Off-topic ...cu Gogu & Friends

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 02 Dec 2010, 17:48

florentiniuga scrie:Gogule, ti-am bagat vidanja in ograda. A ramas un pic de "aroma" dar e curata. :D
sa mor io [-x . daca ai ajuns sa scri matale la mine pa forum e grav ! <:-P ceai patit ? :-? ai ramas fara Moderi ? >:D< sti ca io am sondaju pregatit :-h si e pozitiv da aprobator la dresa mea 8-> deci daca ma faci sef promit sa scriu si io pa topicu matale ! ;) ce zici ma faci sef ? :x ma platesti in fonctie da numaru da apariti pa post :!! ,si sa vezi daca mai are careva loc da mine ! #-o ca ie criza si am multe guri da hranit ! =(( astept mail ! :x pup iu oll ! :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de florentiniuga » 02 Dec 2010, 18:47

Vezi ca e altu sef de forum. Vorbeste cu Gore :D , daca-i de acord te-ai scos, eu nu ma bag.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Ion Mironov
Partener
Partener
Mesaje: 2622
Membru din: 18 Iun 2008, 15:20

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de Ion Mironov » 02 Dec 2010, 23:48

gogule eu zic ca ar trebui sa apari pe toate topicurile....ne binedispui ca la ce se intampla in ziua de azi....sanatate =))
Mironov Ion Valentin alias jonny_23
http://www.barcute-plantat.com
0726.424.099

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 03 Dec 2010, 00:21

florentiniuga scrie:Vezi ca e altu sef de forum. Vorbeste cu Gore :D , daca-i de acord te-ai scos, eu nu ma bag.
stai mai nene ca prea ma pansati da la unu la altu . #-o ca cand am vorbit cu Goer era si el un sef mai mic :"> si mia facut capu calendar ca sa nu mai stric topice sa nu mai scriu cum imi vine mie la gura [-( si chiar mia dat o data un avertisment :-w da iam zis merci frumos sal pastrezi matale sanatos ca io mai am acasa avertesmente grupa mare da la bubulina =(( care cand sa face veverita numa in avertismente ma tine asa ca sunt imun . #:-S
si daca a vazut ca nui merge stilu cu mine mia zis ca domne uite situ nu e al meu nici al tau nici al urmasilor nostri ie a lu barbosu #-o (eczact asa a zis, ca sa vezi cat respect are fata da matale care esti un domn ;;) ) si vezi ce zice . :-? Eu dan sinergia faptelor nam mai apelat la dumneata I-) ca mia siz alalalt sef Quinbiz :-S ca uite bre gogule daca tot esti matale mai asa dan carti :-?? (cred ca vrut sa zica dan parti dar nu ia iesit ;) ) te fac Verri Interesting Pipal <:-P si poti sa scri ce vrei pa la diverse da sa nu faci abuz da fonctie ca ne suparam. :-$ acum pricepi cum vine treaba ? [-x ce sa mai vorbesc cu Goe ca sa supara :P si il stiu io pastia care e mai linistiti da felu lor asa :-/ .tace si coace si ca cand sa supara face urat si scandal cum fac io la bautura :^O cand cad rupt da beat in stare da lesin direct sub masa ! #-o deci si prin urmare faptele vorbeste da la sine (:| si nu mai stiu care e sefu cel mai mare aici :-? da ma plimbati da la ana la kaiafa ca pa el zorab ! :)]
pss
pup iu oll ! :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de timer » 03 Dec 2010, 19:58

gogu steriade scrie:
florentiniuga scrie:Vezi ca e altu sef de forum. Vorbeste cu Gore :D , daca-i de acord te-ai scos, eu nu ma bag.
stai mai nene ca prea ma pansati da la unu la altu . #-o ca cand am vorbit cu Goer era si el un sef mai mic :"> si mia facut capu calendar ca sa nu mai stric topice sa nu mai scriu cum imi vine mie la gura [-( si chiar mia dat o data un avertisment :-w da iam zis merci frumos sal pastrezi matale sanatos ca io mai am acasa avertesmente grupa mare da la bubulina =(( care cand sa face veverita numa in avertismente ma tine asa ca sunt imun . #:-S
si daca a vazut ca nui merge stilu cu mine mia zis ca domne uite situ nu e al meu nici al tau nici al urmasilor nostri ie a lu barbosu #-o (eczact asa a zis, ca sa vezi cat respect are fata da matale care esti un domn ;;) ) si vezi ce zice . :-? Eu dan sinergia faptelor nam mai apelat la dumneata I-) ca mia siz alalalt sef Quinbiz :-S ca uite bre gogule daca tot esti matale mai asa dan carti :-?? (cred ca vrut sa zica dan parti dar nu ia iesit ;) ) te fac Verri Interesting Pipal <:-P si poti sa scri ce vrei pa la diverse da sa nu faci abuz da fonctie ca ne suparam. :-$ acum pricepi cum vine treaba ? [-x ce sa mai vorbesc cu Goe ca sa supara :P si il stiu io pastia care e mai linistiti da felu lor asa :-/ .tace si coace si ca cand sa supara face urat si scandal cum fac io la bautura :^O cand cad rupt da beat in stare da lesin direct sub masa ! #-o deci si prin urmare faptele vorbeste da la sine (:| si nu mai stiu care e sefu cel mai mare aici :-? da ma plimbati da la ana la kaiafa ca pa el zorab ! :)]
pss
pup iu oll ! :-*[/quote
////////////////////////////////////////
Gogule,techitizi,pliz! :)

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de Sebastian » 03 Dec 2010, 21:06

va ,,dixtrati'',va ,,dixtrati'' naveti treaba. =))

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de timer » 04 Dec 2010, 12:27

Goguleeee,iote un' se duc banii nostri de bere..Arza-i-ar focu,sa-i arza...
http://www.youtube.com/watch?v=pPvtW-exurM

Avatar utilizator
stefan_kwr
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 25 Mar 2009, 21:23
Localitate: Craiova
Contact:

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de stefan_kwr » 06 Dec 2010, 17:27

timer scrie:Goguleeee,iote un' se duc banii nostri de bere..Arza-i-ar focu,sa-i arza...
http://www.youtube.com/watch?v=pPvtW-exurM
Din pacate este foarte, foarte adevarat si nu prea avem ce face :(

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 12 Dec 2010, 21:57

Rectractez tot ce am zis da rau [-x si inatresc cele spuse da bine ! :P
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de tavimai » 20 Ian 2011, 15:03

Pana la of-topic !

Gogule ! Te facusi mic ?
Anul asta taci-chitic ?
Tre ca sa-ti bagam noi sticku
Ca sa-ti mearga ...of-topicu ?
=)) =)) =))

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Off-topic ...cu Gogu & Friends

Mesaj de gogu steriade » 21 Ian 2011, 10:27

tavimai scrie:Pana la of-topic !

Gogule ! Te facusi mic ?
Anul asta taci-chitic ?
Tre ca sa-ti bagam noi sticku
Ca sa-ti mearga ...of-topicu ?
=)) =)) =))
cum sa ma fac vere mic ca deabia mam facut mare ! >:D< si oricum nam auzit pana acum sa fie vrunu care sa dea inapoi :-?? si dan batran sa sa faca mic copil adicatelea sa sa intinereasca ! [-x parol rasol ! :-B si alceva mie numi baga nimeni nimic :-S nici in pusculita si nici mana in buzunar :^O . adica sunt pa zero lei si zero bani si am bilant pozitiv pa criteriu lu Boc poc ! #-o da iar o dam in politichie si asta e punctu meu forte si va fac praf :P . paia dan guvern ! ;) paia care e in opozitie va fac da ras ! >:)
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

off topic UNA PE ZI

Mesaj de craparulsef » 21 Ian 2011, 11:27

gogu steriade scrie:asa ceva e impardonabil si da neiertat :-?? . cum adica nenea sefu e facut artistu principal cand eu am mustata mai mare :-/ si sunt pa functie de Veri Interesting Pipal ? [-( ce eu nam fata comerciala ? ...
Oauuuu, ce-mi place si asta ... !

Nene Gogule, eu am zis lu "impartialu", pretenu meu, mazzgalitoru, si pa limba lu Shakespearu ala, ca sufletelu meu nu mai vrea sa dea raspuns lu belicosu, da el pac la razboiu :-t ... pai sa poate nea Gogule sa ma faca pretenu cu numaru 1362 pa mine om batran? Ai vezut bre :-B si matale , ca ma dota cu cercele de la firma lu rapitoru, apoi ma coafa a la panku ~x( si mai nou umbla si la bulanele lu subsemnatu :-& !!!
Cica mi a dat voie sa mai postesc pa acilea, :-?? eu nu am vrut ... da el o cauta cu rotringoul lui, mancalar tantarii la vara pa mazzgaliciu ! =)) Si mai cred ca nu vrea el ca eu sa devin artistu principalu ... mai degraba sa foloseste smekeru da mine ca sa ajunga V.I.P. in locu lu matale 8-> ca pa spinarea mea face rating, (nici bine nu am terminat la 07:38 ce am vreut sa incep, ca sa inscris deja unu la 09:59) ... da o sa dau cu DTT pa acilea, ca as da cu pliciul, da nu e pretenu langa mine. Mai nou facu rost si de oglinda la el in satu lui ca sa desena si el paci, da nu stiu cum o drese @-) ca aparui si eu langa el? Bre e mare talent ! Se pare ca se vrea a fi centrul, adica buricul lu forumu asta cu pesti ... pai am gandit ca pot sa il ajut cumva si pana sa termina ziua o sa il fac mai public decat a visat el !!! :))
Ultima oară modificat 21 Ian 2011, 11:36 de către craparulsef, modificat 1 dată în total.
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: UNA PE ZI

Mesaj de craparulsef » 21 Ian 2011, 11:41

pharaoh scrie:Copii mari morocanosi, orgoliosi, rautaciosi! :"> Se cearta pe jucarii :P
Imagine
Lasa bre ca nici matale nu o sa scapi de rotringoul lu pretenu 1362 o sa patesti ca mine si ca soprodanu ... facem si noi de cacao topicul asta ca se mai rade unii de el ... e iarna bre, nu musca baboiu, ne mai trece de urat!
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

Re: UNA PE ZI

Mesaj de craparulsef » 21 Ian 2011, 12:17

pharaoh scrie:Sorine, te rog, una cu mine cum scot un baboi mare. :))
Bre faraoane, aci e topicu cu mistocareli bre, nu cu elogii ... aci ne punem mazzgalelile cu cei trasi pa tiapa, ca avem pauza de la mazzgaliciusef, sa nu mai postim pa celelalti topicurile unde asezam caramidele ... aicea bre le daramam! Mai ales ca eu am dreptu asta de a pune mai multe mazzgalele caci nu am pus zilnic cate una, am avut eu grija sa fiu ponderatu si acum pac, tzac la mai multe posturi pe ziua ca sa recuper bre!
Adio cu munca bre ... acuma e kiulaba mare, stai tu sa vezi pana la sfarsitu la ziua asta !!! =))

PS. Sebi parca te-am vazut bre si pe matale pa aci... cu cine tzii?
Normal ar fi sa ajutzi pretenul de langa casa, lasa ma pe mine ca eu sunt harjait in ale astea, ajuta si matale bre pe ala mai tanaru!
Ultima oară modificat 21 Ian 2011, 12:29 de către craparulsef, modificat 1 dată în total.
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Avatar utilizator
craparulsef
Veteran
Veteran
Mesaje: 1181
Membru din: 04 Ian 2010, 21:17

off topic UNA PE ZI

Mesaj de craparulsef » 21 Ian 2011, 15:54

timer scrie:
sorin1362 scrie:Domnului Craparulsef, care este foarte nelemurit ...
http://www.youtube.com/watch?v=Q8Tiz6INF7I
Bre, nenea globalule, :!! asta ma mai linistit cumva...da te duci cred cu masura timpului pa alte cotinente bre !?
Nelemureala mea cica era legata de amonte sau aval :?: ca asa desena mazzgaliciulsef ... acuma deh, macar de ar mai rezista mazzgalelili mele pa aci, ca tare ma tem de perestroika violeta ... ca astia daca nu li convini face sa dispara bre talentele recalcitranti!
INFO SULINA !!! - 0723.658.807

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”