Off-topic ...cu Gogu & Friends

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 24 Apr 2011, 19:11

craparulsef scrie:Nene Gogule .... bre o bere de sarbatori pentru gura lu matale nu am avut a trimete ... da o gaina grasa da curte si cu unghiile facute cu oja rosie pot sa trimit !!!
mancaiasi copanele ei da bulanoasa ! :x bre nene ma faci sa ma gandesc la pacate cu bucatarese grase si voluptoase ! #-o
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de gogu steriade » 27 Mai 2011, 19:29

vitorio mv2 scrie:Cind veti avea "carnetul de student,se va putea !!!!!!
cumpar carnete da studente ! ;;) ofer pretu mai mult dacat face ! :-B
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
vitorio mv2
Veteran
Veteran
Mesaje: 616
Membru din: 27 Feb 2010, 22:01

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de vitorio mv2 » 27 Mai 2011, 23:01

gogu steriade scrie:
vitorio mv2 scrie:Cind veti avea "carnetul de student,se va putea !!!!!!
cumpar carnete da studente ! ;;) ofer pretu mai mult dacat face ! :-B

Stai jos !!!!! :-$
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro
Transmitem zilnic imagini live de pe lac !!!

Avatar utilizator
Laurentiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1246
Membru din: 18 Oct 2009, 13:41
Localitate: Bucuresti

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de Laurentiu » 28 Mai 2011, 15:06

Vitorio, tu unde te crezi pe aici de vorbesti asa cu toata lumea? La tine pe tarla cu paznici tai? Crezi ca daca ai o balta, toata lumea trebuie sa fie la picioarele tale si sa-ti inghita toate jignirile tale!? Ar fi bine sa te controlezi putin sa nu mai ai iesiri de coclete...Pana una alta tu esti la mana noastra nu noi la mana ta. Nu-i de ajuns ca ti-ai facut anti reclama pe aici? Daca vei continua in stilul asta sa nu te mire ca o sa ai pe balta decat doi pescari si restul pandari.

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de gogu steriade » 28 Mai 2011, 15:17

vitorio mv2 scrie:
gogu steriade scrie:
vitorio mv2 scrie:Cind veti avea "carnetul de student,se va putea !!!!!!
cumpar carnete da studente ! ;;) ofer pretu mai mult dacat face ! :-B

Stai jos !!!!! :-$
Nu mai zice mancatiash asa ca ultima cucoana care mia zis asa a lovito basculanta ! #-o era invatatoarea mea care ma sculat sai zic cat face unu si cu unu :-B si cand iam spus ca uneori unu cu unu face 2 o:-) iar alteori unu cu una face sex ;;) , mia zis ca matale : stai jos ! :-q nesimtitule ! :P
pss
si pac ! ;;) a doua zi a lovito basculanta ! =((
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de sorin1362 » 28 Mai 2011, 15:23

Ma che mizeria sporca don Vitorio, vezi sa nu te trezesti dimineata cu un cap de cal pe perna ... ca Gogu are relatii cu mafia siciliana =))
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de gogu steriade » 28 Mai 2011, 15:29

sorin1362 scrie:Ma che mizeria sporca don Vitorio, vezi sa nu te trezesti dimineata cu un cap de cal pe perna ... ca Gogu are relatii cu mafia siciliana =))
nu mai rade domne ! [-x sti cat da greu ie sa conduci o basculanta la 10 ani ? :-B onoarea mea nu are limite ! 8->
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
vitorio mv2
Veteran
Veteran
Mesaje: 616
Membru din: 27 Feb 2010, 22:01

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de vitorio mv2 » 28 Mai 2011, 17:06

Laurentiu scrie:Vitorio, tu unde te crezi pe aici de vorbesti asa cu toata lumea? La tine pe tarla cu paznici tai? Crezi ca daca ai o balta, toata lumea trebuie sa fie la picioarele tale si sa-ti inghita toate jignirile tale!? Ar fi bine sa te controlezi putin sa nu mai ai iesiri de coclete...Pana una alta tu esti la mana noastra nu noi la mana ta. Nu-i de ajuns ca ti-ai facut anti reclama pe aici? Daca vei continua in stilul asta sa nu te mire ca o sa ai pe balta decat doi pescari si restul pandari.


"Pescarul care nu mananca peste, nu e pescar adevarat, este un surogat."


Inteleg ca iti place sa maninci peste si este un lucru bun !!!!!!
Ceea ce nu inteleg este faptul ca nu stiu ce te face sa te bagi ca musca .......................!!!!!!! :D
Ultima oară modificat 28 Mai 2011, 17:45 de către vitorio mv2, modificat 1 dată în total.
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro
Transmitem zilnic imagini live de pe lac !!!

Avatar utilizator
Siledoctorul
senior
senior
Mesaje: 162
Membru din: 08 Aug 2010, 13:21
Localitate: Bucuresti

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de Siledoctorul » 28 Mai 2011, 17:24

Vitorio, urata specie de om esti, genul tipului de parvenit. :-q

Avatar utilizator
vitorio mv2
Veteran
Veteran
Mesaje: 616
Membru din: 27 Feb 2010, 22:01

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de vitorio mv2 » 28 Mai 2011, 17:29

Siledoctorul scrie:Vitorio, urata specie de om esti, genul tipului de parvenit. :-q
Multumesc !!!!! Nu cred ca ne-am cunoscut vreodata,in primul rind pentru eu nu am fost la spitalul nr 9 in viata mea,dar mama m-a invatat sa fiu politicos !!!!! :))
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro
Transmitem zilnic imagini live de pe lac !!!

Avatar utilizator
vitorio mv2
Veteran
Veteran
Mesaje: 616
Membru din: 27 Feb 2010, 22:01

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de vitorio mv2 » 28 Mai 2011, 17:59

gogu steriade scrie:
vitorio mv2 scrie:Cind veti avea "carnetul de student,se va putea !!!!!!
cumpar carnete da studente ! ;;) ofer pretu mai mult dacat face ! :-B

Stai jos !!!!! :-$


"Nu mai zice mancatiash asa ca ultima cucoana care mia zis asa a lovito basculanta ! #-o era invatatoarea mea care ma sculat sai zic cat face unu si cu unu :-B si cand iam spus ca uneori unu cu unu face 2 o:-) iar alteori unu cu una face sex ;;) , mia zis ca matale : stai jos ! :-q nesimtitule ! :P
pss
si pac ! ;;) a doua zi a lovito basculanta !" =((


Steriade,nu o mai cauta cu mine !!!!!! Cauta si tu pe altul!!!!!! Mie imi ajunge citi "fini" am si m-am saturat sa aud toata ziua: "nasule,nasule ,nasule!!!!! Asa ca"mucles" ca te "haules" !!!!! Am darimat la viata mea "munti",dar o amarita de "basculanta" !!!!!!!! :))
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro
Transmitem zilnic imagini live de pe lac !!!

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de gogu steriade » 28 Mai 2011, 19:12

haules baules ! :-?? ce mie ciuda e ca tu te impacientezi si da la o gluma ca daca no intelegi ai impresia ca te vorbeste lumea da rau dageaba si pa ascuns ! :-< si dai si lupta coane Fanica ca la Verdun in 1914 toamna ! :-S Aferim si Domane fereste sa te ia pezevenchiu in colimator :^O cand nu stie partitura dupa care se canta ! <:-P Da daca ma gandesc mai bine cre co sa fac abuz da functia mea da Veri Interesting Pipal ;) sio sati dau silentio stampa :-$ ca io nam ce discuta cu aia la care multimea calitatilor umane dezvaluite prin intermediul dialogului pe forum E EGALA CU MULTIMEA VIDA ! :-B Hai pa ! >:D<
pss
ia zi cum ramane cu abonamentu ala mok a care mi lai promis la radio ? ;;) mil mai dai ? :P vezi ca io vreau asa un ponton la umbra (:| ca la soare nu mai trebuie sa stau ca am bronz natur ! >:)
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
vitorio mv2
Veteran
Veteran
Mesaje: 616
Membru din: 27 Feb 2010, 22:01

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de vitorio mv2 » 28 Mai 2011, 20:16

gogu steriade scrie:haules baules ! :-?? ce mie ciuda e ca tu te impacientezi si da la o gluma ca daca no intelegi ai impresia ca te vorbeste lumea da rau dageaba si pa ascuns ! :-< si dai si lupta coane Fanica ca la Verdun in 1914 toamna ! :-S Aferim si Domane fereste sa te ia pezevenchiu in colimator :^O cand nu stie partitura dupa care se canta ! <:-P Da daca ma gandesc mai bine cre co sa fac abuz da functia mea da Veri Interesting Pipal ;) sio sati dau silentio stampa :-$ ca io nam ce discuta cu aia la care multimea calitatilor umane dezvaluite prin intermediul dialogului pe forum E EGALA CU MULTIMEA VIDA ! :-B Hai pa ! >:D<
pss
ia zi cum ramane cu abonamentu ala mok a care mi lai promis la radio ? ;;) mil mai dai ? :P vezi ca io vreau asa un ponton la umbra (:| ca la soare nu mai trebuie sa stau ca am bronz natur ! >:)


Te rog sa-ti cati de drum!!!!!! Asa ca "ja la caruta" si atentie la basculanta,ca nu o sa te lase "acea invatatoare" asa de de capul tau !!!!! :))
Victoras Petcu
www.moaravlasiei2.ro
Transmitem zilnic imagini live de pe lac !!!

Avatar utilizator
Laurentiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1246
Membru din: 18 Oct 2009, 13:41
Localitate: Bucuresti

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de Laurentiu » 28 Mai 2011, 21:35

Bai nene, dar ieftin la minte mai esti; chiar ti-ai dat in petic si arma pe fata zilele astea. Si iti si zic de ce:
Doi oameni au glumit cu tine chiar a admiratie despre peste si tu in micimea ta nu te ai prins, ba chiar i-ai jignit, apoi a venit Gogu care e ''bufonul" forumului si ti-a aruncat o gluma mai subtila si ai luat foc. Daca erai putin mai ''scump'' iti dadea seama ca Gogu are, probabil, dublu IQ fata de tine.
Halal ce fel de patroni au unele balti din Romania.
Geamo carando bul.

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Moara Vlasiei 2 - 2011

Mesaj de gogu steriade » 28 Mai 2011, 22:32

Laurentiu scrie:Bai nene, dar ieftin la minte mai esti; chiar ti-ai dat in petic si arma pe fata zilele astea. Si iti si zic de ce:
Doi oameni au glumit cu tine chiar a admiratie despre peste si tu in micimea ta nu te ai prins, ba chiar i-ai jignit, apoi a venit Gogu care e ''bufonul" forumului si ti-a aruncat o gluma mai subtila si ai luat foc. Daca erai putin mai ''scump'' iti dadea seama ca Gogu are, probabil, dublu IQ fata de tine.
Halal ce fel de patroni au unele balti din Romania.
Geamo carando bul.
haida domne pa cine faci matale bufon ? :-w si cum adica dublu la IQ cat iel ? :-?? pai 2 x O sti cat face ?! #-o
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”