DARVARI -2011 - PACHETE PESCUIT LA CRAP

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Clubul Pelicanul
membru activ
membru activ
Mesaje: 76
Membru din: 14 Feb 2011, 18:52

DARVARI -2011 - PACHETE PESCUIT LA CRAP

Mesaj de Clubul Pelicanul » 23 Mar 2011, 23:02

PACHETE PESCUIT LA CRAP 2011

PESCUIT LA CRAP DE LUNI INCEPAND CU ORA 13 PANA JOI ORA 12
SE OFERA BARCA CU VASLE PENTRU NADIT SI PLANTAT
CABANA PENTRU ODIHNA CU 2 PATURI ,LENJERIE ,MASUTA ,2 SCAUNE ,CUIER .
TERASA ACOPERITA CU MASA SI 2 BANCI

PRET 400 RON ,ECHIPA DE 2 PESCARI -4 LANSETE TOTAL
OBLIGATORIU TOTI PESCARII VOR FI DOTATI CU SCULE PENTRU CRAP MARE ,MINCIOC CU DESCHIDERE LARGA ,SALTEA DE PRIMIRE
OBLIGATORIU TOTI PESTII PRINSI VOR FI ELIBERATI ,DUPA CE IN PREALABIL AU FOST FILMATI SAU FOTOGRAFIATI .

PESCUIT LA CRAP DE JOI INCEPAND CU ORA 13 PANA DUMINICA ORA 12 .
PACHETUL CONTINE ACEEASI OFERTA CA CEL DE LUNI PANA JOI, SE SUPUNE ACELORLASI REGULI .PRET PACHET 500 RON

PESCUIT LA CRAP 7 ZILE .
PACHETUL CONTINE ACEASI OFERTA,SE SUPUNE ACELORLASI REGULI. PRET PACHET 900 RON

Avatar utilizator
mirceab
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 07 Mar 2011, 18:27

Re: DARVARI -2011 - PACHETE PESCUIT LA CRAP

Mesaj de mirceab » 26 Apr 2011, 16:20

http://www.enafishing.com - prefer asa ceva, captura este cu totul altceva, pretul include mult mai multe servicii, si dacsa tot imi iau o saptamana libera , macar vad ceva diferit... nu trebuie sa mai bag banii aiurea altora in buzunar, macar sa fac ceva unic ;)

Avatar utilizator
mircea62
Veteran
Veteran
Mesaje: 704
Membru din: 06 Apr 2009, 16:04
Localitate: Buzau

Re: DARVARI -2011 - PACHETE PESCUIT LA CRAP

Mesaj de mircea62 » 26 Apr 2011, 16:47

Nu e frumos ce faci. A fost postata o oferta ce trebuie luata ca atare. Nu iti place, nu mergi. Daca ai nemultumiri legate de modul cum esti tratat in locul respectivi atunci da, poti sa-ti spui of-ul. Pana atunci ...
La ce se ofera, pretul poate fi considerat cel putin rezonabil.

PS: nu ii cunosc si nici nu am nimic in comun cu cei de la Pelicanul sau Darvari.

Avatar utilizator
mirceab
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 07 Mar 2011, 18:27

Re: DARVARI -2011 - PACHETE PESCUIT LA CRAP

Mesaj de mirceab » 03 Mai 2011, 11:48

mircea62 scrie:Nu e frumos ce faci. A fost postata o oferta ce trebuie luata ca atare. Nu iti place, nu mergi. Daca ai nemultumiri legate de modul cum esti tratat in locul respectivi atunci da, poti sa-ti spui of-ul. Pana atunci ...
La ce se ofera, pretul poate fi considerat cel putin rezonabil.

PS: nu ii cunosc si nici nu am nimic in comun cu cei de la Pelicanul sau Darvari.
te rog sa vii cu argumente atnuci cand spui ca pretul este "rezonabil", rezonabil penru cine? pentru patroni? ca sincer pentru banii ceruti se ofera foarte putin, si pana nu se face nimic pentru a intelege acest lucru o sa ajungem sa pierdem si locurile de pescuit din Romania, in favoarea vecinilor asa cum am pierdut si litoralul , precum si tot turismul Romanesc, datorita preturilor "rezonabile"cu servicii "de prima clasa" ca deh, doar suntem in ROMANIA si trebuie sa fim mai fuduli ca toti!
Eu am vrut sa accentuez faptul ca altii, indiferent de zona, stiu sa isi vanda serviciile, cu pachete care chiar includ ceva avantajos, cu niste capturi de care chiar poti sa fii mandru, la preturi ce le eclipseaza de departe pe cele din Romania, unde fiecare vrea sa isi amortizeze investitia pe loc si sa scoata profit in secunda doi! nu stim sa investim si sa ne vindem ceea ce avem si asta este adevarul.

Avatar utilizator
ar1z3m
membru activ
membru activ
Mesaje: 115
Membru din: 24 Noi 2010, 21:18

Re: DARVARI -2011 - PACHETE PESCUIT LA CRAP

Mesaj de ar1z3m » 05 Mai 2011, 19:24

ceea ce a zis Dl mirceab e valabil la toate baltile nu numai la darvari sa fim seriosi din pacate nu se iau masuri o sa ajungem sa platim 1000 lei pe o partida de pescuit si sa aruncam pestele in balta trist foarte trist din perspectiva pescarului care baga bani in scule in nade in camping etc etc . Nu demult am vazut cum tot cineva din afara a subliniat pe acest forum ca afara un abonament chiar pe toate lacurile dintr-o anumita tara costa 18 20 Lire sau dolari trist. Oricum scuze de off topic si in acest sens ar trebui facut de un moderator al forumului un topic separat pentru a discuta acest lucru pentru ca poate uni din cauza situatiei materiale nu tin cont de asta. Stima

Scrie răspuns

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”