Okuma PL 865 set 4 bucati

dai un ban, da' stai in fata

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: Okuma PL 865 set 4 bucati

Mesaj de sorin1362 » 22 Iul 2011, 18:03

Marinarule, esti cumva si farmacist de profesie ? :-? Vezi ca ne pricepem si noi in a administra niscaiva "leacuri" care sa te faca invizibil !
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
david06
utilizator
utilizator
Mesaje: 42
Membru din: 02 Iun 2011, 18:23
Localitate: Bucuresti

Re: Okuma PL 865 set 4 bucati

Mesaj de david06 » 22 Iul 2011, 19:56

Marinarul scrie:Hai sa ma explic : aseara am ajuns f tarziu acasa si nu am mai avut timp de poze , insa vreau sa intelegeti (ptr cei de la care am primit MP-uri) ca mulinetele sunt impecabile , modelul cu maner negru, si cu asta am spus tot. Stiti fiecare despre ce model de mulineta vorbesc , e deja ultra cunoscuta , o poza in acest caz punctual nu e atat de necesara. Puneam eu poze imediat daca mulinetele aveau vopseaua sarita sau ceva bube observabile si puneam poze sa prezint hibele , sa stie lumea ce cumpara. Oricum ne vom vedea si veti pipai moristile si o sa vedeti despre ce e vorba, le veti vedea. Nu stiu cu ce va incalzeste o poza , insa pun si poze daca nu le dau in seara asta. Daca se poate livrarea o prefer in Bucuresti si nu pe posta ca sa evitam vanzari/cumparari in orb.

PS: Poate si Laurentiu si cu David 06 sa mi le pipaie sa vada si el ce inseamna niste scule ca lumea, poate asa se vor mai potoli cu rautatile.

"Sculele" ti le poate pipai Maica-ta =)) =)) Tu,poti sa visezi frumos! :-@ :-@ :-@PS. Fi cu bagare de seama ca mergi pe gheata!
Fişiere ataşate
Imagine167.jpg
Imagine170.jpg

Avatar utilizator
Marinarul
Veteran
Veteran
Mesaje: 517
Membru din: 10 Ian 2009, 13:59
Localitate: Bucuresti

Re: Okuma PL 865 set 4 bucati

Mesaj de Marinarul » 22 Iul 2011, 20:13

Domnule Sorin, recunosc ca uneori ma enervez cand topicurile mele sunt poluate mizerabil si nepermis de indivizi obscuri care se tin numai de rautacisme si provocari, intemeiate numai pe banuieli si frustrari. Nu mai poti sa cumperi sau sa vinzi ceva ca hop si ei , taietorii de frunze la caini, cu recomandari de pret , comentarii malitioase sau atacuri directe si meschine.

Mi-am permis sa-mi pierd putin vremea cu ei incercand sa le explic pe larg , in extenso , cum stau lucrurile , pentru ca prea apareau ei cu atacuri veninoase si neprovocate, dornici nevoie mare sa strice topicul. Evident ca lucrurile degenerau usor usor , eu ma luam de fii parintilor lor si ei de mine si asa ne balacaream unii pe altii , eu singur , ei cu cate doua trei clone / prieteni de nadejde la nevoie. Consider ca n-aveam ce vorbi cu ei ca le-am facut mai mult bine , lucru nemeritat ptr niste raspandaci si chibiti ca ei.

In topicul de fata mi-am permis sa merg pana acolo incat sa-i prescriu lui laurentiu si un leac babesc dar asta nu se mai face bine nici cu medicamente straine , mi-a dovedit asta ,dar pe cat posibil voi incerca sa-l ignor daca se astampara si el cu rautatile si isi vede de ale lui. Din punctul meu de vedere n-am nimic de impartit cu acest personaj si nici el cu mine asa ca bucuros as fi sa nu mai fiu nevoit sa-i raspund atacurilor lui, si sa nu-l mai gasesc amestecat in topicurile mele care nu-l privesc defel.
El se plange in stanga si in dreapta ca saracul de el e nedreptatit si atacat de mine, dar si-o cauta de fiecare data, se baga aiurea in seama cand nimeni nu-l intreaba nimic.
Eu as vrea sa ne pastram cu totii cumpatul aici si sa ne vedem de ale noastre , nu sa stam sa scriem aiurea minute intregi. Cred ca am avea mai mult de castigat si mai putin timp de irosit.
Numai bine !

Scrie răspuns

Înapoi la “Vanzari - articole pescuit”