4 PL-uri de la Okuma

dai un ban, da' stai in fata

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Închis
Avatar utilizator
Marinarul
Veteran
Veteran
Mesaje: 517
Membru din: 10 Ian 2009, 13:59
Localitate: Bucuresti

4 PL-uri de la Okuma

Mesaj de Marinarul » 23 Iul 2011, 11:05

Vand 4 mulinete Okuma PL 865 maner negru, echipate cu fir ultima distance 0.30 mm fluo galben + inaintas textil 0.33 mm , iar tamburii de rezerva sunt echipati cu 0.40 fluo nou .

Mulinetele sunt in stare foarte buna tehnica si estetica, ireprosabile , fara nici un semn de uzura , impecabile deci.

590 Ron pachetul complet , nu se dau pe bucati.

Bucuresti
Cristi
0730 8888 17

Avatar utilizator
Marinarul
Veteran
Veteran
Mesaje: 517
Membru din: 10 Ian 2009, 13:59
Localitate: Bucuresti

Re: 4 PL-uri de la Okuma

Mesaj de Marinarul » 23 Iul 2011, 14:34

550 Lei pret fix setul complet de 4 buc. !

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: 4 PL-uri de la Okuma

Mesaj de gogu steriade » 23 Iul 2011, 15:36

asteai alte 4 capitane ? <:-P sa crape tigla da pa casa lu bunicu :^O , zi si mie sa nu mori prost #-o , ai magazin da intermediat scule mancatiash :-B ca daca nu cumperi jumatate da forum daca ie la pretu corect ?!? :-??
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
david06
utilizator
utilizator
Mesaje: 42
Membru din: 02 Iun 2011, 18:23
Localitate: Bucuresti

Re: 4 PL-uri de la Okuma

Mesaj de david06 » 23 Iul 2011, 16:17

=)) =)) =))
gogu steriade scrie:asteai alte 4 capitane ? <:-P sa crape tigla da pa casa lu bunicu :^O , zi si mie sa nu mori prost #-o , ai magazin da intermediat scule mancatiash :-B ca daca nu cumperi jumatate da forum daca ie la pretu corect ?!? :-??
doar specula gogule..dar nu-i prob. cu totii stim ce hram poarta!!!!! :-t :-t :-t =)) =)) =)) =))

Avatar utilizator
Marinarul
Veteran
Veteran
Mesaje: 517
Membru din: 10 Ian 2009, 13:59
Localitate: Bucuresti

Re: 4 PL-uri de la Okuma

Mesaj de Marinarul » 24 Iul 2011, 14:33

@gogu steriade

Mancati-as galagia matale iti spui drept ca mai dau din ele ca nu mai am eu loc in cort de atatea angarale. Si asta e habea inceputu ca fac o deratizare generala ca sa opresc io numa creme de la creme si hastea de caras si ciortan le schimb buletinu , le fac mutatie in halta satra. Mi s-a facut lene sa mai plec la peste cu juma de apartament da scule dupa mine si jumate sa le las sa se puna prafu pe rulmenti.
Une mai pui ca de cand m-am luat de rapitor , pa crap l-am rarit si mai abitir si mai bine sa se bucure halti pescarusi de frumusete de scule invatate deja sa prinza peste. In alta hordine de idei mai strangem noi ceva parale si mai facem si un apgreid din ala ca s-aude de reductii pe la japoneze de cand s-a varsat apele peste iei , si am ochit eu neste unele da hoscileaza lent de zici ca sunt stricate si pune spirele lipite dar e o poala de parale una d-aia izbutita.
Daca ti se zbate si tie ochiu dupa neste unele d-astea mai dezmierdate, JDM le zice baetii , zii o vorba si te pun in retea cu neste amici d-ai mei de hare ei curse pe p-artea aia de lume. Iti mai tunzi barba de trei patru ori pana vine ele d-acolo da' e selectionate bine da tot, d-alea da n-are nimenea prin satra pe aici. Cand le pui pe rodpod si vine baetii sa le vaza , zice ca e Telefunken nu alta, dar asta e halta poveste.
Daca esti matale interesat sa faci cado la frun prieten mai incepator vreun peleu (pl 865) sau vreu lebeu (lb 50) trimite-mi vorba ca le dau la set de 4 , ca pa goblenuri , si n-o sa-ti para rau , o sa ma pomenesti da ce calitate iti dau ,marfa de buzau nu alta. Nici cand era ele noi nu arata asa , n-are pic de praf pe iele si e tzipla , merita fiecare para si le dau ca la plecare , eftin , sa ia toata lumea ( 5 bulioane jumate litra de PL-uri si inca 3 bulioane litra de LB-uri , fiecare cu fir de exceptie si tot tacamul de rezerva, astea e preturi finale ca sa nu ne mai tiganim noi la bani).
Zii o vorba sa pleci maine la peste pregatit bine si sa-ti ajute al de sus sa-ti umple traista sa ai sa dai si la altii care n-a avut norocu tau.

Avatar utilizator
mirceasd
Veteran
Veteran
Mesaje: 2023
Membru din: 11 Noi 2010, 17:36
Localitate: Popesti-Leordeni

Re: 4 PL-uri de la Okuma

Mesaj de mirceasd » 24 Iul 2011, 16:35

Marinarul scrie:@gogu steriade

Mancati-as galagia matale iti spui drept ca mai dau din ele ca nu mai am eu loc in cort de atatea angarale. Si asta e habea inceputu ca fac o deratizare generala ca sa opresc io numa creme de la creme si hastea de caras si ciortan le schimb buletinu , le fac mutatie in halta satra. Mi s-a facut lene sa mai plec la peste cu juma de apartament da scule dupa mine si jumate sa le las sa se puna prafu pe rulmenti.
Une mai pui ca de cand m-am luat de rapitor , pa crap l-am rarit si mai abitir si mai bine sa se bucure halti pescarusi de frumusete de scule invatate deja sa prinza peste. In alta hordine de idei mai strangem noi ceva parale si mai facem si un apgreid din ala ca s-aude de reductii pe la japoneze de cand s-a varsat apele peste iei , si am ochit eu neste unele da hoscileaza lent de zici ca sunt stricate si pune spirele lipite dar e o poala de parale una d-aia izbutita.
Daca ti se zbate si tie ochiu dupa neste unele d-astea mai dezmierdate, JDM le zice baetii , zii o vorba si te pun in retea cu neste amici d-ai mei de hare ei curse pe p-artea aia de lume. Iti mai tunzi barba de trei patru ori pana vine ele d-acolo da' e selectionate bine da tot, d-alea da n-are nimenea prin satra pe aici. Cand le pui pe rodpod si vine baetii sa le vaza , zice ca e Telefunken nu alta, dar asta e halta poveste.
Daca esti matale interesat sa faci cado la frun prieten mai incepator vreun peleu (pl 865) sau vreu lebeu (lb 50) trimite-mi vorba ca le dau la set de 4 , ca pa goblenuri , si n-o sa-ti para rau , o sa ma pomenesti da ce calitate iti dau ,marfa de buzau nu alta. Nici cand era ele noi nu arata asa , n-are pic de praf pe iele si e tzipla , merita fiecare para si le dau ca la plecare , eftin , sa ia toata lumea ( 5 bulioane jumate litra de PL-uri si inca 3 bulioane litra de LB-uri , fiecare cu fir de exceptie si tot tacamul de rezerva, astea e preturi finale ca sa nu ne mai tiganim noi la bani).
Zii o vorba sa pleci maine la peste pregatit bine si sa-ti ajute al de sus sa-ti umple traista sa ai sa dai si la altii care n-a avut norocu tau.
=)) =))
Nu sunt un pescar grozav dar ma simt grozav pe balta.

Avatar utilizator
Ovi_1919
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 21 Feb 2010, 18:15

Re: 4 PL-uri de la Okuma

Mesaj de Ovi_1919 » 24 Iul 2011, 19:35

Mancatias dau 280 de parale pe 2 bucati cu transportor prin postelu roman :D

Avatar utilizator
Marinarul
Veteran
Veteran
Mesaje: 517
Membru din: 10 Ian 2009, 13:59
Localitate: Bucuresti

Re: 4 PL-uri de la Okuma

Mesaj de Marinarul » 25 Iul 2011, 10:09

Momentan , pana maine aproximativ, moristile sunt rezervate de cineva din Ploiesti care tre sa ajunga sa puna mana pe ele azi. Vorbim dupe ! Bafta !

Avatar utilizator
Marinarul
Veteran
Veteran
Mesaje: 517
Membru din: 10 Ian 2009, 13:59
Localitate: Bucuresti

Re: 4 PL-uri de la Okuma

Mesaj de Marinarul » 25 Iul 2011, 22:27

Vandute , se poate inchide , multumesc ptr gazduire !

Închis

Înapoi la “Vanzari - articole pescuit”