ---- ABTINETI-VA

In rest... NO COMMENT =)) =))

Avatar utilizator
_lulupescar_
senior
senior
Mesaje: 430
Membru din: 20 Iul 2008, 18:33
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: OCHELARI POLARIZATI

Mesaj de _lulupescar_ » 11 Iul 2012, 19:47

_lulupescar_ scrie:Vand pereche de ochelari Polo Ralph Lauren,culoare maro ,fara zgarieturi,putin purtati.
Date despre ei:
-model 3033
-culoare rama -maro
-culoare lentila -maro
-material rama- metal si acetate
-diametru lentile- 64

Pret: 190 ron usor discutabil-Toc original inclus in prêt!




Vand pereche de ochelari Ray Ban ,fara zgarieturi ,putin purtati:
-Material rama: plastic
-Culoare rama: bej
-Culoare lentila: maro
-Filtru UV: UV 400
-Latime: 141mm
- Punte nazala: 17mm
- Inaltime: 35mm
- Latime lentila: 56mm
- Lungime: 125mm


Pret 190 ron usor discutabil!

Link-uri internationale:
-http://www.ray-ban.com/usa/rb4107

-http://www.starsunglasses.co.uk/product ... asses.html

0765242945.

Poze reale mai jos!

Avatar utilizator
jirosmarius
Veteran
Veteran
Mesaje: 1189
Membru din: 18 Apr 2012, 00:01
Localitate: oradea

Re: OCHELARI POLARIZATI

Mesaj de jirosmarius » 11 Iul 2012, 21:11

Gogu Steriade....am jignit un monstru sacru al acestui forum de sa baga si hapciupaliticul ala de Desideiu Bogdan in seama.. mai incet cu vrajeala ta ca cine stie cand ne om intalni si ti oi rupe betele si firele...eu mi am exprimat parerea pur si simplu si tu...rahat...explicatii...scuzele mele gogule daca te am jignit...dar ...mai bine tac...

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: OCHELARI POLARIZATI

Mesaj de Desideiu Bogdan » 11 Iul 2012, 22:34

jirosmarius scrie:Gogu Steriade....am jignit un monstru sacru al acestui forum de sa baga si hapciupaliticul ala de Desideiu Bogdan in seama.. mai incet cu vrajeala ta ca cine stie cand ne om intalni si ti oi rupe betele si firele...eu mi am exprimat parerea pur si simplu si tu...rahat...explicatii...scuzele mele gogule daca te am jignit...dar ...mai bine tac...
Cumetre , nu te baza ca daca stiu sa fac diferenta dintre subiectul si predicatul unei propozitii, poti fi tare-n gura in fata tastaturii...nu de alta dar iti rup mainile si te bat cu ele la cur.

P.S. Cand te simti bazat da-mi un pm ...imi pun centura-n joc cu tine oricand.

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: OCHELARI POLARIZATI

Mesaj de sorin1362 » 11 Iul 2012, 22:37

jirosmarius scrie:... mai incet cu vrajeala ta ca cine stie cand ne om intalni si ti oi rupe betele si firele...
Take it easy Damme, Van Damme, Claude Van Damme, Jean Claude Van Damme ... :)) Da' ia zi ... si firele textile ? =))
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
jirosmarius
Veteran
Veteran
Mesaje: 1189
Membru din: 18 Apr 2012, 00:01
Localitate: oradea

Re: OCHELARI POLARIZATI

Mesaj de jirosmarius » 11 Iul 2012, 23:05

    apropo desideiu bogdan sau cum ... te numesti peste o luna voi fi la bucuresti la gala k one cu bunul meu prieten oradean alexandru lungu,lasa mi un nr de tel si te caut sa n ai emotii....si o rez. acolo la tine acasa...

    Avatar utilizator
    Desideiu Bogdan
    Veteran
    Veteran
    Mesaje: 654
    Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
    Localitate: Bucuresti

    Re: OCHELARI POLARIZATI

    Mesaj de Desideiu Bogdan » 11 Iul 2012, 23:34

    Cumetre...editeaza dracu textul asta ca te rade lumea....mai taie din ele da-le dracu... :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@ :-@

    P.S. M-am facut ca n-am vazut replica de mama adresata. Nu e bine ce faci , marcheaza si retine cuvintele astea. :!:

    Haidi pa.

    Avatar utilizator
    jirosmarius
    Veteran
    Veteran
    Mesaje: 1189
    Membru din: 18 Apr 2012, 00:01
    Localitate: oradea

    Re: OCHELARI POLARIZATI

    Mesaj de jirosmarius » 11 Iul 2012, 23:37

    bogdan desideiu...daca as fi putin mai destept ca tine te as lasa in pace..stiu...dar tu probabil crezi ca vorbesti cu ceva papagal ca tine si asta ti da curaj..trebuie sa te dezamagesc si sa ti spun ca nu e asa...ai intins coarda prea mult si nu permit sa fiu jignit de oricine...frumos si omeneste ti spun ca ne vom vedea...pt ca ti ai dorit atunci cand ai spus ca mi rupi etc si mi o bagi etc...ok vei avea ocazia.pina atunci ma voi interesa la amici mei dupa forum ,,china man,, brad,si alti poate te cunosc si ma ajuta sa nu te ratez....fii tare desideiu.numai bine pina ne vedem..poate nu am eu multa scoala dar am altceva si le vei afla...

    Avatar utilizator
    _lulupescar_
    senior
    senior
    Mesaje: 430
    Membru din: 20 Iul 2008, 18:33
    Localitate: bucuresti
    Contact:

    Re: OCHELARI POLARIZATI

    Mesaj de _lulupescar_ » 12 Iul 2012, 07:06

    baietii,va rog frumos,nu este locul aiciin acest topic pentru astfel de discutii.
    Poate totusi cumparati ceva!
    Multumesc. :P

    Avatar utilizator
    jirosmarius
    Veteran
    Veteran
    Mesaje: 1189
    Membru din: 18 Apr 2012, 00:01
    Localitate: oradea

    Re: OCHELARI POLARIZATI

    Mesaj de jirosmarius » 12 Iul 2012, 10:38

    lulu frate iarta ne ai dreptate....vanzare buna ...eu nu mai scriu un cuvant,faptele vor vorbi si jur sa revin cu detalii....pe cuvant de om nu de pescar...hahahah

    Avatar utilizator
    georgemarian
    Veteran
    Veteran
    Mesaje: 779
    Membru din: 13 Noi 2010, 22:00

    Re: OCHELARI POLARIZATI

    Mesaj de georgemarian » 12 Iul 2012, 11:35

    jirosmarius scrie:lulu frate iarta ne ai dreptate....vanzare buna ...eu nu mai scriu un cuvant,faptele vor vorbi si jur sa revin cu detalii....pe cuvant de om nu de pescar...hahahah
    Un video'ceva,sa vedem confruntarea si noi (:|
    Te ajuta si lungu? (:|

    Avatar utilizator
    costelino
    senior
    senior
    Mesaje: 488
    Membru din: 05 Iul 2008, 15:35
    Localitate: Aproape de Buc.

    Re: OCHELARI POLARIZATI

    Mesaj de costelino » 12 Iul 2012, 13:22

    Va pun eu sala la dispozitie...gratis

    Avatar utilizator
    jirosmarius
    Veteran
    Veteran
    Mesaje: 1189
    Membru din: 18 Apr 2012, 00:01
    Localitate: oradea

    Re: OCHELARI POLARIZATI

    Mesaj de jirosmarius » 12 Iul 2012, 14:56

    costelas nu e cazul sa ma ajute am si eu vreo 140 de kg 190 deci cred ca ma descurc...oricum asteas copilarii da daca se simte omul in stare eu il astept...numai bine costi..

    Scrie răspuns

    Înapoi la “Vanzari - articole pescuit”