BASIA QD

Moderatori: gor965, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
crapex
utilizator
utilizator
Mesaje: 13
Membru din: 29 Sep 2009, 16:12

BASIA QD

Mesaj de crapex » 16 Mar 2011, 15:00

salut,

Va rog sa-mi spuneti niste pareri despre aceasta mulineta....cei care au prins crapi cu ele
Am citit pe niste forumuri englezesti ca nu prea is bune pt pescuit(nu fac fata la solicitari mari)....si cum ca ar fi mai mult pentru aruncat plumbi...
Mie imi place foarte mult cum arata si cum se simt in mina sau pe lanseta......si tare mi-ar fii pofta sa prind crapi cu ele

Avatar utilizator
bebe2011
Veteran
Veteran
Mesaje: 759
Membru din: 10 Mar 2011, 11:09

Re: BASIA QD

Mesaj de bebe2011 » 02 Apr 2011, 23:39

Sa fii sanatos pritene,sa scoti cu ea numai capturi, un sfat nu-ti pot da pentru ca dupa parerea mea mulineta asta nu este pentru muritori.

Avatar utilizator
eden
Veteran
Veteran
Mesaje: 612
Membru din: 12 Dec 2009, 11:37
Localitate: Bucureşti
Contact:

Re: BASIA QD

Mesaj de eden » 20 Apr 2011, 23:03

poate par vulpe la struguri, dar de banii dati pe 2 mulinete de-astea, ţi-ai luat 4 fox stratos ultimu model şi ai rezolvat mai ,,subţire''... as arunca de 2-3 ori cu o basia de-asta la un casting, dar cam atat, mi-ar fi frică să nu o stric =))
este tot ceea ce nu poți vedea...

aron dan

Avatar utilizator
remus_cta
senior
senior
Mesaje: 286
Membru din: 11 Feb 2008, 22:42

Re: BASIA QD

Mesaj de remus_cta » 20 Apr 2011, 23:21

daca ai banii necesari treci peste orice comentariu citit si cumpara-le
sunt niste mulinete exceptionale, am avut ocazia si sa arunc si sa pescuiesc cu ele si sunt extraordinare, isi merita toti banii.nu exista la nivelul ala sa nu faca fata la solicitari, sunt mulinete concepute pentru pescuit la mare, unde trebuie sa faca fata unor driluri mult mai puternice decat ce ar putea intalni la noi.
ca si concluzie, daca iti permiti ia-le

Scrie răspuns

Înapoi la “Mulinete”