Zona Brasov

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
OvidiuBV
senior
senior
Mesaje: 404
Membru din: 03 Mar 2010, 15:04
Localitate: Brasov

Re: Zona Brasov

Mesaj de OvidiuBV » 29 Apr 2010, 20:49

Sincer eu nu am fost niciodata la Popescu.Dc?K nu ma atras.Am fost numai la Bela
Sunt un amator profesionist....Pescuitul este cel mai puternic drog al carui remediu nu ma intereseaza!!!

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de davidnicolaie » 29 Apr 2010, 21:00

eu tot am incercat sa explic ca va veni ziua in care ve-ti merge doar la gratar si pescuit in vana .mi-am tot batut gura dar degeaba vreti sa eliberati 15 cati suntem aici acolo e vorba de sute de fomisti noi nu avem mentalitatea necesara va fii greu sa o schimbe cineva si cu siguranta va exista ziua cand va fii prea tarziu dar eu sunt de parere ca ar fii bine sa incercam noi atati cat suntem caci daca noi suntem un exemplu atunci vor intelege si alti din vorbe nu rezolvam nimic .decat sa pescuim in vana in 10 ani mai bine pescuim 20 si cu peste in balta. acum pare o gluma dar pe viitor va fii o normalitate

Avatar utilizator
papyllon
senior
senior
Mesaje: 433
Membru din: 18 Iun 2008, 19:27
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de papyllon » 29 Apr 2010, 21:47

dragan claudiu scrie:Va obliga cineva sa mergeti la popescu?
Daca vreti sa prindeti capturi si nu carasi(ciortani) mergeti fratilor pe balti cu peste mare,dar asa e romanul daca nu poate sa ia cu sacul ......... si va mai plingeti ca nu prindeti nimic cind nu baga peste...... :)) dar e frumos la un gratar si un pescuit ca-n vana =))

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

un adevarat pescar!

Avatar utilizator
Bogdanagy
utilizator
utilizator
Mesaje: 26
Membru din: 30 Mar 2010, 08:57
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de Bogdanagy » 30 Apr 2010, 07:57

=D> =D> =D> =D> =D> =D> dap asa este , va dau dreptate >:D< >:D< >:D<

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 30 Apr 2010, 15:20

unde pescuiti in week end asta?

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de davidnicolaie » 30 Apr 2010, 16:16

sorinbv scrie:unde pescuiti in week end asta?
oltene da si tu un semn de viata

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 30 Apr 2010, 18:21

---<><

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 02 Mai 2010, 18:25

criza mare de nu mai posteaza nimeni unde a pescuit. :-??

Avatar utilizator
Bogdanagy
utilizator
utilizator
Mesaje: 26
Membru din: 30 Mar 2010, 08:57
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de Bogdanagy » 02 Mai 2010, 18:33

:D :D :D :)) :)) :)) :D :D :D :)) :)) :))
eu am fost in weekendul acesta la gratar la Dumbravita la padure......
dimineata am mers pe balta sa vad daca misca ceva.......siiiiiiiiii......miscau caraseii aia micutzi rau de tot mai mici ca palma.....in rest ceva mai breaz nu am vazut....voi unde ati fost....????

Avatar utilizator
Bragau Laurentiu
senior
senior
Mesaje: 298
Membru din: 15 Mai 2009, 11:09
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de Bragau Laurentiu » 02 Mai 2010, 21:20

Da vad ca v-ati incins tare de tot ecologistilor imi place sa vad niste curve de oameni cum se sucesc dupa cum bate vantul oricum vad ca nu intelegeti ce vreau sa zic asa ca certativa in continuare ca oricum nu rezolvati nimic

Avatar utilizator
Bragau Laurentiu
senior
senior
Mesaje: 298
Membru din: 15 Mai 2009, 11:09
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de Bragau Laurentiu » 02 Mai 2010, 21:27

ama74 scrie:Iti spun eu o balta cu densitate mare de crap: Vadu Rosu balta 4..... **==
ce sa caute frate astia acolo?nu vezi ca nu le scoti foamea din git?acu pling ca nu mai au ce prinde.cind le-am zis ca nu-i frumos si ca alta data nu mai au cu cine se juca(peste)toti au sarit cu gura ca asa este regula .
atentie ! regula se poate schimba(ex. bella).la el cum se poate?nu a facut total c&r dar omul stimuleaza cu zile libere c&r-ul pe balta lui.poate va mai ginditi un pic inainte sa plecati cu 20 de pesti in traista! :"> :"> :">[/quote]
Auzi prietene fomist poate esti tu tarane inainte sa vorbesti de mine mai bine invata sa respecti omul daca iti dai cu parerea fa bine sa fii sigur de ceea ce spui ca nu e frumos sa vorbesti asa de cineva pe carenu il cunosti

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de davidnicolaie » 03 Mai 2010, 19:41

sa facut liniste sau mii se pare .laurentiule pe cine esti asa suparat

Avatar utilizator
OvidiuBV
senior
senior
Mesaje: 404
Membru din: 03 Mar 2010, 15:04
Localitate: Brasov

Re: Zona Brasov

Mesaj de OvidiuBV » 03 Mai 2010, 20:13

Pe unele persoane care vorbesc aiurea...
Sunt un amator profesionist....Pescuitul este cel mai puternic drog al carui remediu nu ma intereseaza!!!

Avatar utilizator
ama74
senior
senior
Mesaje: 191
Membru din: 03 Dec 2007, 19:29

Re: Zona Brasov

Mesaj de ama74 » 03 Mai 2010, 21:25

Bragau Laurentiu scrie:
ama74 scrie:Iti spun eu o balta cu densitate mare de crap: Vadu Rosu balta 4..... **==
ce sa caute frate astia acolo?nu vezi ca nu le scoti foamea din git?acu pling ca nu mai au ce prinde.cind le-am zis ca nu-i frumos si ca alta data nu mai au cu cine se juca(peste)toti au sarit cu gura ca asa este regula .
atentie ! regula se poate schimba(ex. bella).la el cum se poate?nu a facut total c&r dar omul stimuleaza cu zile libere c&r-ul pe balta lui.poate va mai ginditi un pic inainte sa plecati cu 20 de pesti in traista! :"> :"> :">
Auzi prietene fomist poate esti tu tarane inainte sa vorbesti de mine mai bine invata sa respecti omul daca iti dai cu parerea fa bine sa fii sigur de ceea ce spui ca nu e frumos sa vorbesti asa de cineva pe carenu il cunosti[/quote]
taran e tactu ba!daca te simti, te bagi in seama!eu nu am repetat decit ce ziceti voi, ca luati de pe balta o tona si ca nu va mai ajunge.cum draq sa mai prinzi ceva dupa o saptamina maxim de macel.ca sa eliberezi un peste nu trebuie sa iti faca regula patronul.trebuie sa te duca capul sa faci tu ceea ce trebuie.
si cu asta am incheiat.trebuiesc cei 7 ani de acasa pentru asta nu discutii aici pe forumuri.
fir intins va doresc tuturor!
Life is fishing rest just details!
Imagine

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 03 Mai 2010, 21:39

BA DACA ESTI NERVOST DE CE NU NE LASI PE NOI IN PACE CU ALE NOASTRE. SI IN ALTA ORDINE DE IDEI NU TREB SA TE LEGI DE FAMILIA OMULUI, DACA AI CEVA DE SPUS SPUNE-I LUI. ACUM SE VEDE CINE E TARAN. DACA NU ITI PLACE CE SE SCRIE PE AICI SI CE OAMENI POSTEAZA AICI DUTE PE UN SITE PT BALERINE...

Scrie răspuns

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”