rodpod cu 3 senzori 3 lansete telescopice crap 3,5 lbs

dai un ban, da' stai in fata

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
barabumbosaur
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 14 Sep 2009, 10:22

rodpod cu 3 senzori 3 lansete telescopice crap 3,5 lbs

Mesaj de barabumbosaur » 07 Dec 2011, 15:19

vand rodpod carp expert echipat complet cu 3 senzori +3svingeri =3 mil
2 mulinete crap. baacuda sea hawker =3mil. 1 mulineta rainbow kd 6000=1 mil
3 lansete elescopice maver 3,5 m. 3,5lbs. stranse 1,15 cm=6 mil
husa tip rucsac cu trei compartimene 1,20 cm=1 mile
sau toate cu 12 mil
tel. 0756922473. folosite la doar doua partide de caras le vand pentru ca lacul de la noi are doar caras iar echipamentul e pt crap si somn

Avatar utilizator
romelian
senior
senior
Mesaje: 183
Membru din: 01 Feb 2009, 00:30
Localitate: Arad
Contact:

Re: rodpod cu 3 senzori 3 lansete telescopice crap 3,5 lbs

Mesaj de romelian » 07 Dec 2011, 20:36

Poate ca nu ar fi rau sa citesti regulile acestui forum inainte de a incerca sa-ti vinzi marfa pe aici. Treci mai intai pe la sectiunea de prezentare, pe urma citeste regulile de vanzare si incearca sa te conformezi. Mai nou tot mai multi vanzatori "UITA" sa respecte regulile , important pentru ei e doar sa-si vanda marfa. [-x
Ca ichtiolog, ma intreb, oare cum se inmultesc sirenele? Au si ele sirenul lor?

Avatar utilizator
candreir
senior
senior
Mesaje: 192
Membru din: 10 Mar 2011, 21:07
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: rodpod cu 3 senzori 3 lansete telescopice crap 3,5 lbs

Mesaj de candreir » 07 Dec 2011, 23:27

Stimate domnule Romelian nu stiam ca sunteti moderator al acestui forum. Nu inteleg de ce va bagati in seama si nu lasati Moderatorii sa explice regulile acestui forum. Sunt destui utilizatori care posteaza anunturi la vanzari si a 2 zi sau chiar mai tarziu, incarca poze cu produsele pe care le vand.
Din cate vad acest utilizator are o singura postare si a si fost luat in primire de dumneata si nu de Moderatori.
Pescuiesc deci Exist

Avatar utilizator
georgemarian
Veteran
Veteran
Mesaje: 779
Membru din: 13 Noi 2010, 22:00

Re: rodpod cu 3 senzori 3 lansete telescopice crap 3,5 lbs

Mesaj de georgemarian » 08 Dec 2011, 14:58

barabumbosaur scrie:vand rodpod carp expert echipat complet cu 3 senzori +3svingeri =3 mil
2 mulinete crap. baacuda sea hawker =3mil. 1 mulineta rainbow kd 6000=1 mil
3 lansete elescopice maver 3,5 m. 3,5lbs. stranse 1,15 cm=6 mil
husa tip rucsac cu trei compartimene 1,20 cm=1 mile
sau toate cu 12 mil
tel. 0756922473. folosite la doar doua partide de caras le vand pentru ca lacul de la noi are doar caras iar echipamentul e pt crap si somn
Tare motivul vanzari :))

Avatar utilizator
mitrooo
membru activ
membru activ
Mesaje: 50
Membru din: 04 Dec 2011, 20:45

Re: rodpod cu 3 senzori 3 lansete telescopice crap 3,5 lbs

Mesaj de mitrooo » 08 Dec 2011, 19:42

Bafta la vanzare si data viitoare pentru caras alegeti si tu un echipament mai light!!Stima! **==

Avatar utilizator
romelian
senior
senior
Mesaje: 183
Membru din: 01 Feb 2009, 00:30
Localitate: Arad
Contact:

Re: rodpod cu 3 senzori 3 lansete telescopice crap 3,5 lbs

Mesaj de romelian » 09 Dec 2011, 00:42

Stimate domnule @candreir, nu va impacientati, pentru ca nu in calitate de moderator am sugerat sa fie respectate regulile elementare, nici nu imi doresc acest statut nu am nici nervii si nici timpul necesar, ci pentru simplul fapt ca m-am saturat ca la fiecare postare de vanzare neinsotita de poze sau explicatii, trebuie sa navighez pe google ca sa vad poze cu produsele in alta parte si sa le pot compara. In cazul acestui anunt ar fi trebuit de exemplu sa caut patru produse distincte, iar timpul meu e prea putin ca sa-l risipesc cu asa ceva.In al doilea rand, e firesc sa te prezinti, nu? Iar despre basmul ca dupa anuntul postat fara poze, la doua trei zile apar si acestea, ce ar fi sa numaram cate anunturi raman asa, sau daca v-ati referit la calitatea de moderator, cautati va rog putin prin forum si vedeti cate anunturi postate incorect si in care moderatorii au solicitat respectarea regulilor au fost si corectate de catre autori? Daca doriti le putem monitoriza impreuna, va spun insa ca dintre toate forumurile de pescuit pe care navighez, acesta e cel mai complet si la obiect tocmai datorita acestor reguli. Sincer mi-ar place sa ramana asa. Cele bune !
Scuze adevaratilor moderatori de off topic! :">
Ca ichtiolog, ma intreb, oare cum se inmultesc sirenele? Au si ele sirenul lor?

Avatar utilizator
darius123
senior
senior
Mesaje: 178
Membru din: 21 Iun 2009, 23:02

Re: rodpod cu 3 senzori 3 lansete telescopice crap 3,5 lbs

Mesaj de darius123 » 09 Dec 2011, 14:48

Ma bucur ca se poate discuta civilizat si nu ne injuram, asa cum au inceput unii sa o faca pe privat si la telefon.Este un forum public si fiecare avem dreptul sa ne spunem parerea, atata timp cat discutia nu degenereaza si ne respectam.Si eu sunt de parere ca un anunt trebuie sa fie cat mai complect, sa contina toate informatiile de care un potential client, are nevoie.Vad tot mai multe anunturi puse in scarba, in care nu este specificat nici modelul exact al produsul, gradul de uzura, pretul.......ce sa vorbim de poze.Nu trebuie sa ne respectam doar de frica moderatorilor si sa ne conformam regulamentului, doar cand o cer moderatorii.Este greu ca un moderator sa urmareasca zeci de topicuri zilnic si sa intervina prompt.Uni ne-am invatat sa respectam legea doar de frica.Punem centura de siguranta sa nu primim amenda, in loc sa o punem pentru a ne salva viata.Fire intinse tuturor si un week-end placut.

Scrie răspuns

Înapoi la “Vanzari - articole pescuit”