Off-topic ...cu Gogu & Friends

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 10 Feb 2011, 18:07

craparulsef scrie:Buna zaua, ne Gogule !!!
Bre, pana la berile alea da soiu bun, explica matale si lu subsemnatu ce e bre cu moara aia a lu Vasalie?
Ca te vazui pa acolo !!!
De ce e inchisa bre? Ce faina da malaiu nu le ajunge la rumanii aia de sa scalambaira pa acolo, ca am vrut sa intreb, da cica e inventar! Sau asa am inteles eu da la unu, nea Victor.
Bombardara astia moara, face alta, ca am vrut sa merg bre si io in vizita la dansa, ca ma omeneste astia cu 15% cat de curand... si o sa am de unde!!!
Cat despre preturile da acolo, e mai mari ca la noi, in delta ... da am zis si eu ca sa incerc ... sa prind da o saramura. O fi bre bun de halit pestele ala? Imi iau si soacra cu mine, ca manca peste ca palicanu cretz si o pun sa gateasca in ceaun la lemne, ca am vazut eu ca aia are acolo lemne multe. Auzi bre da aia baga oare clor in apa aia ... ca io nu sunt obisnuit decat cu apa direct da pa balta, ca ni se strica coducta de ceva ani si nu mai e buna acu decat naturala!
Hai sa auzim numa da bine!
domne am vrut sa le dau valoare la capacitatea mea da pacifist o:-) sau mediator da pace care sunt da obicei ! :-B Peacemaker ala dan flme e mic copil pa langa mine ;) ca cand ma supar si nu ma inteleg cu toata lumea la invoiala ma supar si fac razbel ! :^O cine ma stie cunoaste ca mai bine ma cinstesti co bere <:-P si ma eviti frumos #-o dacat sa ma superi [-x si sa trebuiasca sa dai da baut grupa mare >:D< ca nu mai scapi da mine in veci ! ;;)
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
Coleman
site team
site team
Mesaje: 944
Membru din: 08 Aug 2008, 19:55
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de Coleman » 10 Feb 2011, 18:50

Amsterdamer scrie: Una dintre navetele de Amstel trebuie sa ajunga la ColeRman, ca poate ii mai ia greata...si o sa fie si el mai...moderat , mai cizelat :). Daca era femeie ii recomandam alt tratament ;) ...


Mersi de ''cinste'' dar nu am gusturi asa de fine,prefer
bere-steaua.jpg
apreciez gestul ;)
Orcum,cu ''cizelatul'' stau bine ,cu ''moderatul e mai nasol'' :))
TOTUL PENTRU CRAP

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de Amstel » 10 Feb 2011, 18:59

coleman scrie:
Amsterdamer scrie: Una dintre navetele de Amstel trebuie sa ajunga la ColeRman, ca poate ii mai ia greata...si o sa fie si el mai...moderat , mai cizelat :). Daca era femeie ii recomandam alt tratament ;) ...


Mersi de ''cinste'' dar nu am gusturi asa de fine,prefer
bere-steaua.jpg
apreciez gestul ;)
Orcum,cu ''cizelatul'' stau bine ,cu ''moderatul e mai nasol'' :))
Daca esti stelist <:-P trec peste refuzul tau ..."cizelat".

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de Amstel » 10 Feb 2011, 19:07

gogu steriade scrie:welcome back maine freunde ! >:D< was happend zih whit maine Bira ? :-? if i no drink minumum one good beer to day , i dai ! :^O Do you whant to Gogu dai ? o:-) keine Chance ! :-B Gogu tomorow never dais <:-P and still drink apa la caine ! #-o
Rezista Gogule, rezista...berea-i pe drum, toata lumea "lucreaza" pentru tine :))

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 21 Feb 2011, 18:27

haidi varule cu bericica aia ca tot astept si nu mai vine ~x( . siam dat si spaga la vama sa treaca camionu necontrolat ! ;) atat da bine am dat spaga ca acuma nici nu mai are vamesi in vama :-? . ia luat dna-u pa toti ! :P
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de timer » 28 Feb 2011, 21:09

gogu steriade scrie:haidi varule cu bericica aia ca tot astept si nu mai vine ~x( . siam dat si spaga la vama sa treaca camionu necontrolat ! ;) atat da bine am dat spaga ca acuma nici nu mai are vamesi in vama :-? . ia luat dna-u pa toti ! :P
Gogule,cat-as ochelarii, tu oi fi ruda cu Blejnar si nu zici nica..Cre ca d-aia treci ca intercity-u prin vami... :)

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 01 Mar 2011, 10:36

nu cunosc nici cine e Blenjar asta :-?? da daca ma rezolva la vama ai dau ciubuc 2-5 euro ! >:D< daia buni ! ;)
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de timer » 02 Mar 2011, 13:39

Bey, Gogule, cum reac facem cu scumpirile benzinei,lasa-l pa Blejnaer , ca si-asa il doare-n poala? Ca sa facu 6 lei (noi,Gogule) litru..Ne bagam cinci in masina sau stam acas cu Zambilica...? Sfat primesc,in poala mea! #:-S

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 18 Mar 2011, 19:42

abia astept sa vina vara >:D< ca am o vecina noua in cartier ;)
Fişiere ataşate
securedownload.jpg
securedownload.jpg (28.92 KiB) Vizualizat de 2709 ori
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de craparulsef » 19 Mar 2011, 11:57

gogu steriade scrie:abia astept sa vina vara >:D< ca am o vecina noua in cartier ;)
Ce mishto i patu ala ... e scump bre? Ca vreau si eo unu pentru vecina de la etaju 5 !
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de Amstel » 24 Mar 2011, 20:33


gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 28 Mar 2011, 12:36

Amsterdamer scrie:Gogule, vad ca Vasluiul tau e plin de... talente: :)
http://www.youtube.com/watch?v=ApCbFALC ... re=related
da bai vere asa ie ! >:D< si parcal cunosc pa tobosaru ala ! :-? seamana cu tata ! #-o
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de craparulsef » 23 Apr 2011, 10:15

Nene Gogule .... bre o bere de sarbatori pentru gura lu matale nu am avut a trimete ... da o gaina grasa da curte si cu unghiile facute cu oja rosie pot sa trimit !!!
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de sorin1362 » 24 Apr 2011, 18:24

Gogule, PATRADI BAHTALE !!! Te-a inmuiat vinu de Cotesti de stai asa tacut, ori facaletul Bubulinei ? :)) Sau esti dus cu coviltirul la muntele Athos ... ca Gigi ? :-? =))
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 24 Apr 2011, 19:07

na vrut giginio sa ma ia cu iel ! =(( la luat pa lutzu sai cante ceva da suflet ca le are cu acordeonu ! <:-P
sarbatores fericitus la toti care este buni si cinstiti si crestini ortodocsi ! >:D< cristos a inviat ! o:-)
pss
pacatosi-i sa sa abtina da la tigari si tutun ca ie nocive si scurteaza viata ! [-x
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”