TOPIC STEAUA (interzis copiilor sub 14 ani)

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Aruncatoru
utilizator
utilizator
Mesaje: 22
Membru din: 10 Iul 2011, 00:14
Localitate: La Minim 130 de Metrii Departare de Momitor

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Aruncatoru » 24 Feb 2012, 00:38

HUUUUU STEAUA!
HAI SPORTU!
NICI O BARCUTA DE NADIRE NU E CA O LANSARE IN NESTIRE
Maistru Aruncator in Cadrul A.L.L.F.P.B. S.A. (Academia de Lanseuri Lungi Fara Precizie Bucuresti)

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Madalin Dirla » 24 Feb 2012, 00:50

zfcristian scrie:
Madalin007 scrie:
zfcristian scrie:A zis Gigi ca il da cadou lui Dinamo pe Tatarusanu >:) >:) >:)
DINAMO n-are nevoie de gunoaie ;) !!!!
Ai dreptate! Au GROAPA PLINA !!!!!!!!!!!!!!!!
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Cristian,gropile de gunoi sunt la marginea orasului,vezi zona Ghencea,nu in centrul Bucurestiului ;) !!
Intrebati-l pe Fizz =)) =)) !!

Avatar utilizator
elvis_armeanca
senior
senior
Mesaje: 175
Membru din: 27 Iun 2011, 21:26
Localitate: ovidiu

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de elvis_armeanca » 24 Feb 2012, 00:52

Va mai uitati la fotbal cu echipe romanesti! :)) :-q ?ce rost are....de la Dobrin la Hagi a fost fotbal in Romania!dupa aceea s-a ales praful...nici nu ma mai intereseaza fotbalul si ma amuz vazind multi inversunati microbisti care cotizeaza sa le plezneasca jugulara la meciuri de oftica=))
daca ai nevoie de mine ,te sun eu..!

Avatar utilizator
Desideiu Bogdan
Veteran
Veteran
Mesaje: 654
Membru din: 24 Mar 2010, 21:26
Localitate: Bucuresti

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Desideiu Bogdan » 24 Feb 2012, 01:19

elvis_armeanca scrie:Va mai uitati la fotbal cu echipe romanesti! :)) :-q ?ce rost are....de la Dobrin la Hagi a fost fotbal in Romania!dupa aceea s-a ales praful...nici nu ma mai intereseaza fotbalul si ma amuz vazind multi inversunati microbisti care cotizeaza sa le plezneasca jugulara la meciuri de oftica=))
Nu cotizez cu nimic....ba mai mult , am si cablu tras pe naspa ;)

Avatar utilizator
zfcristian
senior
senior
Mesaje: 408
Membru din: 26 Mai 2009, 17:20
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de zfcristian » 24 Feb 2012, 11:26

1) Esti pe net
2) Esti pe forumul Infopescar.tv
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4 sau nu
7) Zambesti, sau chiar razi!!!

Avatar utilizator
serban_31
Veteran
Veteran
Mesaje: 944
Membru din: 04 Oct 2008, 14:42
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de serban_31 » 24 Feb 2012, 13:20

Madalin007 scrie:
zfcristian scrie:A zis Gigi ca il da cadou lui Dinamo pe Tatarusanu >:) >:) >:)
DINAMO n-are nevoie de gunoaie ;) !!!!
Normal ca voi aveti numai gunoaie si frustrati care o sa va pregatiti toata viata sa ajungeti in primavara europeana.
Serban Ionescu
0722.439.937
ionescu.serban@yahoo.com
www.heruselectric.ro

Avatar utilizator
Alexandru Mihai
Veteran
Veteran
Mesaje: 1520
Membru din: 16 Ian 2010, 14:33
Localitate: Mogosoaia

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Alexandru Mihai » 24 Feb 2012, 13:39

Cel mai slab meci facut de Steaua...primul sut pe poarta a venit in min 78...Tatarusanu sa se duca la prasit...credeam ca sunt singurul care il vede pe Tatarusanu ca este delasator...ii este lene sa si plojeze...

ps: Forzza Steaua!!!

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de davidnicolaie » 24 Feb 2012, 21:46

Alexandru Mihai scrie:Cel mai slab meci facut de Steaua...primul sut pe poarta a venit in min 78...Tatarusanu sa se duca la prasit...credeam ca sunt singurul care il vede pe Tatarusanu ca este delasator...ii este lene sa si plojeze...

ps: Forzza Steaua!!!
sincer ,eu cred ca nu este vina numai a lui tatarasanu ,eu cred ca tanase e mai praf .vedeti meciul in reluare si va veti convinge cine e de vina daca sunteti de alta parere. :-w

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de Madalin Dirla » 25 Feb 2012, 10:24

davidnicolaie scrie:
Alexandru Mihai scrie:Cel mai slab meci facut de Steaua...primul sut pe poarta a venit in min 78...Tatarusanu sa se duca la prasit...credeam ca sunt singurul care il vede pe Tatarusanu ca este delasator...ii este lene sa si plojeze...

ps: Forzza Steaua!!!
sincer ,eu cred ca nu este vina numai a lui tatarasanu ,eu cred ca tanase e mai praf .vedeti meciul in reluare si va veti convinge cine e de vina daca sunteti de alta parere. :-w
David,toata echipa e praf =)) :)) =)) :)) !!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar utilizator
zfcristian
senior
senior
Mesaje: 408
Membru din: 26 Mai 2009, 17:20
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de zfcristian » 25 Feb 2012, 10:37

Madalin007 scrie:David,toata echipa e praf =)) :)) =)) :)) !!!!!!!!!!!!!!!!!
Nu mai vorbiti de praf ca ii trage Mutu pe nas >:) >:) >:)
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul Infopescar.tv
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4 sau nu
7) Zambesti, sau chiar razi!!!

Avatar utilizator
bebe2011
Veteran
Veteran
Mesaje: 759
Membru din: 10 Mar 2011, 11:09

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de bebe2011 » 25 Feb 2012, 14:37

davidnicolaie scrie:
Alexandru Mihai scrie:Cel mai slab meci facut de Steaua...primul sut pe poarta a venit in min 78...Tatarusanu sa se duca la prasit...credeam ca sunt singurul care il vede pe Tatarusanu ca este delasator...ii este lene sa si plojeze...

ps: Forzza Steaua!!!
sincer ,eu cred ca nu este vina numai a lui tatarasanu ,eu cred ca tanase e mai praf .vedeti meciul in reluare si va veti convinge cine e de vina daca sunteti de alta parere. :-w
Total de acord,Tanase e o panarama de jucator!N-are nici un fel de viziune in joc,proceseaza greoi si frange jocul echipei pasand mai tot timpul in spate.Cu toate astea majoritatea oamenilor de fotbal il vad un jucator valoros,ori sunt chiori,ori nu stiu ce sa mai cred...............

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de davidnicolaie » 25 Feb 2012, 14:45

sincer ,eu cred ca nu este vina numai a lui tatarasanu ,eu cred ca tanase e mai praf .vedeti meciul in reluare si va veti convinge cine e de vina daca sunteti de alta parere. :-w[/quote]Total de acord,Tanase e o panarama de jucator!N-are nici un fel de viziune in joc,proceseaza greoi si frange jocul echipei pasand mai tot timpul in spate.Cu toate astea majoritatea oamenilor de fotbal il vad un jucator valoros,ori sunt chiori,ori nu stiu ce sa mai cred...............[/quote]
te-ai gandit vreodata ca se vinde bine la presa :-$ ca jucator e praf

Avatar utilizator
intef
senior
senior
Mesaje: 315
Membru din: 10 Apr 2011, 15:29

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de intef » 25 Feb 2012, 22:06

Vorbim in zadar,in faza asta a competitiei este clar ca si cu o echipa formata din elita campionatului nostru,nu am putea merge mai departe.Este greu cu mentalitatea de "clubar de BOA sau Bamboo" sa invingi profesionistii.Tatarusanu a alunecat,se intampla si din astea ce sa mai vorbim.Dar calificarea s-a jucat(parerea mea) la Bucuresti.Au avut o sustinere formidabila(tribuna,presa etc)insa asta este valoarea,nu putem cere mai mult.Sa trecem de grupe,acesta va fi obiectivul nostru(al echipelor romanesti) in urmatorii multi ani.Si de la an la an,mai greu de realizat....FORZZA RAPID!!!! **==

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de davidnicolaie » 25 Feb 2012, 22:55

intef scrie:Vorbim in zadar,in faza asta a competitiei este clar ca si cu o echipa formata din elita campionatului nostru,nu am putea merge mai departe.Este greu cu mentalitatea de "clubar de BOA sau Bamboo" sa invingi profesionistii.Tatarusanu a alunecat,se intampla si din astea ce sa mai vorbim.Dar calificarea s-a jucat(parerea mea) la Bucuresti.Au avut o sustinere formidabila(tribuna,presa etc)insa asta este valoarea,nu putem cere mai mult.Sa trecem de grupe,acesta va fi obiectivul nostru(al echipelor romanesti) in urmatorii multi ani.Si de la an la an,mai greu de realizat....!!!! **==
corect >:D< cineva care este de aceeasi parere ca mine

Avatar utilizator
LARY
Veteran
Veteran
Mesaje: 1390
Membru din: 22 Iun 2008, 18:13
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: TOPIC STEAUA

Mesaj de LARY » 18 Mar 2012, 21:28

Clasamentul arata foarte bine :D Dar sa asteptam si rezultatul STELEI **==
Tel0762.865.274

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”