Zona Brasov

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Scrie răspuns
davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de davidnicolaie » 13 Mar 2011, 11:54

:P

Avatar utilizator
daddy caddy
senior
senior
Mesaje: 468
Membru din: 19 Ian 2011, 19:22
Localitate: BRASOV

Re: Zona Brasov

Mesaj de daddy caddy » 13 Mar 2011, 12:57

dragan claudiu scrie:
claufishi scrie:TAXE BELA 2011:- 50 lei 24 h cu retinere 3 kg peste
- la 4 kg crap/amur eliberat => 1 zi libera pentru care vom plati 20 lei si nu 10 lei ca anul trecut
- la un peste mai mare de 5 kg cate o zi libera pentru fiecare kg in plus fata de 5 kg
- nu se va intra cu masina decat (poate) cei care inspira incredere si sunt clienti fideli
- se va putea retine si peste mai mare de 5 kg dar nu crap , platindu-se diferenta per kg


FIR "INCINS" **==
Nu inteleg un lucru 8-> o zi libera inseamna gratuita nu? dar tu platesti 20 ron,nu mai inteleg nimic.
Deci pentru ca ai eliberat 4 kg crap ai o zi libera,dar care nu e libera ca tu o platesti cu 20 ron.
Asta e buna =)) =))
observ ca tu nu intelegi multe,tovarase!unde mai pescuiesti cu 20 ron c&r?du-te la vadu rosu,si plateste 120-130-24h,e mai bine?te laudai ca esti mare campion,nu ar trebui sa te vaicaresti asa!asta e regulamentul baltii,dar ar fi trebuit sa-l sti avand in vedere ca ai zis ca frecventezi balta lui bela! :-/ **==
STIL OSTIL


ENERGY CARP

Avatar utilizator
dragan claudiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 662
Membru din: 02 Apr 2008, 16:58
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de dragan claudiu » 13 Mar 2011, 13:18

davidnicolaie scrie:
dragan claudiu scrie:
claufishi scrie:TAXE BELA 2011:- 50 lei 24 h cu retinere 3 kg peste
- la 4 kg crap/amur eliberat => 1 zi libera pentru care vom plati 20 lei si nu 10 lei ca anul trecut
- la un peste mai mare de 5 kg cate o zi libera pentru fiecare kg in plus fata de 5 kg
- nu se va intra cu masina decat (poate) cei care inspira incredere si sunt clienti fideli
- se va putea retine si peste mai mare de 5 kg dar nu crap , platindu-se diferenta per kg


FIR "INCINS" **==
Nu inteleg un lucru 8-> o zi libera inseamna gratuita nu? dar tu platesti 20 ron,nu mai inteleg nimic.
Deci pentru ca ai eliberat 4 kg crap ai o zi libera,dar care nu e libera ca tu o platesti cu 20 ron.
Asta e buna =)) =))
ok ai dreptate . noi o consideram libera dar de fapt este o zi cu reducere e mai bine asa domnule dragan claudiu(parca te laudai ca tu pescuiesti numai pe zile libere )acum te faci ca nu stii regulamentu :))
Acum 2-3 ani regulamentul nu era ca in ziua libera sa si platesti,cred ca stii asta daca pescuiesti demult la Bela cum te lauzi si eu n-am mai pescuit la Bela din 2009 luna iunie cind am plecat in Franta.Ca a schimbat regulamentul asta e altceva dar, nu mai spuneti zi libera odata ce platesti **== ,spuneti zi cu reducere asa e normal .

Avatar utilizator
dragan claudiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 662
Membru din: 02 Apr 2008, 16:58
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de dragan claudiu » 13 Mar 2011, 13:26

daddy caddy scrie:
dragan claudiu scrie:
claufishi scrie:TAXE BELA 2011:- 50 lei 24 h cu retinere 3 kg peste
- la 4 kg crap/amur eliberat => 1 zi libera pentru care vom plati 20 lei si nu 10 lei ca anul trecut
- la un peste mai mare de 5 kg cate o zi libera pentru fiecare kg in plus fata de 5 kg
- nu se va intra cu masina decat (poate) cei care inspira incredere si sunt clienti fideli
- se va putea retine si peste mai mare de 5 kg dar nu crap , platindu-se diferenta per kg


FIR "INCINS" **==
Nu inteleg un lucru 8-> o zi libera inseamna gratuita nu? dar tu platesti 20 ron,nu mai inteleg nimic.
Deci pentru ca ai eliberat 4 kg crap ai o zi libera,dar care nu e libera ca tu o platesti cu 20 ron.
Asta e buna =)) =))
observ ca tu nu intelegi multe,tovarase!unde mai pescuiesti cu 20 ron c&r?du-te la vadu rosu,si plateste 120-130-24h,e mai bine?te laudai ca esti mare campion,nu ar trebui sa te vaicaresti asa!asta e regulamentul baltii,dar ar fi trebuit sa-l sti avand in vedere ca ai zis ca frecventezi balta lui bela! :-/ **==
Nu m-am laudat ca sint campion, nu stiu de unde ai scos afirmatia asta. Si cum am scris mai sus ......
Poate nu ma compar cu tine sint un pescar care pescuieste de placere si atit. Insa te rog nu te mai lua aiurea de cineva daca nu-l cunosti pe respectivul si mai mult eu n-am facut decit sa spun ca ziua libera de fapt o platesti cu reducere ceea ce inseamna ca nu e libera ,nu? [-x :-@

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 13 Mar 2011, 13:49

**== **== **== **== **== **== **== **==

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 13 Mar 2011, 14:19

[Nu m-am laudat ca sint campion, nu stiu de unde ai scos afirmatia asta. Si cum am scris mai sus ......
Poate nu ma compar cu tine sint un pescar care pescuieste de placere si atit. Insa te rog nu te mai lua aiurea de cineva daca nu-l cunosti pe respectivul si mai mult eu n-am facut decit sa spun ca ziua libera de fapt o platesti cu reducere ceea ce inseamna ca nu e libera ,nu? [-x :-@[/quote]
Nu trebuie sa intri in polemici. Mai bine intri si citesti ce se mai spune pe aici si gata. Acest subiect al forumului ,,Zona brasov"" ar trebui modificat... :-q Mai e putin si vom merge la pescuit si nimeni nu o sa mai citeasca ce se scrie pe aici.

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de davidnicolaie » 13 Mar 2011, 16:29

dragan claudiu cred ca bela ne-a spus ca nu te-a recunoscut si ca vrea sa te cunoasca personal asa are placerea

Avatar utilizator
dragan claudiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 662
Membru din: 02 Apr 2008, 16:58
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de dragan claudiu » 13 Mar 2011, 18:44

in viitorul apropiat nu cred ca miercuri plec in spania :-?

Avatar utilizator
rares_giurgiu
membru activ
membru activ
Mesaje: 90
Membru din: 13 Feb 2011, 13:10

Re: Zona Brasov

Mesaj de rares_giurgiu » 14 Mar 2011, 00:31

mai baieti, nu-i frumos sa va "intepati" si sa va aruncati" cuvinte de dragoste" cel mai bine ar fii sa ne pregatim de partidele ce vor urma dar din pacate vestile meteo nu sunt cele pe care le asteptam , de joi incolo se strica vremea :-w :-SS
LA TOTI NII GREU...................... DA' NU LA FEL!!!!!!!

Avatar utilizator
papyllon
senior
senior
Mesaje: 433
Membru din: 18 Iun 2008, 19:27
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de papyllon » 14 Mar 2011, 08:27

sorinbv scrie: Nu trebuie sa intri in polemici. Mai bine intri si citesti ce se mai spune pe aici si gata. Acest subiect al forumului ,,Zona brasov"" ar trebui modificat... :-q Mai e putin si vom merge la pescuit si nimeni nu o sa mai citeasca ce se scrie pe aici.

pentru asta va trebuie aprobare :D =)) =))

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de davidnicolaie » 14 Mar 2011, 17:35

papyllon scrie:
sorinbv scrie: Nu trebuie sa intri in polemici. Mai bine intri si citesti ce se mai spune pe aici si gata. Acest subiect al forumului ,,Zona brasov"" ar trebui modificat... :-q Mai e putin si vom merge la pescuit si nimeni nu o sa mai citeasca ce se scrie pe aici.

pentru asta va trebuie aprobare :D =)) =))

corect cine la creat decide :-$

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 14 Mar 2011, 20:28

davidnicolaie scrie:
papyllon scrie:
sorinbv scrie: Nu trebuie sa intri in polemici. Mai bine intri si citesti ce se mai spune pe aici si gata. Acest subiect al forumului ,,Zona brasov"" ar trebui modificat... :-q Mai e putin si vom merge la pescuit si nimeni nu o sa mai citeasca ce se scrie pe aici.

pentru asta va trebuie aprobare :D =)) =))

corect cine la creat decide :-$
:))

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de davidnicolaie » 15 Mar 2011, 22:16

sa facut liniste.probabil toata lumea e cu ochii pe starea vremi si de aceea e linistea asta :D

Avatar utilizator
ciprianradu
senior
senior
Mesaje: 181
Membru din: 17 Dec 2010, 23:17
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de ciprianradu » 17 Mar 2011, 14:40

aveti idee de cand se poate pescui la bela sau la movile?
Imagine

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 17 Mar 2011, 17:19

gigikent scrie:aveti idee de cand se poate pescui la bela sau la movile?
astazi am trecut pe langa baltile de la doripesco si rotbav: ERAU DEZGHETATE :D . IN CONCLUZIE CRED CA SI LA BELIN S-AU DEZGHETAT. :P

Scrie răspuns

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”