Rod Pod Prowess Opium, 4 posturi

dai un ban, da' stai in fata

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
paulp45
senior
senior
Mesaje: 199
Membru din: 07 Noi 2010, 05:00

Re: Rod Pod Prowess Opium, 4 posturi

Mesaj de paulp45 » 05 Ian 2012, 14:18

valabil. 140 ron. predare personala in bucuresti

Avatar utilizator
darius123
senior
senior
Mesaje: 178
Membru din: 21 Iun 2009, 23:02

Re: Rod Pod Prowess Opium, 4 posturi

Mesaj de darius123 » 05 Ian 2012, 14:44

Ce este asa greu sa impachetezi repede rod podul si sa il trimiti in tara.Dureaza maxim 10 minute, de restul se ocupa firma de curierat.Nu trebuie sa faci nimic, decat sa il impachetezi in cateva cartoane.Ai vazut ca sunt persoane din provincie care doresc rod pod-ul si tu o ti pe a ta.Iti doresc si tie acelasi sentiment, sa gasesti ceva care iti doresti foarte mult pe acest forum si sa nu trimita in alta localitate.Intelegeam daca era un echipament voluminos, sau ceva pretentios la transport.....dar asa nu ai nici o scuza.Daca omul merge pe incredere, riscand sa cumpere ceva de la o persoana necunoscuta.........nu inteleg de ce nu poti face si tu acest mic efort, sa multumesti o persoana care isi doreste acest rod pod si poate nu are posibilitate sa il achizitioneze de nou.,,Pierdeai'' 10 minute din viata ta si toata lumea era multumita, deja rod pod-ul era vandut(vad ca te chinui din octombrie sa il vinzi), omul putea sa mearga fericit la pescuit ca si-a cumparat ce a dorit de mult.....dar rautatea si ,,lenea'' e mare cand vine vorba sa faci ceva pentru un coleg pescar. :-q

Avatar utilizator
speed3r
membru activ
membru activ
Mesaje: 126
Membru din: 18 Aug 2010, 13:18
Localitate: Timisoara

Re: Rod Pod Prowess Opium, 4 posturi

Mesaj de speed3r » 05 Ian 2012, 18:57

eu am trimis prin posta romana si a ajuns in 2 zile, impachetat in hartie si dat bine cu scoci. daca vrei se poate!

Avatar utilizator
bebe2011
Veteran
Veteran
Mesaje: 759
Membru din: 10 Mar 2011, 11:09

Re: Rod Pod Prowess Opium, 4 posturi

Mesaj de bebe2011 » 05 Ian 2012, 19:32

darius123 scrie:Ce este asa greu sa impachetezi repede rod podul si sa il trimiti in tara.Dureaza maxim 10 minute, de restul se ocupa firma de curierat.Nu trebuie sa faci nimic, decat sa il impachetezi in cateva cartoane.Ai vazut ca sunt persoane din provincie care doresc rod pod-ul si tu o ti pe a ta.Iti doresc si tie acelasi sentiment, sa gasesti ceva care iti doresti foarte mult pe acest forum si sa nu trimita in alta localitate.Intelegeam daca era un echipament voluminos, sau ceva pretentios la transport.....dar asa nu ai nici o scuza.Daca omul merge pe incredere, riscand sa cumpere ceva de la o persoana necunoscuta.........nu inteleg de ce nu poti face si tu acest mic efort, sa multumesti o persoana care isi doreste acest rod pod si poate nu are posibilitate sa il achizitioneze de nou.,,Pierdeai'' 10 minute din viata ta si toata lumea era multumita, deja rod pod-ul era vandut(vad ca te chinui din octombrie sa il vinzi), omul putea sa mearga fericit la pescuit ca si-a cumparat ce a dorit de mult.....dar rautatea si ,,lenea'' e mare cand vine vorba sa faci ceva pentru un coleg pescar. :-q
Poate vrea sa cunoasca figuri noi :))

Avatar utilizator
paulp45
senior
senior
Mesaje: 199
Membru din: 07 Noi 2010, 05:00

Re: Rod Pod Prowess Opium, 4 posturi

Mesaj de paulp45 » 05 Ian 2012, 20:20

stimati darius si bebe nu inteleg care este treba voastra de va bagati in postul meu. eu doresc sa predau produsul personal pentru ca sunt convins ca fiecare dintre noi pescarii are un alt grad de apreciere. evit ca ulterior sa primesc reprosuri despre calitatea produselor vandute. dar probabil voi ati luat numai produse care nu v-au placut si acum nu aveti ce face decat sa fiti aroganti. va doresc numai bine in 2011 si poate veti invata ca cine isi vede de treaba e mai castigat. cat despre faptul ca ma chinui sa-l vand din octombrie stimate darius iti transmit ca nu sunt disperat sa-l vand. nici macar nu am achizitionat alte lansete. mai pun din cand in cand un up sa vad daca e cineva interesat din bucuresti deoarece mi se pare mai ok sa-l vada clientul personal. postul tau darius e lung si daca ai pierdut atata timp sa-l scrii inseamna ca ai fost chiar suparat dar tu bebe cred ca toate cele 511 posturi le ai de nimic. in final va spun la multi ani si fiti cuminti poate asa vor veni mai multi monstrii decat pana acum.

daca cineva doreste o sa-l trimit si in tara cu costul suportat de client si pe raspunderea lui.

PS. Va rog sa va abtineti de la comentarii inutile

Avatar utilizator
Hanitu
utilizator
utilizator
Mesaje: 20
Membru din: 30 Dec 2011, 15:26

Re: Rod Pod Prowess Opium, 4 posturi

Mesaj de Hanitu » 12 Ian 2012, 15:24

Salut, daca mai e valabil anuntul ,lasa-mi si mie un nr de tel pe privat la care te pot contacta, ca pe cel afisat pe topic nu prea raspunzi. Mersi.

Avatar utilizator
paulp45
senior
senior
Mesaje: 199
Membru din: 07 Noi 2010, 05:00

Re: Rod Pod Prowess Opium, 4 posturi

Mesaj de paulp45 » 13 Ian 2012, 01:28

salut. rod pod-ul a plecat azi la Iasi. numai bine

Avatar utilizator
bebe2011
Veteran
Veteran
Mesaje: 759
Membru din: 10 Mar 2011, 11:09

Re: Rod Pod Prowess Opium, 4 posturi

Mesaj de bebe2011 » 13 Ian 2012, 11:44

Felicitari si nu mai fi asa artagos,am glumit si eu!Numai bine.

Avatar utilizator
paulp45
senior
senior
Mesaje: 199
Membru din: 07 Noi 2010, 05:00

Re: Rod Pod Prowess Opium, 4 posturi

Mesaj de paulp45 » 20 Ian 2012, 00:22

vandut. se poate inchide. multumesc de gazduire

Închis

Înapoi la “Vanzari - articole pescuit”