Off-topic ...cu Gogu & Friends

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: UNA PE ZI

Mesaj de craparulsef » 21 Ian 2011, 15:59

gor965 scrie:Nu se pune...e prea gogonata...doctorul are mustata exact ca si nea Craparusef ! :))
De ce nu se pune bre Gore ?
Mustata are bre si nea Gogu la fel de ezacta ... bre tii cu profu nostru de desene animate ... las ca ma invat si eu in cateva zile sa mazzgaleste pa acilea ... da pana la sfarsitul zilei mai bag de o plastogra_fitza !!! =))
Na ca sa mai inregistra o victima la orele ... 12:18, haide bre ca ne merge bine!!! :))
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

off topic UNA PE ZI

Mesaj de craparulsef » 21 Ian 2011, 16:48

Gore zii repede daca asta se pune ca ne_ofticosul le trimite la arhive bre !!!!

Nenea profu pune bre te rog inapoi aia cu mine si cu nea Ion bre ca imi placu zburatoarea de se usura pe capul nostru ... te rog frumos caci altfel ma declar lipsit de inspiratie ...

P.S. Se mai inscrisa unu la 15:26 ... cand spuneam eu ca ne merge bine !!! =))
Ultima oară modificat 21 Ian 2011, 17:00 de către craparulsef, modificat 1 dată în total.
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: UNA PE ZI

Mesaj de Sebastian » 21 Ian 2011, 16:57

,,perestroika violeta''?nea crapare, asta e deja semn de paranoie :D .nare nimeni treaba, bre, cu ,,talentele recalcitrante'',cel putin cat suntem noi pe zona. ;)

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: UNA PE ZI

Mesaj de craparulsef » 21 Ian 2011, 17:12

sebastian scrie:,,perestroika violeta''?nea crapare, asta e deja semn de paranoie :D .nare nimeni treaba, bre, cu ,,talentele recalcitrante'',cel putin cat suntem noi pe zona. ;)
Sa o crezi matale bre ... ca poate dispare desenu animat cu Obelitul ... ala imi place cel mai mult, cu ciorica cufurita, ca tocma pregateam lu profu o mazzgaleala in contrapartida. Bre daca ai pile la dansul (ca pa mine nu ma place asa tare), roaga te si matale sa nu stearga nimica ... te rog eu frumos
sorin1362 scrie:...Ca promotor la "UNA PE ZI" voi trimite spre locuri cu verdeata (arhiva) niste postari off topic.
But don't go away - I'll be back soon with another cartoon ! :D
Ultima oară modificat 21 Ian 2011, 17:17 de către craparulsef, modificat 1 dată în total.
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: UNA PE ZI

Mesaj de sorin1362 » 21 Ian 2011, 17:16

Duma'ta ma intrebi pe mine nu pe George, ca el are treburi mai importante ... George m-a delegat pe mine, daca inca n-ai observat. Nu te speria, iti las si tie niste "mazgaleli" , asta asa, ca sa se vada diferenta. Mai, da de ce nu-ti faci tu topicul tau , ca mai este loc. Si apoi intru eu cu surle si trambite, ai? Fa unul al picturilor, ca tot ai traditie in familie. Probabil al picturilor umoristice (sau naive :-? ). Uite o idee ...
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

off topic UNA PE ZI

Mesaj de craparulsef » 21 Ian 2011, 17:29

sorin1362 scrie:Duma'ta ma intrebi pe mine nu pe George, ca el are treburi mai importante ... George m-a delegat pe mine, daca inca n-ai observat. Nu te speria, iti las si tie niste "mazgaleli" , asta asa, ca sa se vada diferenta. Mai, da de ce nu-ti faci tu topicul tau , ca mai este loc. Si apoi intru eu cu surle si trambite, ai? Fa unul al picturilor, ca tot ai traditie in familie. Probabil al picturilor umoristice (sau naive :-? ). Uite o idee ...
Nene profule nu fii bre ofticosu ca eu nu is ... nu prea am inteles eu ce e cu dumata aia de la inceputul frazei da daca zici tu prietene, ca George are trebi mai importante si matele esti de legat ... sa stii ca nu ma sperii eu asa din prima, da daca lasi, lasa bre tot ce bagaram pa aci ca sa ne radem si noi putin da noi !!! =))
Cat priveste diferenta e corect bre, eu recunosc traiasca familia lu matale, esti de belea, cel mai tare la sportu cu rotriguriile de 0.5., ca eu da astea nu am.
Acuma daca vrei sa ma interzici pe topicul lu matale, asta e ... fie inseamna ca ai muschi fie ca nu stii de gluma, si lasa cand o sa mai cresti in mazzgalicele mele o sa te fac eu si cu trambita bre numai ai rabdare putinel ...
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

off topic UNA PE ZI

Mesaj de craparulsef » 21 Ian 2011, 18:04

gor965 scrie:Bai, radem sau ne certam ? :-?? ...ca sa stiu, mai intru aici sau numai intru ! >:)
George, ne radem de noi bre :)) ... nu ne certam, ca eu nu sunt ofticosu, si nici nu mi se potriveste aia cu a nu ști de glumă ... da nu stiu cum se facu ca disparura mazzgalicele mele bre !? [-x
George daca poti vopseste si pe subsemnatu cu violet asa vro 2-3 luni pana incepe pescuiala da primavara, sa pot scotoci eu prin arhiva aia verde sa vad unde sunt caramizile mele sparte, ca Sebi spunea aicea ca e si asta tot un fel de construiala.
Daca nu se poate asta e, raman cu ciresele mele ... numa sa nu ma retrogradeze pentru activitate recalcitranta pa forumu lu profu !!! =))
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

off topic UNA PE ZI

Mesaj de craparulsef » 21 Ian 2011, 18:11

sebastian scrie:...aici radem si in arhiva ne certam :D
Sebi, fa bre o pomana si da un linku aicea ... cu arhiva de scandal ... sa dau repede copy si paste sa le pun inapoi ca tare au mai facut ratinguri pacilea. Sa fi vazut bre cum navaleau vizitatorii ... eu am urmarit si o sa pun si un grafic cu vizualizarile. In cateva secunde erau mai mult de zece pa ala micu cu carlig la rotringou! =))
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de craparulsef » 21 Ian 2011, 19:18

Ufff ... m-am mai linistit. Uite frate, afisele mele recalcitrantili. Bine ca mai sunt pa acilea pa undeva. Da parca tot era mai bine pa dincolo!
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gor965 » 21 Ian 2011, 19:24

craparulsef scrie:Ufff ... m-am mai linistit. Uite frate, afisele mele recalcitrantili. Bine ca mai sunt pa acilea pa undeva. Da parca tot era mai bine pa dincolo!
Eu zic sa-i lasam lui Sorin topicul fara discutii de-astea...si-n plus de asta cred ca toate au degenerat de la postul lui Gogu ! >:)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: UNA PE ZI

Mesaj de craparulsef » 23 Ian 2011, 10:24

sebastian scrie:,,perestroika violeta''?nea crapare, asta e deja semn de paranoie :D .nare nimeni treaba, bre, cu ,,talentele recalcitrante'',cel putin cat suntem noi pe zona. ;)
Sebi, ce am prevezut, se intampla :-q ... degeaba ai zis matale ... "cel putin cat suntem noi pe zona" ... ca e numa unu :-& pa zona lu crepusculu de zi, arunca modelatorul mazzgalicele mele recalcitranti la offurile lu topicu ... deci cu paranoia cum ramane bre?
Asta ma determina si pe mine sa arunc la tomberonu cu TOXIC GARBAGE toate ... sau ma rog aproape toate mazzgalicele lu profu de desene mimate, ai sa vezi matale in curand pe ecrane ... =))
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de craparulsef » 23 Ian 2011, 10:34

gor965 scrie:
craparulsef scrie:Ufff ... m-am mai linistit. Uite frate, afisele mele recalcitrantili. Bine ca mai sunt pa acilea pa undeva. Da parca tot era mai bine pa dincolo!
Eu zic sa-i lasam lui Sorin topicul fara discutii de-astea...si-n plus de asta cred ca toate au degenerat de la postul lui Gogu ! >:)
Da, da George li lasam lu Sorin tot topicul bre ... ca ce pune eu pa ziua lu Sorinu oricum arunca bre ... nu e faire pleiu game ul asta ... el are puterinte multiple bre ca modeleste topicul lui propritate cum vrea muschele lui.
Ca e ofticosu pi concurenta recalcitranta bre ... a pus niste regulamenti de la INDEXU pi care nici macar el nu li respecta. Mai pun si eu o mazzgalice azi la el pi propritate si ma las de sportu asta ca nu e egalitate de drepturile acolo!
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de sorin1362 » 23 Ian 2011, 22:56

Mai Mariusica, opreste-te odata, nu mai purta "garbage"-ul dupa tine prin toate topicurile, ca am obosit sa tot umblu dupa tine cu matura si farasul. Si poate se supara si Gogu si-i pune pe toti bulibashii pe urmele tale, de-o sa aiba unii ce sa arate "pe ecrane" =)) .
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 24 Ian 2011, 12:20

what the fuck ? ~x( miati fotot topicu bah ! :^O nu va ie un pic rusine ? :"> nici mie ! >:) rog un modelator sa faca curat I-) si sa aduca alte postari mai idioate #-o ca sa le mascam pastea ultimele ! :-B
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de craparulsef » 24 Ian 2011, 20:53

sorin1362 scrie:Mai Mariusica, opreste-te odata, nu mai purta "garbage"-ul dupa tine prin toate topicurile, ca am obosit sa tot umblu dupa tine cu matura si farasul. Si poate se supara si Gogu si-i pune pe toti bulibashii pe urmele tale, de-o sa aiba unii ce sa arate "pe ecrane" =)) .
Mai Sorinichka, nu ma opresc ma, pana nu adun tot gunoiu de zvarli tu cu el pa aicea si pa dincolo :-t ... te voi fugari pana ai sa scoti limba de un cot si chiar mai rau sau pana te muti pa alte plaiuri si daca ai obosit acu, ma cam doare la bashketi, si de oboseala ta si de sculele cu care te lauzi ca ma urmaresti ...
Cat priveste da supararea lu Gogu, lasa pe el sa o spuna ca e pacat din sef modelator acu ... sa ajungi secretara !!!
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”