Votati Gogu- Moderator !

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns

Vi-l doriti pe Gogu ca Moderator la Diverse ?

DA
140
78%
NU
40
22%
 
Voturi totale: 180

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 21 Feb 2011, 17:57

florentiniuga scrie:Mi-a zis ca nu-i plac sirenele, ca pe ultima care l-a luat la plimbare (direct din carciuma grecului) o chema SMURD. I-a vazut ecusonul intr-un moment de luciditate. :))
io cre ca chema SMURDA :x ca io nu sunt dala care sa uita la boys ! [-x
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 21 Feb 2011, 18:01

craparulsef scrie:Nea Gogule am trimis catra matale scrisoare idilica, da au sters postarea unii da nu au ce face ... iti mai scriu la anu !!! =))
la anu ? :-? da da ce sa te grabesti si sa gresesti :P , mai bine scriemi la pastele cailor ! :-B
pss
sper sa sti da gluma :^O ca daca nu, te rog sami scri mai repede :-w , la sfantu asteapta ! ;)
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 21 Feb 2011, 18:04

stefan_kwr scrie:
florentiniuga scrie:Mi-a zis ca nu-i plac sirenele, ca pe ultima care l-a luat la plimbare (direct din carciuma grecului) o chema SMURD. I-a vazut ecusonul intr-un moment de luciditate. :))
:)) :)) :)) Nu cred ca-l interesa prea mult ecusonul, se uita la altceva... :D
adica ce crezi matale ca io daca sunt pa targa imi mai arde sa ma uit la tzatzele la asistenta ? :-w jame si niciodata ! :^O io daca ma simt rau :( fac ultimu efort sa vad daca aia are buci misto >:D< , si dupa aia pot sa mor linistit ! #:-S :x
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 21 Feb 2011, 18:10

gogu steriade scrie:
stefan_kwr scrie:
florentiniuga scrie:Mi-a zis ca nu-i plac sirenele, ca pe ultima care l-a luat la plimbare (direct din carciuma grecului) o chema SMURD. I-a vazut ecusonul intr-un moment de luciditate. :))
:)) :)) :)) Nu cred ca-l interesa prea mult ecusonul, se uita la altceva... :D
adica ce crezi matale ca io daca sunt pa targa imi mai arde sa ma uit la tzatzele la asistenta ? :-w jame si niciodata ! :^O io daca ma simt rau :( fac ultimu efort sa vad daca aia are buci misto >:D< , si dupa aia pot sa mor linistit ! #:-S :x
pss
bah voi ati incercat sa cetiti topicu asta da la capat ? :-S io tot incerc da ma bufneste rasu ! :"> care ascris toate astea nu ie oameni seriosi sa mori o ! :-?? daia nu mai merge sondaju #-o ca mati atras in directia opusa greseliii :^O si nu mai ma alege nimeni daca batem campiile ! >:D<
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”